Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsrsn

Okadar satilan telefonu nasil toplucaklar helal valla ellerini cepik herkez yoluna baksinda diyebilirdi mahkemelerde suru mektense boyle yapmalari cesaretli olmus . llk alanlardanim ben bende sikinti fallan yokta pazari dusecek gibi.. Tek sikintim dusuncem toplanan cihazlari imei sorunu cozdikten sonra sifir diye satmasinlarda aca 2ci party imei sorunu olan kac cihaz satildi

Valla ya 2.eli sıfır diye satarlarsa şaşırmam düşündüğüm bir modeldi teknoloji marketlerine gelmeden almam artık
  • Clive kullanıcısına yanıt
    Ben cumartesi vodafondan 1 tane daha alicaktim imei sikintilari var pazartesi gunu gelin satisi olacak dedi bakalim ama parasina gorr alincak cihaz isallah can sikmaz almak isteyenlerde bekleain bence kqcirmasinlar bu cihazi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bsrsn B kullanıcısına yanıt
    Bence önce inceleyin cihazı imei problemi nedeniyle iade alınıp yeniden satılan model olmasın,ben zaten ideos x5 modelini kullanıyorum 2,5 yıla yakındır baya sağlam bir tel memnunum bu markadan, büyük ihtimallede P6 da iyidir max 3 yıl götürsün yeter bana zaten
  • Telefonu bir haftadır kullanıyorum, nacizane fikrimi beyan edeyim, daha önce s3, s3 mini, galaxy w, iphone 4s kullandım ayrıca galaxy s4 ile aynı oyunu kurup arkadaşla yanyana oynadık izlenimlerim şöyle.
    internet, rehber, mesaj, menüler arası geçişlerde 1 kez bile takılmadı, s3 bile sıksık kilitlenirdi
    arka planda çalışabilen başlangıçta çalışabilen, rehbere, mesajlara, konuma herşeye ulaşabilen programları siz belirleyebiliyorsunuz ki bu da telefonu çok stabil bir hale getiriyor. Galaxy s4 hariç yukarıda saydığım bütün telefonlardan genel kullanım olarak çok daha hızlı, wireless kapalı ve oyun oynamadan birgün akşama kadadar aktif kullanımda yüzde 20 kadar ancak azaldı şarj, kısacası günlük kullanım konusunda s4 kadar iyi ve çok daha zarif.
    Oyun konusunda içinde kurulu Riptide GP oyunu bu telefonun işlemcisi ve ekran kartına göre optimize edilmiş grafik olarak oldukça zorlayıcı ve kaliteli bir oyun olmasına rağmen en küçük kasılma yok. Deer hunter oyununu s4 ile aynı zamanda kurup oynamaya başladık ancak ascend p6 grafik olarak arasıra bozuldu ama yarı fiyatında olan bir telefona göre oldukça iyiydi her ikisi de wireless açık ve oyun açık şekilde iki üç saatte bütün şarjını bitirdi. Bi kaç kez düşürdüm bir tanesinde tlefon yeniden başladı ve herhangi bi sorun yaşamadan kullanmaya devam ediyorum. Son olarak iki kat param olsaydı vodafone taahhüdü yerine s4 alırdım sorunsuz oyun için, kullanıma gelince iphone 5 dahil bütün telefonlardan daha şık stabil ve düzgün bir telefon.

• Clive kullanıcısına yanıt
    Yok zten cihazdan bende var 1 tane 2ci esime alicaktim cok munum cihazdan biliyorum tadini

• huckarby H kullanıcısına yanıt
    Aynen pasam cok dogru bir tespit ben tahutlu 860 tlye geldu hakkimi kardesim uzerine yaptim kullanici gozderdim 18 yasindan kocuk diye genc avantaja tarifesine gecti 45 aylik odeme 35 tl ye dustu 840 tl geldi her turlu kardayim alacak olan arkadaslar bu yolu tercih edebilirler 1dereceden akraba olmasi lazim kardesin yada oglun gibi 18 yasindan kucuk olmasi lazim

• quote:

Yok zten cihazdan bende var 1 tane 2ci esime alicaktim cok munum cihazdan biliyorum tadini

