Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.111
Cevap
37
Favori
188.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben sunu cok merak ediyorum;
    Genelde sahubinden.com uygulamasini kullaniyorum bide crome ile internete giriyorum wf den , bu uygulamalarda twlefonumun hizi s3 ve s4 le kiyaslandiginda nasil.hiz farki varmidir.ayni oyunlari zor calistirdigi gibi bu uygulamalardadami destegi yok onlaridami yavas calistiriyor yoksa aynimi test eden arkadaslar bi degerlendirsinler.cunki sahibindwne gunde bir kac saat giriyorum merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erte2

işte yeni emotion 2 temalarhttp://zh.ui.vmall.com/theme.php?mod=list&display=1&model=P6&version=EMUI1.5&last_select=model

Pek fark görünmüyor resimlerde ama bakalım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Arkadaslar ben sunu cok merak ediyorum;
    Genelde sahubinden.com uygulamasini kullaniyorum bide crome ile internete giriyorum wf den , bu uygulamalarda twlefonumun hizi s3 ve s4 le kiyaslandiginda nasil.hiz farki varmidir.ayni oyunlari zor calistirdigi gibi bu uygulamalardadami destegi yok onlaridami yavas calistiriyor yoksa aynimi test eden arkadaslar bi degerlendirsinler.cunki sahibindwne gunde bir kac saat giriyorum merak ediyorum

yok dostum pek fark görünmüyor. ben chromeda 6 7 tane sekme açıp geziyom sıkıntı olmuyo. onun dışında normal oyunlardada (temple run 2, subway surfers, badland, angry birds falan filan) kasılma yok yani. bunlarda yapmıyorsa sahibinden uygulamasında yapacagını sanmıyorum
  • caeser C kullanıcısına yanıt
    tema olunca sadece bısey degısmıyor ama emuı2'nın launcherını kurun o zaman gercekten fark edıyor, ben bır haftadr kullanıyordum bugun hyd52rom kurunca eskı halıne döndu simgeler buyudu çok kotu geldı gozume emuı1.6 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Arkadaslar ben sunu cok merak ediyorum;

S4'ten iyi değildir tabiki ama web sörfte S3'ten iyi olduğunu eski bir kullanıcısı olarak söyleyebilirim.Gpu başka bir olay şöyle düşün i7 işlemcin 8 gb ramin ssd harddiskin var ve her türlü işlemi ışık hızıyla yapıyorsun ama tümleşik bir ekran kartın var ve oyunlara gelince performans yerlere düşüyor p6'nın olayıda tam olarak bu.

• omer188 kullanıcısına yanıt
    illa tema yeni bi görünüm yeni bi heyecan arıyosan next launcher 3d pro denemelisin
  • lionhearts kullanıcısına yanıt
    i7 işlemci 8 gb ram pc de tümleşik ekran kartı olm core i3 4 gb ram 512 mb intel graphic desek daha iyi olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

i7 işlemci 8 gb ram pc de tümleşik ekran kartı olm core i3 4 gb ram 512 mb intel graphic desek daha iyi olur :D

niye olmasın? bu şekilde satılan hazır sistemler var ;

AİDATA BUSINESS ABS-C477085GOO
    Intel Core i7 4770 işlemci,
    8GB DDR3 Ram, 500 GB HDD,
    TÜMLEŞİK EKRAN KARTI, Entegre10/100 /1000 Ethernet kartı,
    Dual Layer DVDRW, Klavye, Mouse, 350W Kasa, Kart Okuyucu, Windows 7 Pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionhearts -- 12 Ocak 2014; 3:01:09 >
    yani gittin aradın taradın türünün tek örneğini buldun
  • quote:

yani gittin aradın taradın türünün tek örneğini buldun

pek aramadım bildiğim için.iş pclerinin çoğu böyle.
  • çoğu mu. hocam kendimi daha önce hiç bilgim yok gibi, yanılıyor olarak farzettim ve bi kaç siteye girdim. birinde 10 tane i7 pcden 0 tümleşik çıktı. diğerinde 21 pc de 2 çıktı. diğer sitede de 14 de 3 ve diğer bi sitede 15 te 2 çıktı . bumu çoğunluk .
  • quote:

çoğu mu. hocam kendimi daha önce hiç bilgim yok gibi, yanılıyor olarak farzettim ve bi kaç siteye girdim. birinde 10 tane i7 pcden 0 tümleşik çıktı. diğerinde 21 pc de 2 çıktı. diğer sitede de 14 de 3 ve diğer bi sitede 15 te 2 çıktı . bumu çoğunluk .

dostum senin önüne çıkması birşeyi değiştirmez üniversitelerin %90'nında i3'ten i7'ye tümleşik kullanılır mesela.sonra laptopların çoğundada tümleşik tegralar kullanılır bunlarda intel hd gibi çok başarılı olmayanlar.babamın evdeki pc'de i7 ve yine tümleşik.işyerleride ekstra masraf olmasın diye bunu tercih ederler güçlü pclerdir ama 3d ile işleri olmadığından hariciye gerek duymazlar.grafik tasarımcılar ve 3d modelleme yapanlarda özel tasarım yapabilen harici fx gibi görüntü birimleri kullanırlar.ha bunun haricinde yine senin baktığın çoğu low end harici ekran kartlarıdır yani bir crysis 3'ü ultra oynatamazlar.zaten fiyat aralığından ne olduğunu belli eder.
    meselahttp://www.vatanbilgisayar.com/casper-cdvti4770a-intel-core-i7-4770-34-ghz-8-gb-ddr3-1-tb-hdd-2-gb-nvidia-gt630-win-8/productdetails.aspx?I_ID=68658 bu linkteki gibi. 720p çözünürlükte maks 30 fps oynatır crysis 3'ü...
    buda verdiğim örneğe birebir uyuyor yani iş ve uygulamalarda canavar kesilen i7 3d'ye gelince çakılıyor...

