Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.111
Cevap
37
Favori
188.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benım sıkıntım huaweı ascent p6 aldıktan 1 hafta sonra mesaj sesi bilgilendirme sesi komple kesilmesi sadece arama zil sesi müzk dinleme film izleme bunlarda herhangi bir sıkıntı yok ama mesaj ve bilgilendirme seslerinde sıkıntı var hic ama hic cıkmıyo titresim dahi yok bunda yardımcı olacak güzel insan olursa sevinirim
  • aslanhan21 A kullanıcısına yanıt
    Bir hafta sonra nasıl kesilmiş anlamadım? birşeyleri yüklemiş silmiş veya ayarlarıyla oynamış olmayasın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza tdi

[simage][/simage]

Merhaba acil yardim huawei yazisinin ordan durduk yere ekran catladi.sadece bu kısım degisiyormu yoksa ekranla bir bütünmü
     Huawei Ascend P6 Rom&Root - Teknik Destek

dokunmatiği alsan bile değiştirmesi bayağı zor gibime geldi youtube de videosu var adam açıyor p6 nın arkasını değiştirirkende çok dikkatli olmak gerekiyor. servise verirseniz zannımca 400-500tl isteyebilirler ginede fiyat almak lazım. kullanmanızı engellemiyorsa sıkıntı yapmanıza gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

Bir hafta sonra nasıl kesilmiş anlamadım? birşeyleri yüklemiş silmiş veya ayarlarıyla oynamış olmayasın?

resmi kitkat geldimi bilginiz varmı? b507 08.05.2014 tarihinde çıkmış
  • Yok 6. aya attılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok 6. aya attılar.

benim telefon 2 aydır servise gidip geliyor daha güncelleme gelmemesi insanın ümidini kesiyor açıkcası

yedek parça bekleniyor diyor arayınca. acaba neresini değiştiriyorlar cihazımın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 28 Mayıs 2014; 16:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

quote:

Yok 6. aya attılar.

benim telefon 2 aydır servise gidip geliyor daha güncelleme gelmemesi insanın ümidini kesiyor açıkcası

motorola atrıxın vardı bundan once servıse gonderdım tam altı ay sonra ucretını anca alabıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: franky88

quote:

quote:

Yok 6. aya attılar.

motorola atrıxın vardı bundan once servıse gonderdım tam altı ay sonra ucretını anca alabıldım.

1-2 ay daha.beklersin diyor telefoncu.. parcada buyuk ihtimalle çinden geliyor.. suan ben tuketici haklarina basvursam bi sonuc elde edebilirmiyim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 28 Mayıs 2014; 23:25:08 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok 6. aya attılar.

1-2 ay daha.beklersin diyor telefoncu.. parcada buyuk ihtimalle çinden geliyor.. suan ben tuketici haklarina basvursam bi sonuc elde edebilirmiyim sizce

türkiye de bu işlerin hiç kıymeti yok beklemekten ve sinir olmaktan başka bir basamak görmedim ben .Abartısız söylüyorum altı ay boyunca ortalama 30 40 tane mail atmışımdır.Şikayette bulunmuşumdur.Aldığım cevaplar tamir sürecinde yedek parca bekleniyor üst kuruluu iletildi ücret iadesi kararı cıktı üzgünüz elimizden geleni yapıyoruz gibi zırvalıklar.

• Maalesef servis konusunda Türkiye'de çok sorun var, hemen hemen her servis böyle, satış sonrası destek pek yok.
  • Merhaba arkadaşlar,

Benim P6 da orjinal 4.2.2 sürümü var b608 olan kli şöyle bir sorunum var telefonda bazen 3g de olsa wifi de olsa bağlantı kendi kendine kapanıyor , ayarlarda vs uykuda iken de wifi herzaman açık vs seçili.

Birde bazen 3g wifi başlı olsa bile çalışmıyor mesela whatsapp dan biri mesaj attığında gelmiyor yada ben attığımda gitmiyor.

Sizce sorun ne olabilir ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok 6. aya attılar.

türkiye de bu işlerin hiç kıymeti yok beklemekten ve sinir olmaktan başka bir basamak görmedim ben .Abartısız söylüyorum altı ay boyunca ortalama 30 40 tane mail atmışımdır.Şikayette bulunmuşumdur.Aldığım cevaplar tamir sürecinde yedek parca bekleniyor üst kuruluu iletildi ücret iadesi kararı cıktı üzgünüz elimizden geleni yapıyoruz gibi zırvalıklar.

umarım benimkinden iyi bir sonuç çıkar... 30-45 gün bekliyip arayacağım servisi telefonu vermiyorlarsa tüketici haklarına başvurucam o zaman onlar düşünsünler

• quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

Merhaba arkadaşlar,

Benim P6 da orjinal 4.2.2 sürümü var b608 olan kli şöyle bir sorunum var telefonda bazen 3g de olsa wifi de olsa bağlantı kendi kendine kapanıyor , ayarlarda vs uykuda iken de wifi herzaman açık vs seçili.

Birde bazen 3g wifi başlı olsa bile çalışmıyor mesela whatsapp dan biri mesaj attığında gelmiyor yada ben attığımda gitmiyor.

Sizce sorun ne olabilir ?

rom sorunlu arkadaşım b125 e geç.Hiçbir sorunun kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Maalesef servis konusunda Türkiye'de çok sorun var, hemen hemen her servis böyle, satış sonrası destek pek yok.

çok sinir bozucu üstad ya .
  • quote:

quote:

Maalesef servis konusunda Türkiye'de çok sorun var, hemen hemen her servis böyle, satış sonrası destek pek yok.

Telefonla oynayin anasini aglatin olmadik isler yapin sonrada neden yapmiyorlar neden gec geliyor oda guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: raca63

quote:

quote:

Telefonla oynayin anasini aglatin olmadik isler yapin sonrada neden yapmiyorlar neden gec geliyor oda guzel

ben aldıgında bozuk olanlara acıyorum yani bize hak lafımız yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: raca63

quote:

quote:

ben aldıgında bozuk olanlara acıyorum yani bize hak lafımız yok :)

• Aynen kardeş bi arkadaşta telefon 57 dereceye çıkmıştı, 24 saat oyun oynuyordu.Yazık valla bi de ikide bir rom degişenler onlar da başka bi alem
  • arkadaşlar elinde tr romu olan varmı linkler uçmuş
  • Linkte sitede uçmuş.. Akşama yükler bilgi veririm..
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.