Şimdi Ara

Huawei FreeBuds 3 kulaklık mercek altında | Tam donanımlı ve AirPods 2'ye rakip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei yeni nesil tam kablosuz kulaklık modeli Freebuds 3'ü duyurdu. Şirketin bu tür cihazlar için geliştirdiği Kirin A1 çipsete sahip ilk model olan FreeBuds 3 aynı zamanda aktif gürültü engelleme  gibi özelliklere sahip ve kablolu/kablosuz şarj özelliğiyle de dikkat çekiyor. Doğrudan Apple AirPods 2'nin rakip alındığı kulaklığa gelin daha yakından bakalım. 

• GT2 inceleme bekliyoruz.

• Öff bari tasarımı taklit etmeselermiş. AirPods'u çok çirkin buluyorum. Samsung Gear IconX daha tarz.
  • Görüşme kalitesi kötü diye bugün galaxy buds kulaklıklarımı sattım. Umuyorum ki görüşme kalitesi iyi olur, fiyat iyi olur, bir an önce Türkiye'ye ye gelir.

• Ayrıca siyah olanı bence baya şık görünüyor.

• TW kulaklıkların hepsinde mikrofon yani telefonla görüşme kalitesi berbat.
    Sessiz bir ofis veya ev ortamında sorun olmaz ama yolda yürürken bile sesiniz karşıya iyi gitmiyor.

• ahmckr kullanıcısına yanıt
    iyi yapmışsın ben de hiç memnun değilim görüşmeden ve sesten

• buna taklit diyen sheeple botlar var ya...

• Geçen hafta aldım. Freebuds Pro 2 kullanıyordum. Teknosadan 1050 TL ye Freebuds 3 aldım.

Taklit maklit beni ilgilendirmez ürün güzelse alırım.
  • MEMNUNMUSUN NASIL

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğiniz konular varsa onları cevaplamam daha iyi olur.
  • Selamlar,

Ben iphone kullanıyorum ama freebuds 3 almak istiyorum. Acaba bu Aktif Gürültü Önleme vs gibi özellikleri uygulama ile kullanabiliyormuyuz? illa android mi olması gerekiyor.
  • Maaalesef kullanılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haylou GT1 Plus modelini de inceler misiniz?

• Bence Android kullanıyorsanız ve paranızın hakkını verecek bi kulaklık arıyosanız Freebuds 3ü tercih edebilirsiniz. Piyasada android için sürüyle kulaklık var ama böyle bir ses kalitesine daha önce hiç denk gelmedim diyebilirim. Ben genelde telefondan netflix izliyorum. tüm sesleri çok net duyabiliyorum. gürültü engelleme özelliğini de aktif edince metroda metrobüste falan etraftaki gürültüleri sıfırlıyor birden. telefonla konuşurkenki ses kalitesinden hiç bahsetmiyorum bile. ben memnunum yani açıkçası. zaten bildiğim kadarıyla Android ile en uyumlu çalışan kulaklık bu.
  • bu kulaklığın şarjı ne zaman bitecek merak ediyorum. bu kadar uzun gitmesi normal mi bilmiyorum ama ben şarjını henüz bitiremedim. ses inanılmaz güzel hani öyle bir ses duyacaksın benzeyen bir kulaklık gibi gelmemişti bana. sol kulaklığa iki kere dokunursanız sizi sanki sessiz bir dünyaya ışınlıyor ama trafikte bu kadar sessiz olması tehlikeli olabilir.
  • Arkadaşlar ben de FreeBuds 3 aldım. Daha öncesinde Senheiser CX 300S kablolu kulaklık kullanıyordum. Bu kulaklığa geçince ses seviyesi ciddi anlamda az geliyor. Benim mi beklentim çok yüksek yoksa kulaklığımda bir sorun olabilir mi? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. O kadar para verdik kazıklanmak istemiyorum
  • daha önce airpods kullanıyodum. telefonum android olduğu için gürültü engellemesi hiç çalışmıyodu bende. ses kalitesi falan iyiydi ama. sonrasında bi arkadaştan denedim freebudsı. bunun da ses kalitesi hoşuma gitti. bi de gürültü engelleme çalıştı bu sefer bende. sanırım apple ürünleri androidlerde tam çalışmıyor
  • hocam millette ne para var ya. yok önce airpod almışta sonra bunu almışta denemiş de karşılaştırmışta. kusura bakmayın valla benim öyle karşılaştırma yapma şansım olmadı. ama ben bu kulaklığın ses kalitesinden memnunum. gürültü kesme fln diğer özellikleri de beni tatmin etti. ille alın demem ama almayın da demem. yani pişman etmez işte
  • şu aralar eve kapandık ya. ev ne kadar gürültülü oluyomuş abi herkes evde olunca. bende napiyim kapımı kapatıp kulaklığımı takıyorum. önce gürültü engellemeyi açıyorum sonra dizimi başlatıyorum. odamdan su almaya bile gürültü engellemesini açıp kulaklıkla gidiyorum. annemin sesini kesemiyo tabi ama yine de baya farkediyo.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.