Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
4.113
Cevap
37
Favori
182.416
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    57 Mesaj

hocam bu romu dload klasörüyle beraber sd carta attım sonra 3 tuş kombinasyonunu kullanarak başlattım. romu yükledi en sonunda ok dedi. telefon kapandı ve şu anda hiç bir şekilde açılmıyor. şarja takyorum onu bile görmüyor. acil yardımlarınıza ihtiyacım var..
    |
    |
    m3y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

Şu kit kat nerdeeeee bilen varmi ses seda yokmu

raflarda :P

|
    |

Evet kurabilirsin, Benhttp://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-emotion-ui-2-0-beta-apps-geleakt/
    şunlarıda yükledim.

İlk sayfa da detaylı anlatım var zaten.
    |
    |
    talsuv61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |

|
    |
    arkadaşlar hangi rom daha stabil yardımcı olabilirmisiniz
    |
    |
    iphone 8plus iphone 6s iphone 5s Samsung TAB S 8.4" SONY XPERIA Z1 LG NEXUS 4 5.0.2 Huawei Ascend P6 4.4.2 EmotionUi 3.0 Huawei Ascend P1 4.1.1 EmotionUi 1.6 Huawei Ideos X5 4.0.2 Dzo aurora ics Lenovo Z500 Intel I7 2.2 ghz 6 mb Nvidia GeForce Gt645M
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omer188

telefonu akıllı moddan normal moda alınca oyun performansında gözle görülür fark oluyor deneyen oldu mu ?

ben şeyi denedim uygulamalarda oynadığının oyunu performans modunda çalıştırma var. onu açınca biraz etki ediyor oyuna. candy crash mesela. hem müzik hem candy crash açık yavaşlıyor oyun..

normal moda da alsan performans moduna da alsan gta sandreas'ı çalıştırmayacağı kesindir bence :D çünkü denedim felaket kasıyor.

|
    |
    quote:

telefonu akıllı moddan normal moda alınca oyun performansında gözle görülür fark oluyor deneyen oldu mu ?

o seçenek sadece çözünürlüğü düşürüyor öyle aman aman bir katkısını görmedim ben.ki zaten sadece temple run ve subway surfer oynuyorum.

Miui Türkiye
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

quote:

o seçenek sadece çözünürlüğü düşürüyor öyle aman aman bir katkısını görmedim ben.ki zaten sadece temple run ve subway surfer oynuyorum.

Uygulamaları yönet> oyununun adı> performance mode'yi işaretleyin eğer yavaş ise oyun. candy crashta öyle yapıyorum. ama arkada müzik açık olunca yine bi fps düşüklüğü var. müzik açmasam sorun yok o modda hızlı oynatıyor

|
    |
    Ascend P6'nın 4.4 KitKat güncellemesi ile ilgili olarak; http://huaweinews.com/2014/01/ascend-p6-emotionui-2-3/ yazmışlar HuaweiNews bloguna. Bir arkadaşımın çevirisine göre özet olarak; Güncelleme bu ay gelmeyecekmiş, Emotion ui arayüzü ile uğraşıyorlarmış.

inşallah çok gecikmezler zaten ocak geldi ses soluk yok bişey olduğu belliydi.
    |
    |
    Zagrell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Miui Türkiye
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    '' K3V2 is 2 years old but Huawei is still using it and the variations of it on their latest phones. ''

şurdan anladığım kadarıyla. huawei 2 yıllık işlemciyi bizim telefonlara koymuş ama aynısını koymamış. üstünde düzenlemeler yapmış. doğrumu anladım ?

bu telefonu s3 ile filan kıyaslanmaz. s3 daha iyi. 1000tl ye bunu alacağına 1000tlye s3 alırsın. işini görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 9 Ocak 2014; 22:12:43 >
    quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

'' K3V2 is 2 years old but Huawei is still using it and the variations of it on their latest phones. ''

şurdan anladığım kadarıyla. huawei 2 yıllık işlemciyi bizim telefonlara koymuş ama aynısını koymamış. üstünde düzenlemeler yapmış. doğrumu anladım ?

bu telefonu s3 ile filan kıyaslanmaz. s3 daha iyi. 1000tl ye bunu alacağına 1000tlye s3 alırsın. işini görür

telefonun üzerinde iki yıl çalışıldığından işlemci mimarisi o döneme ait kalıyor fakat cortex a9 işlemcileri için eski diyemeyiz şu an için s3'ün işlemcisi ile aynı mimari özelliklere sahip bu yüzden zaten hemen hemen aynı antutu skoru alıyorlar.

s3 daha iyi diyorsan onu al o zaman.

p6 s3'ten sonraki nesil bir telefon ; daha fazla piksel yoğunluğu, opengl3 desteği,yeni nesil ve bol mpx kamera ve lens, iki kat daha fazla ram, ips ekran v.s...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionhearts -- 9 Ocak 2014; 22:36:52 >

Miui Türkiye

• Yüzbaşı
    304 Mesaj

s3'ten geçmesem inanıcam nerdeyse
    |
    |
    frhtckr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kardeş konuyu açıp çekip gittin ... bi cvp versen de bizde yapsak root u muzu ... boşuna binbaşı olmadın heralde ...
    |
    |
    felixamor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: For_V

kardeş konuyu açıp çekip gittin ... bi cvp versen de bizde yapsak root u muzu ... boşuna binbaşı olmadın heralde ...

build.prob dosyasını root explorerla açınca text editor diye seçenek gelmesi lazım.gelmiyorsa biryerde birşeyleri yanlış yaptığın anlamına gelir.bunuda düzelttecek kişi yine sensin.ben hiç anlamadığım halde anlatımı iyice okuyup sorunsuzca herşeyi yaptım.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.