Şimdi Ara

Huawei freebuds 3 kullananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
6.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bu kulaklığın kırmızısından almayı çok istemiştim ama hangi siteye baksam stokta kalmadı diyodu. o yüzden siyahını aldım. keşke bekleseymişim şimdi bazı sitelerde stokta gösteriyo. kaliteli bi kulaklık. sesler çok net, kullanımı rahat. tasarımını da çok beğeniyorum. keşke başka renkleri de olsaaaa...
  • abi ben oyuncu adamım benim için en önemli şey seste gecikme olmamasıydı. bu kulaklıktada böyle bi olay görmedim. ha bi de şarjı da uzun süre gidiyo. daha önce oyun oynarken kulaklığın şarjının bitmesine uyuz oluyodum. benim telefon samsung. sırf androidlerde mi böyle yoksa diğerlerinde de sorunsuz çalışıyo bilemem.
  • hocam ben gitar çalarken telefonuma kayıt yapıyorum genelde. çalarken rahat etmem için bana kablosuz kulaklık lazımdı tabi. mikrofonu kaliteli olduğu için bu kulaklığı aldım. görüşmelerde falan sesi iyi iletiyorsa kayıtlarda da iyidir diye düşündüm. harbiden efso kayıtlar çıkıyo.
  • beyler bu kulaklık olayı bence önemli mevzu. sonuçta bi sürü para veriyorum tabi ki en uygununu almak isterim. benim öyle zırt pırt kulaklık alacak param yok. o yüzden android için en uygunu hangisi diye iyice araştırıp da aldım bu kulaklığı. kalitesi falan gayet iyi ben beğendim. paranın hakkını veriyo
  • önceleri bu kulaklığı sadece android telefonumda kullanıyodum. bilgisayara bağlamak aklıma gelmemişti. bluetooth olan herşeye bağlanabildiğini öğrenince bilgisayara da bağlıyorum artık. burada da ses kalitesi çok iyi çıkıyor. tabi gürültü engelleme olayı bilg.de çalışmıyo ama... onu aktif etmek için yine telefona bağlanmak gerekiyor. telefonda çok iyi çalışıyo ama sesleri baya baya kesiyo yani
  • abi millet ne kadar alışmış herşeyi kötülemeye. biri iyi bişi yazsa hemen kıllanıyorlar. adamlar gayet güzel kulaklık yapmışlar işte. ses kalitesi, gürültü engelleme, rüzgar kesme... herşeyi becermişler bence. iyiye iyi demeyelim mi yani
  • Abi hepsi kulaklık değil mi sonuçta alın bir tanesini gitsin işte. ben androidlerde en iyi bu kulaklıkmış diye aldım gayet de memnunum. çok ince eleyip sık dokursam hep yanlış seçim yapıyorum
  • ben henüz araştırma aşamasındayım. pek çok markaya ve yorumlara bakıyorum. internet sitelerini geziyorum. burda da çeşitli yorumlar yapmışlar. araştırdıklarım içinde androidlere en uygun olanı freebuds gibi geldi bana. büyük ihtimalle bende alıcam bundan.
  • Ben kulaklığa o kadar para verilirmi diyordum 300 tl boşa gidince veriirmiş dedim. Allahtan kulaklık bozulduda para iademi alabildim onu bahane ederek. bunu aldım sonuçta android telefonum olunca bakası ile riske girmek istemedim. bir kere alacaksın en iyisini alacaksın sorun yaşayıp kulaklıktan bıkmayacaksın arkadaş
  • bugüne kadar nerdeymiş abi bu kulaklık diğerlerini kulağımıza tıka tıka yara olcaktı tıpaçlar yüzünden. ses kalitesi falan tamam çok iyi de ben en çok şu tıpaç olayından kurtulduğuma sevindim.
  • bi yerde şöyle bişi okudum mikrofon için kemik sensörü diye bişi yapmışlar. konuşurken kemik hareketinden sesi ayırt ediyomuş. o yüzden karşıya ilettiği ses daha netmiş. bunu düşünmek bile acayip bişi bence.
