Şimdi Ara

Huawei G301 Orjinal Radyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
6
Favori
10.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G301 kullanan arkadaşlar aşağıdaki linkten orjinal radyo apk'sını indirebilirler..G301'in Kvk ile birlikte gelen orjinal romu olan 2.3.6 Gingerbread'da test edilmiş ve sorunsuz çalışmaktadır..

Buradan indirebilirsiniz

veya doğrudan telefonunuza yüklemek isterseniz aşağıdaki QR Kod'u kullanabilirsiniz..

Huawei G301 Orjinal Radyo

Radyo için katkılarından dolayı Bounty Hunter nickli arkadaşımıza teşekkürler..3 gündür denemediğim radyo apk'sı kalmamıştı nihayetinde bu sorunu aşmış bulunmaktayız G301 kullanıcıları ve Donanımhaber üyelerine armağanımız olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Murphy -- 12 Ekim 2013; 21:07:14 >

• Paylaşım için teşekkürler. Ben de birçok apk denemiştim ama olmamıştı. Sadece android 4.x.x kurunca radyo çalışıyordu.

Orjinal romdayım şimdi, bu apk yı denedim. hiç kasmadan gayet rahat çalıştı, kalite ses ve frekans var.
  • Supersiniz arkadaslar. ana konudada paylasin lutfen. toplu dursun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Paylaşım için teşekkürler. Ben de birçok apk denemiştim ama olmamıştı. Sadece android 4.x.x kurunca radyo çalışıyordu.

Orjinal romdayım şimdi, bu apk yı denedim. hiç kasmadan gayet rahat çalıştı, kalite ses ve frekans var.

Rica ederim..

G300'e ait olan İCS'yimi kurmuştunuz yoksa custom rom'mu?4.x.x kurunca radyosu orjinal ve rds desteklimiydi acaba?

Ben orjinal roma sadık kalmak istediğimden tek eksiği radyo idi daha evvel spirit'i denedim fakat stabil değildi..Şu anki radyo mükemmel çalışıyor fakat RDS özellikli olanını bulamadık henüz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

quote:

Paylaşım için teşekkürler. Ben de birçok apk denemiştim ama olmamıştı. Sadece android 4.x.x kurunca radyo çalışıyordu.

Rica ederim..

G300'e ait olan İCS'yimi kurmuştunuz yoksa custom rom'mu?4.x.x kurunca radyosu orjinal ve rds desteklimiydi acaba?

Ben orjinal roma sadık kalmak istediğimden tek eksiği radyo idi daha evvel spirit'i denedim fakat stabil değildi..Şu anki radyo mükemmel çalışıyor fakat RDS özellikli olanını bulamadık henüz!

G301'i Donanımhaber'in en çok araştırılan cihazı yapmaya adayız :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Alex Murphy

quote:

quote:

Rica ederim..

G301'i Donanımhaber'in en çok araştırılan cihazı yapmaya adayız :)

Alıntıları Göster
    rds desteğini bilmiyorum ama update.app dosyalarını indiriyorum hem ics hemde gb için extract edince içindeki uygulamaları deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

rds desteğini bilmiyorum ama update.app dosyalarını indiriyorum hem ics hemde gb için extract edince içindeki uygulamaları deneyeceğim.

Emeğinize sağlık bende 3 gündür 2 düzine apk denedim olmadı sizin apk'ya kısmetmiş:)Bu kadar yoğun araştırmalarımızın bir neticeye varması çok güzel..Yabancı gsm forumlarına yaza yaza adamlarla kanka olduk:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bounty Hunter

Emeğinize sağlık bende 3 gündür 2 düzine apk denedim olmadı sizin apk'ya kısmetmiş:)Bu kadar yoğun araştırmalarımızın bir neticeye varması çok güzel..Yabancı gsm forumlarına yaza yaza adamlarla kanka olduk:)

Alıntıları Göster
    Dostlar herkes sizler kadar tecrübeli değil android olayında... rica etsem nasıl yükleneceği konusunda bilgi verir misiniz?
    Yani dosyayı direk atıyor muyuz?

• serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    direkt telefona atıp yükleye basıyorsunuz. Yalnız google play store'dan indirilmediği için ayarlardan dışarıdan yüklemeye izin vermeniz gerekiyor.
  • Kusura bakmayın ama link bozuk muacaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apap

Kusura bakmayın ama link bozuk muacaba?

hayır link sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahit.lafci

quote:

Orijinalden alıntı: apap

Kusura bakmayın ama link bozuk muacaba?

hayır link sağlam.

Alıntıları Göster
    Hafıza kartına atıp yükledim süper çalışıyor,RDS yok emeği geçenlere teşekkürler.
  • link sayfası-------->>>> Bu sayfa görüntülenemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

Dostlar herkes sizler kadar tecrübeli değil android olayında... rica etsem nasıl yükleneceği konusunda bilgi verir misiniz?

Linkten indirmiş olduğunuz rar dosyası içindeki apk dosyasını telefonunuzun dizinine yada hafıza kartına atıp uygulamayı yükle demeniz yeterli..
  • quote:

quote:

Linkten indirmiş olduğunuz rar dosyası içindeki apk dosyasını telefonunuzun dizinine yada hafıza kartına atıp uygulamayı yükle demeniz yeterli..

Link sayfası sağlam..
  • quote:

quote:

quote:

Link sayfası sağlam..
    Kurdum çalışıyor.Emeği geçen arkadaslara tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Config

Kurdum çalışıyor.Emeği geçen arkadaslara tesekkürler

Alıntıları Göster
    oha valla çalışıyor hemde 10 numara. 40 kanal hafızası var, frekansları gayet güzel çekiyor. bu telefonu radyosu yok diye almaktan vazgeçiyordum ki son anda almıştım. bir kez daha iyiki almışım dedim, çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

oha valla çalışıyor hemde 10 numara. 40 kanal hafızası var, frekansları gayet güzel çekiyor. bu telefonu radyosu yok diye almaktan vazgeçiyordum ki son anda almıştım. bir kez daha iyiki almışım dedim, çok teşekkürler.

Alıntıları Göster
    çok tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkalkan -- 19 Eylül 2013; 19:05:00 >
  • telefon git gide güzelleşiyor :-D kvk prog kalktı radyo geldi o o :) emeğinize sağlık
  • arkadaşlar radyoyu ay önce kurdum rds yok ama sorun değil. çekim sinyalini göstermesi çok şık bence. ayrıca güçlü bir çekimi var radyonun başarılı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.