Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Boşver güncelleme öyle pek bi fark yok. hatta daha kusurlu bazı yanları. misal pil ve performans. tek artısı görselliği diyebilirim..

kesinlikle haklısınız.Kit-katın tek özelliği emiu 2.3.Acaba Emui 2.3'ü 4.2'ye entegre edemezmiyiz?.Çünkü JB pil-performans hatta oyun yönünde bile kitkattan üstün.Son iki gündeanladım bunu.Önceden kitkatı iyi sanardım ancak uzun süreli kullanımda kitkat tam bir fiyasko JB'nin yanında.Kitkatta kasan Fifa 14 JB'de çok akıcı çalışıyor.Dediğim gibi eğer emui 2.3 ü Jb'ye eklersek tadından yenmez :)
  • qwedxz Q kullanıcısına yanıt
    O is biraz zor :-) Ama temalar kısmı olarak(ikonlar vs) jb de aktif oluyor. Kilit ekranı olmuyor ama. Ben Hyd52 roma geçeceğim oda kitkat. Bundan çok daha iyi. b634 berbat ötesi şarj konusunda..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet kit-kat şarj konusunda sıkıntılı. Bende ultra pil moduna aldım %16 idi. on dakika sonra baktım yine aynı. bi 10 dk sonra eve geçtim ve apartmanda iken çıkardım ultra pil modundan birden %5 e düştü...

Su firmalarin belli bi sureden sonra guncelleme ile sirf bir ust model satilsin diye telefonu rezil etmesi yokmu insani cileden cikariyor hadi biz anliyoruz eski haline ceviriyoruzda bilmeyen adam cevrimici guncelledikten sonra onun icin donusu yok o adam icin artik eziyetten baska birsey degil o kadar para verip aldigi telefon. telefonu ablam kullaniyor gece yuzde 50 de birakmis sabah kalktiginda yuzde 15 imis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

O is biraz zor :-) Ama temalar kısmı olarak(ikonlar vs) jb de aktif oluyor. Kilit ekranı olmuyor ama. Ben Hyd52 roma geçeceğim oda kitkat. Bundan çok daha iyi. b634 berbat ötesi şarj konusunda..

Bana galeri ve kamera olsun yeter :) :)

Apk dosyalarını al JB de system app içine at yeniden başlat. Çalışabilir :)

• quote:

Apk dosyalarını al JB de system app içine at yeniden başlat. Çalışabilir :)

Denedim ama olmadi hocam.

Uzman eli değmesi lazım. Çünkü kitkat kamerasını JB ye entegre eden vardı...

• Beyler yanlışlıkla almış olduğum Ascend P6 kabını satıyorum. Amerikadan Mate Kılıfı diye almıştım. P6 kılıfı cıktı. 9 dolar civari almıştım. 20 TL ye satıyorum. Kargo alıcıya ait.
     Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

• quote:

Boşver güncelleme öyle pek bi fark yok. hatta daha kusurlu bazı yanları. misal pil ve performans. tek artısı görselliği diyebilirim..

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, eski sürüme devam.
    ios 7 ve 8 teması kullanıyorum daha şık oldu ve sanki ısınma azaldı gibi
    Klavye olarak t9 klasik klavye kullanıyorum ek program ile, kitkatda t9tr klasik klavye var mı? Eskiden var fakatgingilizce

• aliyaman2 A kullanıcısına yanıt
    Var..

• quote:

Var..

Teşekkür ederim. Bu kitkat klavyenin apk sını verebilecek bir arkadaş var mı, eskide denesek
    Ayrıca root etmeden belirlediğimiz saatte kapanmasını sağlayan bir program var mı arkadaşlar,
    Telefon kapalı iken alarm kurulu ise o saatte telefon açılıyor başka akıllı telefonlarda görmedim kitkatda var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyaman2 -- 21 Eylül 2014; 11:45:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canb95

quote:

Evet kit-kat şarj konusunda sıkıntılı. Bende ultra pil moduna aldım %16 idi. on dakika sonra baktım yine aynı. bi 10 dk sonra eve geçtim ve apartmanda iken çıkardım ultra pil modundan birden %5 e düştü...

