Şimdi Ara

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
16
Favori
31.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra telefon ses seviyesi düştü aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanbabax S kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi güncelleme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncellemeyi yükledim ama devamlı yüksek sesde dinlemediğim için farkı analiz edemedim, şuan mesela son sesde bana kafi.

• chnmny C kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni güncelleme mi geldi bugün

• Evet bi kaç gün önce geldiydi, çift yollu ses aktif edildi, kararlılık hızlılık optimizasyon vs yenilikler vardı.

• chnmny C kullanıcısına yanıt
    Sizde sürüm bu mu?
    Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FameHooker -- 30 Haziran 2020; 11:23:56 >
  • Bende de bu güncelleme yok

• Son güncelleme yapınca konuşma sırasında ses çok düşük geliyordu çağrı merkezini aradım sıfırlattılar cihazı sonra düzeldi. Bu kulaktan çıkarınca müziğin durması bende çalışmıyor telefonum nova 3i Android 9 emui 9.1 sürümü. Çağrı merkezi diyor emui 10 ve yukarısı olursa çalışırmış telefon 2 yıl olmadı çıkalı 1 kere güncelleme aldı. Huawei güncelleme yapmıyor. Bu kadar kısa sürede cihaza desteği bırakmaları çok kötğ

Hocam güncelleme ne zaman verildi şu anki sürüm ne ss atar mısınız

• sürüm aynı

Huawei Freebuds 3/Freebuds Pro Kullanıcı Kulübü|Ana Konusu

bu sürüme geçtikten sonra konuşma sırasında ses düşüklüğü vardı hard reset atınca düzeldi. Ama asıl problem kulaktan çıkarınca şarkının durmaması asıl sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanbabax -- 7 Temmuz 2020; 13:0:52 >
    Bu

• Bana ses seviyesi düşük geliyor apple ın earpods kablolu kulaklığını takıyorum inanılmaz bir ses çıkıyor fakat freebuds ım da bu yüksekliği alamıyorum not:arkadaşlar cihazı siliyim dedim sesi şu an bangır bangır :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 8 Temmuz 2020; 23:43:10 >
  • Buds+ memnun etmeyince bir de bu kulaklığı denemek istedim, 2 gün içinde elimde olur sanırım. Aklımda yoktu ama memnun kalacağım sanırım, yorumlar umut verici...
  • SnypeR kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl memnun kaldınız mı

• Kötü diyemem ama fazla da memnun kalmadım. Dokunmatik hassasiyeti hoşuma gitmedi ve Airpods biraz daha rahat geldi. Ses konusunda ise (sesin hem duyulması ve müzik dinlemek hem de telefon konuşmasında sesi karşı tarafa net gitmesi) beğendim. ANC yeterli olmamakla birlikte böyle bir kulaklıkta daha iyisinin olacağını da düşünmüyordum.
  • Arkadaşlar konuyu güncel tutmak amacıyla herkes freebuds 3 ün artı ve eksi yönünü yazabilir mi hem alacaklar için faydalı olur

• +mikrofon güzel ve kaliteli ses basslar yeterli

-gürültü engellemesi çok başarılı değil kulakta apple ın kablolu kulaklığı earpods kadar rahat durmuyor ve galiba sadece bende var forumda sol kulaklıkta ufak bir parazit mevcut ama çok küçük müzik bittikten 2 3 sn sonra kesiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 26 Temmuz 2020; 23:30:37 >
  • SnypeR kullanıcısına yanıt
    Ben de sırasıyla airpods(seri1)>buds>buds+>freebuds3 kullanmış biriyim. Önceliğim mikrofon, görüşme kalitesi ve kesinlikle diyebilirim ki freebuds3 açık ara önde.

Şuan iPhone kullanan biri olmama rağmen bu kulaklıklardan gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmckr -- 26 Temmuz 2020; 22:9:22 >
  • Arkadaşlar cihazınızda ses azaldıysa silmenizi öneririm ses yerlerini sildikten sonra ses 2 katına çıktı

• Freebuds 3 2 aydır kullanıyorum. Ben eksilerini yazıcam direk gecikme Huawei açıkladı gecikme süreleri tamamen hayal 190 MS saniye diyor ama bende 400 MS yi aşan zamanlar oluyor. (P30 kullanıyorum). Kulaklık stabil değil ara sıra kopmalar oluyor yani 1 sn likde olsa insanın canı sıkılıyor bu duruma. Kulaklığın şarj süresi sağ sol aynı anda bitmiyor sol yüzde 30 larda ama bakıyorsun sağ bitmiş. Ses kalitesi olarak bass lar malesef yetersiz klasik kullanıcı belki ilgilenmeyicektir ama bass lı bir kulaklıkta dinleyince farkı anlarsınız müzikler freebuds 3 de çok tekdüze. Aktif gürültü engelleme tamamen palavra benim gözümde aktif gürültü engelleme ile ses aşırı deforme oluyor ve gürültü engelleme de pek de bir işe yaramıyor. . Ve son olarak fiyatı fiyatı çok yüksek Apple la nasıl bu kulaklık eşit paraya satılıyor anlamıyorum. Apple kulaklıklar ile Siri yi uyandırabilir gibi çok güzel bir özelliği var . Telefon görüşmelerinde ses kısık geliyor birde

Artıları ise kulaktan düşmüyor, şarj süresi fena değil, malzeme kalitesini beğendim , ses kalitesi genel kullanıcıyı tatmin eder.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.