  • ben anlamıyorum ki.. apple'ın fanı olunuyo, ölüp bayılınabiliyo apple için de huawei için niye fan olunamıyomuş? hepimiz iphone sevmek zorunda mıyız ya? ben android seviyorum kardeş zorla mı? androidte de en iyi kulaklık bu kulaklık. yalan mı söyliyim yani şimdi? ses kalitesi de iyi gürültü engellemesi de iyi. kulağada oturuyor şarjı da uzun süre gidiyo işte. daha ne!!!
  • bana bu kulaklığı kankam tavsiye etti telefonun android olduğu için mutlaka bundan almalısın dedi. sesler falan hep çok net. video izlerken yada oyun oynarken hiç gecikme olmuyo. en çok da bunu sevdim ztn.
  • youtube videolarında en çok gürültü engellemeye değinmişler. sanırım kulaklığı test edenlerin en çok dikkatini çeken özellik bu olmuş. benim de zaten en beğendiğim özelliği bu oldu diyebilirim. android telefonu olanlar için bi uygulama var. bunu kurduktan sonra gürültü engellemeyi çalıştırabiliyosunuz. gerçekten de aktif olduğunda sesleri çok iyi engellediğini gördüm.
  • ben anneme aldım bu kulaklıktan. yemek yaparken bi yandan dizisini izlemeye çalışıyodu telefondan ama hoperlörden dinliyodu. arada kaçırıyodu bazı lafları. kıyamadım gittim kulaklık aldım. samsung telefon kullanıyo diye özellikle bu kulaklığı seçtim sorun yaşamasın diye. çok sevindi. sesler çok netmiş hiçbi lafı kaçırmıyomuş artık.
  • bence çok tarz bi kulaklık. siyahından var bende. kulağıma cuk diye oturuyo. çok da şık duruyo. sonra sesler çok net geliyo. mikrofonu falan baya kaliteli. ses kaydederken bile çok güzel kayıt alıyo.
  • Bu hafta aldım kullanıyorum arkadaşlar. Herşey çok güzel ama şarj çok çabuk bitiyor. Kulaklıkları tek tek kullanıyorum günde ikişer kez şarj etmem gerekiyor. Çok yoğun da değil kullanım genelde telefon görüşmesi. Sizde de durum böyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Şarjı çok kötü sizinle aynı durumdayım ve çok şaşkınım, Apple airpods lardan sonra büyük pişmanlık oluştu bende, airpodsu şarj eder bir daha unuturdum şarj etmeyi. Bunlar kullanmadan da şarjı bitiveriyor! Akşam kutusunu şarj ediyorum sabah kullanmadığım halde %50! Huawei buna bir açıklık getirmeli!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Dostum yaklaşık dört aydır kullanıyorum kulaklığı. Öncelikle evet kulağından çıkarınca müzik ya da video duruyor taktığında devam ediyor. Konunun en başında kulaklık hakkında bilgi istemişsin. öncelikle ben bu kualklığı işe gidip gelirken müzik dinlemek video izlemek için ağırlıklı olarak kullanıyorum. özellikle otobüslerdeki gürültüyü bilirsin, aktif gürültü engelleyiciyi açıp tüm seslerden kurtuluyorum müzik dinlerken. Oldukça başarılı. Bu arada telefonum da P Smart 2019. AI Life diye bir uygulaması var o uygulama üzerinden kısa yol tuşlarını ayarlayabilyorsun ve anlık olarak ne kadar şarjı kaldığını da kontrol edebiliyorsun. Günde iki saat müzik dinliyorum. Toplasan yarım saat civarı telefon görüşmesi yapıyorumdur. BU şekilde kutusuyla birlikte şarjı benim için 5 gün civarında gidiyor. Ses kalitesi benim için fazlasıyla yeterli. Genellikle rock müzik dinlerim, hem tiz hem de bas seslerde başarılı diyebilirim.

• CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Günde ortalama iki buçuk saat civarından kullanıyordum, tabi işe giderken şimdi malum evlerdeyiz, yaklaşık beş yada altı günde bir şarj ediyordum kutusunu. Günde iki kez şarj ediyorsan en az beş altı saat kullanıyor olman lazım. Resmi sitesinde özelliklerinde şarj süresi ortalama 20 saat civarında gidiyor yazıyor çünkü. Benim kulaklıkların da şarjı 15-16 saat rahat rahat gidiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.