Su firmalarin belli bi sureden sonra guncelleme ile sirf bir ust model satilsin diye telefonu rezil etmesi yokmu insani cileden cikariyor hadi biz anliyoruz eski haline ceviriyoruzda bilmeyen adam cevrimici guncelledikten sonra onun icin donusu yok o adam icin artik eziyetten baska birsey degil o kadar para verip aldigi telefon. telefonu ablam kullaniyor gece yuzde 50 de birakmis sabah kalktiginda yuzde 15 imis

Hocam geriye nasıl çeviriyorsun.

• Huawei Ascend kullanıcıları root nasıl atılır öğrenmek istiyorsanız şu konuyu okuyabilirsiniz. Huawei Ascend P7 Root Nasıl Atılır?
  • Ascand p6 nın gozunu seveyım ya p6 kadar ınce olmasa bıle su rezıllege bak :)

http://sosyalmedya.co/iphone-6-plus-bukulme-testi-bild/
  • Son3R_39 kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesinde Huawei hep iyidir zaten. Yakında Honor 6 alacağım, tasarım ve malzeme kalitesinde şu ana kadar gördüğüm en iyi telefon diyebilirim rahatlıkla.

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 1 Ekim 2014; 13:10:52 >
  • 1000 tl lik tv de bile quad core cortex a9 850mb firmware bulunan bir dönemdeyiz. Televizyon notebook televizyon tablet. Hatta bilgisayar faresi bilgisayarın dvd okuyucusu. Bunların hepsine yazılım güncelleme geldi....

Ama default klavyesi yazarken bi süre sonra sapıtmalar olan huawei g610 ve g700 güncelleme gelmedi. Bu kadar temel bir fonsiyon... Elalem yazılımın inciğini cıcığını düzeltmeyr uğraşa dursun yazılımı sadece çine verdiler ;) huawei türkiyede yazılım yerine gs a forma reklamı verdi ;)

halbuki müşteri arkasında durulan ürünlerin müdavimi olur

https://www.sikayetvar.com/firma/detay/huawei

İphone 6 nın gerçek rakipleri olarak lanse edilen kallavi telefonlar. Hiçbiri türkiyede yok.

http://www.gizchina.com/2014/09/09/hands-comparison-iphone-6-vs-chinese-phones/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 1 Ekim 2014; 14:42:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Malzeme kalitesinde Huawei hep iyidir zaten. Yakında Honor 6 alacağım, tasarım ve malzeme kalitesinde şu ana kadar gördüğüm en iyi telefon diyebilirim rahatlıkla.

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

üstat harika bir alet bu ya.türkiyeye gelecekmi veya sen nereden kaça alacaksın bilgi verirsen sevinirim.bir yıla yakın kılıfsız p6 kullanıyorum neredeyse çizik yok huawei aşmış malzeme kalitesi konusunda.kimbilir bu nasıldır ya.3 aya kadar yeni telefon alıcam z3'te karar kılmıştım ama honor 6'yı görünce aşık oldum resmen.

• white_star W kullanıcısına yanıt
    Çin'e giden bir arkadaşıma 400$ 'a aldırıyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felixamor

Çin'e giden bir arkadaşıma 400$ 'a aldırıyorum..

Hocam honor6 ya imei halledilebiliyor mu? Lenovo vibe x2 çıkıyor yakında 399$. Tasarım çok iyi. Sizce nasıl?

• bulutsuzluk B kullanıcısına yanıt
    Pil kapasitesi, tasarım ve incelik olarak çok daha iyi Honor 6, ayrıca Huawei malzeme kalitesinde bugün üst düzey bir çok firmadan daha kaliteli. Pek çok P6 kullanıcısı bunu zaten biliyor, bende yaklaşık bir sene kullandım ve neredeyse çizik yoktu üzerinde..

Lenovo gayet güzel fakat 2.300 mAh bataryası pek iyi sonuç vermez gibime geliyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.