benim önüme çıkıp çıkmaması önemli değil ben rastgele iki siteye baktım yani. senin dediklerinde özel toplama pc ler. dediğin gibi okul işyeri gibi kurumların kullandıkları pc ler. zaten verdiğin örnekte iş yeri bilgisayarıydı. onun dışında normal standart kullanıcı gidip öyle bilgisayar kullanmaz. bide biz burda 3d grafik oyun performansından bahsetmiyoruz. genel olarak tümleşik mi harici mi kullanılıyor. ve genel olarak harici gördüğün gibi. nvdia bilmem 30 fps oynatırmış . banane isterse 24 oynatsın. grafikçiler mi sadece harici kullanıyo sanki. şuan bilgisayardan az bucuk anlayan adam bile gitse toplasa abi ekran kartı paylaşımsız olsun der yani. demez crysşs te şu kadar fps oynatsın. harici mi değilmi ona bakarım. verdiğin genelleme yanlış yani. O yüzden bana gelipte diyemezsin arif kardeşim bak i7 li pclerin çoğu tümleşik kullanıyor. diyemezsin işte bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 12 Ocak 2014; 4:55:06 >
    Ya bilmiyorum ama baskasinin tavugu hep daha tuylu geliryaarkadasimda s3 var sanki daha hizli gibi geldi.s4 dandik plastik kasa olmasa dusunuyordum ama elime alinca herdefasinda ne boktan bi kasa diye geri biraktim

• quote:

illa tema yeni bi görünüm yeni bi heyecan arıyosan next launcher 3d pro denemelisin

denedim hepsini :) buzz launcher ve tsf shell favorilerim , ama emui 2.0 home apksında simple launcher var sarj konusunda gayet iyi
  • Elinde telefonun orijinal uygulamalarının arşivi olan var mı?

• omer188 kullanıcısına yanıt
    Buzz ile tsf shell next launcher in yanından bile geçemez. dediğim next launcherin ücretli sürümü bu arada.
  • caeser C kullanıcısına yanıt
    Marketten Es dosya yönetici sini yükle. ücretsiz ve tr dil desteği varr. sonra uygulamayı açtıgında üst kısımda " / " işareti var ona tıkla. cihaz belleğine girecek. Sonra ordan System/app klasörüne girecen. telefonda yüklü bütün uygulamalar orda var. Riptige Gp oyunu ve Polaris Office ise System/delapp klasöründe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

çoğu mu. hocam kendimi daha önce hiç bilgim yok gibi, yanılıyor olarak farzettim ve bi kaç siteye girdim. birinde 10 tane i7 pcden 0 tümleşik çıktı. diğerinde 21 pc de 2 çıktı. diğer sitede de 14 de 3 ve diğer bi sitede 15 te 2 çıktı . bumu çoğunluk .

dostum senin önüne çıkması birşeyi değiştirmez üniversitelerin %90'nında i3'ten i7'ye tümleşik kullanılır mesela.sonra laptopların çoğundada tümleşik tegralar kullanılır bunlarda intel hd gibi çok başarılı olmayanlar.babamın evdeki pc'de i7 ve yine tümleşik.işyerleride ekstra masraf olmasın diye bunu tercih ederler güçlü pclerdir ama 3d ile işleri olmadığından hariciye gerek duymazlar.grafik tasarımcılar ve 3d modelleme yapanlarda özel tasarım yapabilen harici fx gibi görüntü birimleri kullanırlar.ha bunun haricinde yine senin baktığın çoğu low end harici ekran kartlarıdır yani bir crysis 3'ü ultra oynatamazlar.zaten fiyat aralığından ne olduğunu belli eder.
    meselahttp://www.vatanbilgisayar.com/casper-cdvti4770a-intel-core-i7-4770-34-ghz-8-gb-ddr3-1-tb-hdd-2-gb-nvidia-gt630-win-8/productdetails.aspx?I_ID=68658 bu linkteki gibi. 720p çözünürlükte maks 30 fps oynatır crysis 3'ü...
    buda verdiğim örneğe birebir uyuyor yani iş ve uygulamalarda canavar kesilen i7 3d'ye gelince çakılıyor...

dostum uzatmana gerek yok bir deli bir kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkaramamaış misali.bu arkadaşta kendince kendini haklı görüyor.madem i7 tümleşik olmaz niye bir ton tümleşik destekli anakart var?
    ayrıca senin örneğini anlamamış yani ha tümleşik ha gt630 kullanmış performansta bir fark olmaz.
    örneğin ve demek istediği çok doğru bravo, P6 i7 İŞLEMCİLİ 8 GB RAMLİ SSD HARDDİSKLİ AMA TÜMLEŞİK EKRAN KARTLI BİR PC GİBİ.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.