Aynı durumdayız bende eşime alacaktım hartasonu 212 avmde bulamadık maslak vodafonedada yoktu kızdım başka ne istiyorsan alalım dedim kabul etmedi.ilk defa bir telefon beğendi hayatında onuda alamadık en sonunda benim telefonu vereceğim.
    Kendi çevremde gördüğüm kadarıyla telefon yok satmaya devam edecek gibi gözüküyor.ofiste bilmeyenler ooo müdürüm olmadıki o kadar paramız şöyle bir telefon kullanalım diyorlar bunu diyen adamların hepsinde iphone 5 var :)) biraz kurcaladıktan sonra fiyatını söyleyince inanmıyorlar webden açıp ispat ediyorum

• Bide sunu dicem internet baglanyisini 3gden 2g ye dusurun jarzi yarisindan daha fazla gidiyor bence sabah 9 dan beri elimde telefon kurcaliyorrum normalden suan %50 gerekiyordu ama %80 simdi ve 2g hizi yuksek cokta yavas degil istanbuldayim ben ama diger illeri bilemem

Buyukcekmece vodafonda vardi beyaz ve sihaz bankalar cirsinin orada ama knlarda imei yuzunden veremiyor bende esime kaptirabilirim heran cihazi [:

İnceleyin derken imei dolayısıyla geri dönmüş teli yeniden satmasınlar size diye dedim yoksa biliyorum kullandığınızı Tel çok şık gerçekten ya siyah sanki daha çok yakışmış
  • Telefona mesaj geldi ve bu cuma kapanacak diyor. Aldığım yere gittim yok öyle şey olmaz kapanmaz dediler sonra brightstar ı falan bir iki yeri aradı sorun olmuş 3500 cihaz bu şekildeymiş kapanırsa getirin değiştirelim dedi. Bakalım ne olacak.
  • quote:

Okadar satilan telefonu nasil toplucaklar helal valla ellerini cepik herkez yoluna baksinda diyebilirdi mahkemelerde suru mektense boyle yapmalari cesaretli olmus . llk alanlardanim ben bende sikinti fallan yokta pazari dusecek gibi.. Tek sikintim dusuncem toplanan cihazlari imei sorunu cozdikten sonra sifir diye satmasinlarda aca 2ci party imei sorunu olan kac cihaz satildi

sıfır dıye satarlarsa bunu nasıl anlayacağız ?
    onlar urun toplamadan hepsıburadadan ya da vodafonden alsam mı imei sorgulaması yapıp ? yoksa şansamı bırakayım gozumu kapatıp alım marketlere geleceği yok bu telefonun
  • hykara86 H kullanıcısına yanıt
    Son gelen partyde sorun tarih belli zaten gazetetde tayinlandi 2ci party satisa ciktibeylul 13 mu ne geldigi tarih belli eder zaten yada topladlarini patca niyetine kullanirlar

• Camera 360 iyi bir programdır
  • bu cihaza yeniden yazılım yükleme yi nerden yapabilirim sony pc companion gibi bir yazılımı varmı acil lazım
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Huawei p6 rom root destek sayfasi var forumda orada anlatiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

şu kasa çökmesini ss ile gösterebilecek biri varmı ?

daha fazla bekleyemeyeceğim malesef hepsiburada'dan siparişi verdim siyah ve sigortalı bi şekilde umarım bir sorun çıkmaz. Ki eminim çıkacaktır bende şans yok malesef.

