Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MedBoy

Hocam B532 var artik :) 1.0 in icinde 2 update.app var. Once intermediate pack yukluyon, sonra digerini. Build degisikligi yapmana gerek yok.

Merhabalar Arkadaslar Medboy öncelikle ben b532 yi kurdum resim atamıyorum nedense anlamadım ama ş u bahsettigin intermediate pack ne oluyor bunların hıc bırını denemedim internetten indirdim 528 rootunu yukledım hıcbır sıkıntı olmadı telefon hakkındaya baktıgım da emo 1.5 4.1.1 yazıyor normalmı
  • Surekli rom degistirmekten biktim artik b532 ye gececem ancak gapp yukleyip cust u degistirmekten Bİktim su global surum bi ciksaydi artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Global romu bende sabirsizlikla bekliorum ins bi an once cikar medboy su cekik gozlu arkdaslardan hber yokmu

• arkadaşlar 528 de mesaj yolladıktan sonra çıkan fuuşştt sesı ve tus kılıdını acarken kı tıtreme olayını nasıl yok edebılırz :) telı sessize almak dışında tabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yersen33

arkadaşlar 528 de mesaj yolladıktan sonra çıkan fuuşştt sesı ve tus kılıdını acarken kı tıtreme olayını nasıl yok edebılırz :) telı sessize almak dışında tabı

iletim sesine bişey diyemem ama ben aynı tuş kilidi titreşimi yüzünde holo locker kullanıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer188

quote:

arkadaşlar 528 de mesaj yolladıktan sonra çıkan fuuşştt sesı ve tus kılıdını acarken kı tıtreme olayını nasıl yok edebılırz :) telı sessize almak dışında tabı

iletim sesine bişey diyemem ama ben aynı tuş kilidi titreşimi yüzünde holo locker kullanıyorum :)

saolsın işime yaradı valla :) böyle kullanışlı programları tavsiye etsek birbirimize daha hoş olur buralar :)
    pc ye bluetooth ıle bağlanıp pc yı kontrol edebılecegım bı program var mı arkadaşlar
    bıde mesela bı fotoyu duvar kâğıdı yapacağın zaman saçma sapan bı sekılde kesmenı ıstıyor bunun bı çözümü var mı :)
  • quote:

quote:

quote:

saolsın işime yaradı valla :) böyle kullanışlı programları tavsiye etsek birbirimize daha hoş olur buralar :)
    pc ye bluetooth ıle bağlanıp pc yı kontrol edebılecegım bı program var mı arkadaşlar
    bıde mesela bı fotoyu duvar kâğıdı yapacağın zaman saçma sapan bı sekılde kesmenı ıstıyor bunun bı çözümü var mı :)

pcyi kontrol etmek için program var mı bilmiyorum :/ duvarkağıdı yaparken genelde launcherın durumuna gore kesim yaptırıyo,launcher sekmelerinde duvar kagıdının durumuna yani,quickpic kullanıyorum ben hem galeri uygulaması hemde duvar kagıdı kesimleri onda daha iyi oluyo,bi de gizli klasor yapabılıyosun quickpic'de. bi de telefondaki mesaj hakkını kullanıp pc uzerınden mesajlasmak ıstersen mightytext diye bi program var mesajların internet üzerinden bu program aracılıylahttp://mightytext.net sitesine aktarılıo sen kullanıcı adın sıfrenle gırıyosun internet uzerınden yazıp telefondakı sms hakkın gıdıyo,aynı zamanda gelenlerı de burdan gorebiliyosun telefon sarjdayken yada toplu mesaj falan atma istersen pcden yazmak daha kolay oluyo tavsiye ederim

• Arkadaşlar ben emotionun resmi twitterını takip ediyorum 10 dk önce 1.5 jb alpha sürümünün download linkini paylaşmışlarhttp://en.ui.vmall.com/downloadJB.html alpha daha önceki sayfalarda da yazdığı gibi beta sürümünden önceki test sürümü,zaten bir haftadır falan facebook üzerinden deneme yapmak isteyenlere bu adresi göndermişlerdi pek sorunu yok galiba o yüzden herkesle paylaşmışlar. denemek isteyen deneyebilir
  • Deneyen arkadaslar varmi

• Ewet arkadaslar sonunda nihayet bekledigimiz rom cikti hemen **** hayirli olsun

• quote:

Arkadaşlar ben emotionun resmi twitterını takip ediyorum 10 dk önce 1.5 jb alpha sürümünün download linkini paylaşmışlarhttp://en.ui.vmall.com/downloadJB.html alpha daha önceki sayfalarda da yazdığı gibi beta sürümünden önceki test sürümü,zaten bir haftadır falan facebook üzerinden deneme yapmak isteyenlere bu adresi göndermişlerdi pek sorunu yok galiba o yüzden herkesle paylaşmışlar. denemek isteyen deneyebilir

Yedek alalım deniyelim ;) eyvallah..

• quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

quote:

Arkadaşlar ben emotionun resmi twitterını takip ediyorum 10 dk önce 1.5 jb alpha sürümünün download linkini paylaşmışlarhttp://en.ui.vmall.com/downloadJB.html alpha daha önceki sayfalarda da yazdığı gibi beta sürümünden önceki test sürümü,zaten bir haftadır falan facebook üzerinden deneme yapmak isteyenlere bu adresi göndermişlerdi pek sorunu yok galiba o yüzden herkesle paylaşmışlar. denemek isteyen deneyebilir

Yedek alalım deniyelim ;) eyvallah..

deneyen var mı radyo çalışıyor mu

• @ebbuzer Dostum iniyor yedek aldım insin hemen deniycem.
  • arkadaşlar öncelikle intermediatepack dosyasını kuruyorsunuz. ardından dload içindekini. build.prop dosyasını modifiye etmenize gerek yok. intermediate kuruyorum şuan. 15 dakikaya biter :) haydi bakalım huawei beni yanıltmadı ve jelly bean yayınladı
  • quote:

arkadaşlar öncelikle intermediatepack dosyasını kuruyorsunuz. ardından dload içindekini. build.prop dosyasını modifiye etmenize gerek yok. intermediate kuruyorum şuan. 15 dakikaya biter :) haydi bakalım huawei beni yanıltmadı ve jelly bean yayınladı

Bende b528 var chn olarak gorunuyor yinede build prop degistirmeden yapabilirmiyim??

• quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

quote:

arkadaşlar öncelikle intermediatepack dosyasını kuruyorsunuz. ardından dload içindekini. build.prop dosyasını modifiye etmenize gerek yok. intermediate kuruyorum şuan. 15 dakikaya biter :) haydi bakalım huawei beni yanıltmadı ve jelly bean yayınladı

Bende b528 var chn olarak gorunuyor yinede build prop degistirmeden yapabilirmiyim??

evet :) bu arada arkadaşlar 2. dload yüklediğinizde sdcard ile ilgili errorlar veriyor. böyle durumlarda aynı kurulumu ardı ardına 2 kez yapmanızdır. 2. yüklemede error vermeden kuruyor. tavsiye ederim .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apoxxx

quote:

evet :) bu arada arkadaşlar 2. dload yüklediğinizde sdcard ile ilgili errorlar veriyor. böyle durumlarda aynı kurulumu ardı ardına 2 kez yapmanızdır. 2. yüklemede error vermeden kuruyor. tavsiye ederim .

hocam bende temalara girince sadece yerel gözüküyor online seçeneği yok.b532 daha iyi gibi geldi bana

• yaaaaa süperr olmuş yaaa :) görsellik şahaneee. ayrıca gps açmadan google mapsten konum bulabiliyor. 10 numara ilk izlenim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jawsman

quote:

Orijinalden alıntı: yolverine

arkadaşlar meraba..
    bikaç haftadır bu telefonu araştırıyorum. yorumlarınızın birçoğunu da okudum ve gördügüm kadarıyla herkez memnun.Neticede ben de bu telefonda karar kıldım :) sormak istedigim bikaç soru var,
    1-radyo için rom mu atılıyor,ve radyo kullanırken internet baglantısına gerek oluyor mu( bisitede böyle bir yorum gördügüm için soruyorum)
    2-garanti konusunda problem yaşayan var mı aranızda..beni en çok düşündüren şey bu.
    3-son olarak, electroword-saturn gibi magazalarda 999 TL'ye satılıyor internette bazı sitelerde ise 850 TL civarlarında satan mağazalar var.hangisini önerirsiniz?
    Herkeze şimdiden teşekkürler..keyifli forumlar

Kardeşim merhaba ben bildiğim kadarı ile cevap vereyim diğer arkadaşlar da yazarlar radyo konusunda sorun yok konu girişinde ki radyo uygulamasını indiriyorsun çalışıyor ben bir yakınımin telefonunda sorun yaşadım ama bizim hatamızdı, 2. Olarak garanti kvk ve sorun yaşamadım yaşayanı da duymadım garantiye gidecek bir sorun da olmadı zaten 3. olarak 999 pahalı ben 2 hafta önce 899 liraya gold dan aldım kvk garantili oraya bakabilirsin internet sitesinde de var ayrıca İstanbul bilişim de de 879 liraya var stok bitmemişse ikisi de güvenilir kolay gelsin

Telefon fiyat 900 lira civarinda ve bu fiyata bundan iyisi olmaz
    Rom Teli daha hizli kullanmak icin yuklenir bikdigim kadariyla sadece B528 de radyo yok
    Garantiye giden telefon olmadi ama kimisi rom atarsan garanti disi kalir diyor kimisi kvk yetkilisine sordum bise olmaz diyor. Sonuc olarak kvk garantisi

istanbul bilişimi aradım stoklarımızda yok diyorlar ne zaman gelecegine dair bilgileri de yokmuş..gold da 999 liraymış,hepsiburada,electroword saturn gibi bilinen magazalarda da hep 999 lira.açıkçası 999 lira vermek istemiyorum. bazı web siteleri var ismi pek bilinmeyen 850 liraya kadar satıyorlar,ancak bunlardan alırsam garantide problem olur mu Kvk garantli mi soruları kafamı karıştırıyor. Dediginiz fiyatlarda önerebileceginiz kvk garantili bir magaza var mı? artık bian önce alayım diyorum, bir ay oldu nerdeyse araştıra araştıra bi hal oldum

• quote:

yaaaaa süperr olmuş yaaa :) görsellik şahaneee. ayrıca gps açmadan google mapsten konum bulabiliyor. 10 numara ilk izlenim

@Medboy hocam b528 romda nasıl kurulum yapıcagız yapamadım ben?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.