Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.111
Cevap
37
Favori
188.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla dostum ben yüklerdim ama stok rom kullanmadığımdan yok bende o videolar.ve buradakilerin çoğuda stok rom kullanmıyor.elbet stok rom kullanan biri çıkar yardım eder.ayrıca zaten bu ay 4.4 kitkata güncellenecek biraz daha bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

valla dostum ben yüklerdim ama stok rom kullanmadığımdan yok bende o videolar.ve buradakilerin çoğuda stok rom kullanmıyor.elbet stok rom kullanan biri çıkar yardım eder.ayrıca zaten bu ay 4.4 kitkata güncellenecek biraz daha bekle.

kim demis ben stock rom kullaniyorum ben yuklerdimde videolarin boyutlari cok yuksek..

umarim 4.4 bu ay icerisinde gelir sabirsizlikla bekliyorumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 6 Ocak 2014; 18:40:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basartenk kullanıcısına yanıt
    vall lionhearts'ın dediği gibi stok rom kullanan bulman zor olsa bende yüklerdim yani.
  • konuda paylaşım yapan rom hazırlayan herkes custom romlar kullandığı için pek alakaları yok stok romla.bende customculardanım stok tat vermiyo
  • Arkadaslar bu kitkat biraz acarmisiniz yani kitkat p6 orjinal roma gelecek herhalde peki tekrar miui yukledigimizde bir faydasi olacak mi

• Ben stok rom kullanıyorum da vidyoları silmiştim vaktiyle :(
  • arkadaşlar iyi akşamlar bu twrp telefona nasıl yükleniyor
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2534420
  • custom romda şarjınız dahamı fazla gidiyor artıları nelerdir? root demiyorum sadece rom atmayı diyorum. bende s4 mini vardı rom yüklüyordum sürekli telefonun şarjı az gitmeye başlamıştı

huaweinin videoları duruyor ama dediğim gibi boyutları çok yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 6 Ocak 2014; 22:05:00 >
  • Arkadaşlar merhaba, emui 2.0 daha çıkmadı ama uygulama apklarının betalarını buldum ve kurdum su an sorunsuz kullanıyorum widgetler falan daha iyi olmuş uygulama simgeleri küçülmüş ve simple ui de kullanılabiliyor, sadece kilit ekranında sorun yasadım onu da breeze temasını kilit ekranını kullanınca sıkıntı olmuyor isteyen onu hic kurmayada bilir. ben apkları solid explorer ile system-app içine atıp telefonu tekrar başlattım oyle kurdum ama bu yonteme gerek yok gibisinden seyler de yazıyor bu sıtede

uğraşmak isteyen varsa apklar burda

http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei-emotion-ui-2-0-beta-apps-geleakt/

• B125'e geçtim. Batarya daha fazla gidiyor.4.4 KitKat'ı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

B125'e geçtim. Batarya daha fazla gidiyor.4.4 KitKat'ı bekliyoruz.

Rom Root gibi şeylerle hiç işi olmayanlar, B125i kurabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Evet kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: skenderbeu

quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

quote:

Evet kullanabilirsin

Linkini buldum da kopyala yapıştır kadar kolay değil mi nasıl kurulacağının anlatımı var mı, resmi olduğu için garantiyi bozmuyor tabi.
    608den de memnunum ama 125in şarjı daha iyi diye kurmak istiyorum

• talsuv61 T kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada rom kurma olarak anlatılan kısmı yapacaksın ama b119da oldugu gıbı bunda da bıldırım panelı aktıf gelmıyor onun da cozumu ana sayfada var
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer188

ilk sayfada rom kurma olarak anlatılan kısmı yapacaksın ama b119da oldugu gıbı bunda da bıldırım panelı aktıf gelmıyor onun da cozumu ana sayfada var

Bende B608 den geçtim B125 e bildirim panelinde sorun yok bende
  • mmengi kullanıcısına yanıt
    doğrudur bende kısayollar yoktu dıye hatırlıyorum o yüzden o işlemi gerçekleştirmiştim
  • arkadaslar aranızda Hyd52Rom bu romu kullana varmı acaba.
  • romsuz rootsuz kullaniyorum cihazi. şimdilik sorun yok. ''INTO THE dEAD'' oyununu 15 dakika civarı oynadım. %5-6 şarjım gitti.

ama benim müzik dinlerken çok şarjım gidiyor. 1 saatte %5-6 gidiyor. b125 romunu yüklersem sorunum çözülürmü?

custom rom kullananlar yazabilirlermi? 1 saat müzik dinlediklerinde % kaç şarjları gidiyor??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 7 Ocak 2014; 15:20:57 >
  • arkadaslar P6-U00_EmotionUI_1.6_V100R001C17B118 bu romu kurdum ve şimdi telefon acılmıyor simsiyah ekran hiç bir şey gelmiyor. yardımcı olurmusunuz çok acill...
  • Hangi adımdan sonra siyah ekranda kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.