Siyah almayın burada o kadar herkes bahsetti ben aldıkdan sonra ciddiye aldım uyarıyı.beyazlarda milim çökme yok siyahların çoğunda var çökme.Hb den alma açılmış ürün gönderiyorlar.Ben hb ye iade etmiştim o siyahdada çökme vardı.Bence beyaz bu telefona en çok yakışan renk ve sorunsuz kasası sıfıra sıfır kenarları.Birde bu telefona çok odaklanma başka tellerede bak eşime discovery almıştık interneti P6 dan hızlı discoverynin internet hızı 42 mb ,p6 nın 21 mb ve discovery androidi,programları daha stabil çalıştırıyor.Discovery de hiç ısınma yok ve bataryası 1800 mah olmasına rağmen p6 dan fazla dayanıyor şarjı.Programlar oyun uyumluluğu olarakda daha çok iyi discovery.Şu anda bile bu mesajı yazarken telefon ısınıyor bunu aldığında anlicaksın.wifi performansı berbat,kafede veya evde biraz uzak bağlantı olsun bağlanmıyor bağlansada kopuyor,duscovery ile yan yana denedim discovery wifi yi görür görmez bağlanıyor canavar gibi internete bağlanması,hızı.P6 donanım olarak çok farklı bir tel uyumsuzluklari o yüzdenmi kaynaklanıyor bilmiyorum.Androidi çok özelleştirmişler.Bu telefon çok şık arayüzü hızlı arayüz yeni çıkan her telde hızlı ve birde artısı ön kamerası 5 mb.Alıpda kullanmaya başladığında anlicaksın.telefon ısınmadan dolayı sd card girişi simsiyah sd card bile yanmiş simsiyah forumda bir arkadaş resmini çekip gösterdi bunu bu hepsinde var normal dediler burda forumdakiler.Nasıl normal olabilir yanan birşeye normal diyorlar.Bu anlattıklarımı aldıkdan sonra anlicaksın bende ciddiye almamıştım yorumları telefonu kullanmadan önce .İşlemci ve internet hızı gercekten önemli bisey telefonda kasaya aldanma.Telefonda,ergonomi elde tutuş, stabil çalışması önemlidir.Telefon abartılıcak bi artısı yok kasası şık o kadar.s3 den falanda hızlı değil hurafelere inanma.Ama illede kafanda kalmasın al kullan ama dediğim gibi bu telefon bir s3 veya htc değil,discovery değil.olumsuz yönleri fazla olan bir telefon.işlemci,ses,wifi,ısınma,oyun uygulama uyumsuzlukları,internet hızı yavaş.burada şimdi hemen kızanlar olucak ama inanki onlarda yaşıyor bu sorunları.Bu telefonu i5 den s3 den iyi diyenler var,başka çağın aleti diyenlerde oldu bu forumda,bu telefonu fazla abartmamak lazım, tek bu telefonada kitlenmemek lazım,kitlenirsen bu cihazı başka çağdan gelmiş demeye başlarsın sende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotkafalı -- 4 Kasım 2013; 21:54:23 >

• mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun telefonunuz geldiği zaman kontrol edin ürünü kasa çökmesi veya açılmışsa geri gönderin, benim iki arkadaşım farklı zamanlarda aldılar birinde çöküntü varken diğerinde yok..Forumdada kiminde var kiminde yok..Gerçi rahatsız edecek seviyede değil.

root değil onarma gibi bişey yapmak lazım telefon benim değil oyüzden root rsikli iş
  • dostum sana ne diyeceğimi bilmiyorum doğrusu hiç eline S4 yada galaxy mega aldınmı ozaman görürsün ısınma nasıl oluyor sd kart girişi yanmış gibi bişey söz konusu değil forumdaki herkesin telefonunda o var şu anda ve bu yanık milimi milimine mi aynı ? yanmış olsa elini sürttüğünde is kalırdı. S3 den hızlı değil demişsin 1gb ramli bi telefon sence ne kadar stabil olarak dayanır şu durumda çok çabuk şişer telefon benim elimden bahsettiğin cihazların hepsi geçti s3 ciddi derecede kasıyor p6 ya göre onu kıyaslama bile discovery oyun konusunda daha iyi beklentileri farklı olanlar için daha alınabilir bi telefon wifi sorunu demişsin acaba sizin modem yerdemi duruyo ?? benim telefon evdeki wifi yi sokağın girişinden görüyordu arada 50-80m var
    Edit: biraz discovery incelemesi seyret hepsinde kapsama alanının düşüklüğünden şikayet edilmiş adamlar inceleme yaptıkları stüdyoda yan odadaki wifi zor gördürüyordu bunu yapan youtube da bir inceleme kanalı araştırırsan bulursun biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akyurt1 -- 4 Kasım 2013; 23:22:44 >

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.