Şimdi Ara

Huawei'den iddialı açıklama: Mate 40 serisi 3 yıl donmadan kullanılabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek övünülecek bir şey gibi gelmedi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayhan Yeşilova ZSUHB A kullanıcısına yanıt
    kusura bakmada yakın çevremde 2 kişi 6 kullanıyor birisi yarım saat wp açmıyor diğeri sürekli arıza açıp duruyor ya komple şebeke gidiyor ya şarjı varken kapanıyor çöp oldu o aletler artık

• djbahaman D kullanıcısına yanıt

android ramdisk yaz mutlaka bu kadar zaman içinde bir şeyler yapmışlardır.

• Mertcan-39 kullanıcısına yanıt
    Adam gibi kullanmazlarsa öyle olur. Bir cihazın ömrünü kullanan kişi belirler. Düzgün kullanıyorsa hiç bir şey olmaz. 7 sene önce aldığım 5S bile hala sağlam hiç kasmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bununla övünmeleri bence anormal bir şey. 3 sene benim için kısa ben daha yeni SE2 aldım en az beş sene götürmesi için. Beş sene yazılım desteği + 2 sene de öyle kullanım.

Tabii şu anki aklımla böyle. İşim olursa bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Toplamda kaç saatlik 4K 60p Video arşivin var delikanlı ?

Alıntıları Göster
    Bu argümanı genelde 5/10dk’dan fazla 4k60 çekemeyen cihaz sahipleri ileri sürüyor. Kendimden örnek vereyim 55/60 saatlik 4k60 video arşivim var.

• Ayhan Yeşilova ZSUHB A kullanıcısına yanıt

ip6 mı donmuyor kilitlenmeler vs berbat halde ip6

• Şair burada yeni işlemci üretemeyeceğim. Uzun süre de bu telefonla gündemde kalmam gerekiyor o yüzden 3 yıl, 5 yıl kullanırsın diye belirtmem gerekiyor demek istemiş. Bariz böyle bir mesaj veriliyor.

• Evet. 8k 30FPS-de cekiyor

• 11 Pro max bile bazen donuyor kasiyor. nasil olurda 6 plus hiç donma kasma yapmiyor

• kardes bu firma ürünne ne fazla 2 sene yazılım güncelleme destek veriyor 2 yıl sonra cöp anlasılan birilerini kandırmaya calısyorlar gerek yok tüketim artırmak icin yapılan reklamdan baska bir sey degil

• Bu nasıl bir sahtekarlık. 6s’i 2015’den beri kullanıyorum. Ne donma ne kasma töbe yoktur :)

• 1200$ (bizde daha yüksek) istediğin telefon bir zahmet 3 sene içinde de donmasın be.

• Aypon donmuyormuş, ilk çıktığından beri kullanıyorum. Millet ne yalancı arkadaş, aypon iyi dümene geçer, dar bir yazılım, içinde hiç bişey yapamıyorsun, 1 metre kare ev gibi. En baz model araçta, koltuk ısıtma panoramik tavan aramak gibi anlamsız, Ram den ekrandan bataryadan hızlı şarjdan ümidi kesince, herkez yazılıma para veriyorum diye dümene geçiyor, inandık tamam, şu yazılımın sunduğu ekstra neymiş bi söyleyinde bilelim, şarj aletleri ilk çıktıgından beri elinizde gerçi kendıde diyor 500 tam şarj kapasiteli batarya diye, sonra çöp, lan telefonla ne yapıyon, üç sosyal medya iki resim çekiyorsun, maaşlı elemanı gibi savunuyorsun kendını kandırma ziya, şimdi androide geçtim, memnunum youtube da reklam yok hertürlü filmi dünya kanallarını tvye aktarıp izliyorum full hd bu arada, ihtiyacınızı karşılayanı alın, saçma sapan dövüşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi android seyfi -- 26 Ekim 2020; 13:58:19 >
  • hiçbir açıklama o fantastik fiyatları açıklayamaz.GMS'i açsalar bile apple samsung amiral gemisi parasına kimse huawei almaz

• Bende Oneplus 6 var 2 yıldan fazla oldu alalı hiç donma sorunu yaşamadım. Huawei nin bu açıklaması saçma olmuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.