Şimdi Ara

Huawei FreeBuds Pro incelemesi | ANC, Kablosuz Şarj ve Bluetooth 5.2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tam kablosuz kulaklık yarışında markaların rekabeti artarken, bu konuda öne çıkan markalardan biri de Huawei. Şirketin kulakiçi kulak segmentindeki en önemli modeli olan FreeBuds Pro inceleme konuğumuz oluyor. Hadi gelin hep birlikte detaylarına yakından bakalım. 

Ürünü satın almak için tıklayabilirsiniz. (Amazon ile işbirliği yapılmaktadır.)

• Basları bana çok fazla geliyor. Orada bir denge tutulmamış. En azından ekolayzır olsaydı kendi uygulaması içinde.

• Samsung buds pro ile karşılaştırma olarak nasıl acaba. Ses yüksekliği, anc kalitesi ve ses kalitesi olarak.

• Silikonları çok adi. Silikonlar işe yaramaz.

• Adamlar Kaliteyi yeniden icat etti. Burada adam akilli teknoloji severler yok mu teknolojiden anlamayan Kalitenin ne oldugunu bilmeyen insalarla dolmus bu sayfa

• Var kardesim belli ki ürün yok elinde bos konusan insanlardan nasil. Nefret ediyorum

• o akıllı blututlu asistanlı vs. hoparlörlerdeki riskler
    bunlardada geçerli olabülü .

• yusufhaha Y kullanıcısına yanıt
    İnanın AirPods Pro’nun slikonları daha kötü.
  • Uzun bir süredir kullanıyorum bu kulaklığı. Şimdiye kadar kablolu bir çok kaliteli kulaklık kullandım bunun onlardan farkı yok. Şarj süresi de gayet başarılı. Bu kulaklık ile daha önce duymadığım tonları duyuyorum. Gerçekten kaliteli bir ürün yapmış Huawei. Elimdeki tek Huawei marka ürün . Ve marka ya karşı bakış açımı gerçekten olumlu yönde etkiledi. Özellikle gürültü engelleme işini çok iyi yapıyor.

• Huawei Freebuds pro yu yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Batarya Standby süresi harika, Slikonları varla yok arası birşey. Ses kalitesi mükemmel. Sadece rüzgarlı havalarda iğrenç sesler duyabilirsiniz. Ki Aynı Zaman da, Oppo Dynaudio X , LG Tone, Sony WF 1000XM3, Airdops

Kullanan biri olarak , Oppo Dynaudio X ile iyi iş çıkarmış diyebilirim.

• Huawei calisani ama Misafir olarak baglanip yaziyor burada! Teknolojiden anlamayanlar kaliteden anlamadigini da dem vuruyor! Akli sira .. Ergence ...

Harika diyenler batarya tuketim surelerini zahmet olacak paylassinlar ! ...

Oyle kuru kuru olmaz bu isler ..

• Freebuds Pro kullanıyorum kulakta oturması ilk günlerde güzeldi ama silikonlar yavaş yavaş salıyor burası net. Aktif olarak evden çalışmada çok görüşme yaptığım için fazlaca kullanıyorum. Daha belası ise dış gürültüyü kesme kısmında sesi katletmesi. Telefonla konuşurken yanınızda elektrik süpürgesi açıldığında sizin sesiniz yok oluyor ya da yürüyorsunuz çocuklarla dolu olan bir park yanından geçiyorsunuz konuşurken o sırada sizin sesiniz yok oluyor ve karşı taraf sizi anlamıyorum. Sesi boğuyor ve rezalet ötesi bir durum. Sorunlu diye servise gönderdim birşey yok diyip geri gönderdiler. Her telefon konuşmasında net olarak yaşadığım bir diğer senaryo ise senkron durumu, bazen sağ sol stereo modu kayıyor kulaklığı tak çıkar yapıyorsunuz düzeliyor ya da kulaklık kayıyor diye tutup kulağınıza kulaklığı takmak istediğinizde telefonu kapatıyorsunuz kazayla. Çünkü sıkma işlemi fonksiyonel tuş.

Minör şeyler dert değilde beni en çok çıldırtan konuşma esnasında ortamda ses varken sizin sesinizi boğuk yapması ya da yok etmesi. Servisinde sorun yok demesinden sonra sinirden bir kaç kere fırlatmışlığım var....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _WaMpire_ -- 24 Nisan 2021; 05:18:28 >

• huawei saat almıştım bidaha huawei mallarını asla almam, kontrol programı 100 tane izin istiyor telefonu yavaşlatıyor , telefona saçmasapan bi apk yüklemek ne kadar gvenliyse huawei nin yazılımlarıda o kadar güvenli ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.