Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.764
Cevap
7
Favori
59.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: felixamor

Rom Türkçeleştirmek için hep beni beklemeyin diye açıklamayı yapayım ;

Yandaki dosyaları indirin önce, sonra hepsini winrarla açıp bir köşeye koyun ; jBART / Add

jBART uygulamasını açın "Rom Translation" kısmından "Rom File"yi seçip indirdiğiniz romu gösterin sonra listeden "Source" olarak Turkish Miui V5'i seçin ve "Recompile" tuşuna basıp işlemi başlatın (Listeyi düzenledim normalde Türkçe seçeneği yok) İşlem bitince Türkçe romunuz hazır..

Huawei Ascend P6 Miui V5 Yükleme Rehberi

Daha sonra (opsiyonel olarak) "Add" klasörünü açıp gerekli uygulamaları gerekli yerlere atın -Winrar'la- (örneğin ; system/app yazan klasörün içeriğini romun system/app klasörüne, etc yazanı romun etc klasörüne)
    Sadece "Media" klasörünü olduğu gibi atın (Yani klasör olarak içindeki dosyalara girmeden)

Bu dosyalar ile ; Google Apps,Google Haritalar,Xperia Klavye,Ekstra Duvar Kağıtları,Zil/Bildirim Sesleri,Kilit Ekranı hava durumunu roma eklemiş oluyorsunuz..

Son olarak "AnzhiMarket/Supermarket" uygulamalarını gereksiz olduğundan romdan silin.

eyvallah üstat sayende ben bile yaptım anlatım süper

• Konu başına sabitlerseniz arada kaynamaz ustad
  • felixamor F kullanıcısına yanıt
    eyvallah..
  • beyler bu whatsapp sornunu disa harici başka bir şekilde çözülmüyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Konu başına sabitlerseniz arada kaynamaz ustad

Sabitledim, ihtiyacı olan arkadaşlar faydalanabilir.
  • headspring kullanıcısına yanıt
    selam,
    üstat sagol işlem tamam
  • herkese günaydın,

yeni yılın herkese sağlık mutluluk ve bol kazanç getirmesini dilerim,nice miui lu yıllar
  • caylakmudur C kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemize
  • hocam konu başına güncellediğin miuiyu senmi hazırladın? yok yani ben türkçeye kendim çevirdim ama ekstra uygulamaları atmadım ondan soruyorum.
  • Artık Felixamor usta her hafta bize balık vermek yerine olta verip balık tutmasını öğretti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headspring

Artık Felixamor usta her hafta bize balık vermek yerine olta verip balık tutmasını öğretti

valla en güzelini yaptı bir kişinin eline bakmaktan dert yanıyordu oda
    hocam daha ehilsindir romdaki fazla dilleri nasıl silebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: catlax66

hocam daha ehilsindir romdaki fazla dilleri nasıl silebiliriz

Diller uygulamalara gömülü olduğundan müdahale edemezsiniz..
    multilang bi romu sadece ingilizce ve türkçe yapmak istiyorumda sanırım başaramıycam

• quote:

Orijinalden alıntı: catlax66

multilang bi romu sadece ingilizce ve türkçe yapmak istiyorumda sanırım başaramıycam

multilangsa türkçe ekleyebilirsin ama diğer dilleri çıkaramazsın.orjinal romda zaten ingilizce ve çincedir default olarak.
  • Hocam ben b608 rom uzerine miui kurdum on kamera cekim yapmiyor .. miui cok guzel fakat whatsapp ve on kamera sorunu yuzunden b608 romuna geri dondum sizce en iyi rom hangisi aradaki farklar neler ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yevkumen

Hocam ben b608 rom uzerine miui kurdum on kamera cekim yapmiyor .. miui cok guzel fakat whatsapp ve on kamera sorunu yuzunden b608 romuna geri dondum sizce en iyi rom hangisi aradaki farklar neler ???

en iyi rom miui en hızlı rom stok

miui ile android (hangi telefon olursa olsun) rom arasında ÇAĞ farkı var nedenini kullandığın için bilmelisin yada youtube'da videolarını izleyebilirsin yada miui ile ilgili dökümanlara bakabilirsin.kısaca kullanım kolaylığı/arayüz/işlevsellik olarak üstüne tanımam.yani emotion ui harici touchwiz sense cm stok android kullanmış olarak bunu söyleyebilirim rahatlıkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lionhearts -- 3 Ocak 2014; 11:43:17 >

• yevkumen kullanıcısına yanıt
    Whatsapp sorununu Disa.apk uygulaması ile çözebilirsiniz.Konu içinde anlatımı mevcut.

Ön kamera çekimindede bir sorun göremedim
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.