Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Ayni problem bendede var herzaman %15 de olmuyor bazn %10 da ikende birde 0 a dusuyor ve kapaniyor cok garip cm 4.3 rom kullaniyorum

Evet. %10-15 arasında bu sorun var.
  • arkadaşlar b103 build.prop paylaşabilecek birisi var mı?
  • arkadaşlar çokk acil yardıma ihtiyacım var. bu android dünyası büyük bi karmaşaya dönüştü. bilgi eksikliği ile güncelleme yapayım dedim. en son clockworkmod recovery yüklü kaldı. şuan B707 yükleyeyim diyorum. ama build.prop dosyasını rootexplorer ile system a kopyalamak istiyorum ama yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorumer

arkadaşlar çokk acil yardıma ihtiyacım var. bu android dünyası büyük bi karmaşaya dönüştü. bilgi eksikliği ile güncelleme yapayım dedim. en son clockworkmod recovery yüklü kaldı. şuan B707 yükleyeyim diyorum. ama build.prop dosyasını rootexplorer ile system a kopyalamak istiyorum ama yapamıyorum.

İlk mesajı dikkatlice okumanızda fayda var.

• Merhaba;
    F/p ürünü olduğunu düşündüğüm için geçen hafta KVK garantili (Turkcell Romlu) p1 satın aldım. Ancak daha 5-6 günlük telefon şarja bağladım kapandı ve yaklaşık 5-6dk titreşim halinde kaldı. Sonra açıldı şansa. Bu gün ise %30 lardan %75 lere kadar şarj ettikten sonra kendi kendine kapandı ve kesinlikle açılmıyor. Ses Açma+Power Tuşuna aynı anda basmak da fayda etmiyor telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Bir fikri olan var mı? Ciddi bir sorun sanırım. Telefon ne yaptıysam 2 saattir açılmıyor. Mecbur KVK'ya gidecek gibi... Ne dersiniz?
  • yorumer Y kullanıcısına yanıt
    rootexplorer da sol üstte mounted as gibisinden bir seçenek var orada iki ihtimalin var diğerini seçsen kapyalayabilirsin...tahminim sorunun bu olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fazer0464

Merhaba;
    F/p ürünü olduğunu düşündüğüm için geçen hafta KVK garantili (Turkcell Romlu) p1 satın aldım. Ancak daha 5-6 günlük telefon şarja bağladım kapandı ve yaklaşık 5-6dk titreşim halinde kaldı. Sonra açıldı şansa. Bu gün ise %30 lardan %75 lere kadar şarj ettikten sonra kendi kendine kapandı ve kesinlikle açılmıyor. Ses Açma+Power Tuşuna aynı anda basmak da fayda etmiyor telefon hiç bir şekilde açılmıyor. Bir fikri olan var mı? Ciddi bir sorun sanırım. Telefon ne yaptıysam 2 saattir açılmıyor. Mecbur KVK'ya gidecek gibi... Ne dersiniz?

Ürün arızalı olmalı, hiç vakit kaybetmeden KVK ya yolla gitsin, 20 is gününü geciktirmiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

B708 de 3 saat internette dolaşmayla şarj bitiyor. Şarj ekran açıkken hızlı tükeniyor.
    Sarji beyenmedim.
    Şimdi pil seçeneklerinden pili dayanıklı moda aldım bakalım fark edecek mi

Edit: Telefon çok fazla ısınıyor bide.

Arkadaşlar B708 de pil seçeneklerinden dayanıklığa aldığımız pil süresi bariz artıyor.
    Mesela şuan %50 sarjım var.
    3 saate yakın internette dolaştım. Toplam 4 saati geçti.
    B708 kullanacaksanız eğer pil seçeneklerinden dayanıklığı seçin.
    Ayrıca telefonda ısınmada olmuyor dünkü gibi.

• quote:

quote:

B708 de 3 saat internette dolaşmayla şarj bitiyor. Şarj ekran açıkken hızlı tükeniyor.
    Sarji beyenmedim.
    Şimdi pil seçeneklerinden pili dayanıklı moda aldım bakalım fark edecek mi

Edit: Telefon çok fazla ısınıyor bide.

Arkadaşlar B708 de pil seçeneklerinden dayanıklığa aldığımız pil süresi bariz artıyor.
    Mesela şuan %50 sarjım var.
    3 saate yakın internette dolaştım. Toplam 4 saati geçti.
    B708 kullanacaksanız eğer pil seçeneklerinden dayanıklığı seçin.
    Ayrıca telefonda ısınmada olmuyor dünkü gibi.

Sinyal kesintisi oluyor mu peki önceki sürümler gibi

• Telefonun şarjı %10 altına düşünce kesinti oldu dün ama bugün kesinti olmadı.

• quote:

Telefonun şarjı %10 altına düşünce kesinti oldu dün ama bugün kesinti olmadı.

Anladım, tasarım aynı değil mi bi değişiklik yok, aynı tema aynı beyaz arayuz vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

Telefonun şarjı %10 altına düşünce kesinti oldu dün ama bugün kesinti olmadı.

Anladım, tasarım aynı değil mi bi değişiklik yok, aynı tema aynı beyaz arayuz vs.

Tasarım olarak aynı hiçbir fark yok.
    Sadace güç tasarruf modu özelleştirilmiş.
    Benze iyi de olmuş mesela uygulama çok güç kullandığı zaman üste bildirim olarak geliyor ve direk kapatabiliyorsun. Açılışta hangi uygulamalar çalışıp çalışmamasına karar verebiliyorsunuz. Ekranı kapattığınızda da hangi uygulamaların kapatılıp kapatılmayacağına da karar verebiliyorsunuz.

• yEmreozc kullanıcısına yanıt
    Kurduk 27.12 tarihli 4.2 miui yi.
    Türkçeye çevirdiğimde klavye sorun yarattı.
    Garip olan, çevrilmemiş halinde de dil seçeneklerinde Türkçe var ama seçildiğinde bir şey değişmiyor :)
    Orjinal halini kurduk, kullansın bakalım.
    Akşam vakit ayırcak çok zaman ve bilgisayar yoktu. Apk atamadım telefona klavye için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Kurduk 27.12 tarihli 4.2 miui yi.
    Türkçeye çevirdiğimde klavye sorun yarattı.
    Garip olan, çevrilmemiş halinde de dil seçeneklerinde Türkçe var ama seçildiğinde bir şey değişmiyor :)
    Orjinal halini kurduk, kullansın bakalım.
    Akşam vakit ayırcak çok zaman ve bilgisayar yoktu. Apk atamadım telefona klavye için.

Klavye türkçe dile çevirmeden kaynaklı bi durum, demiştim öyle bi hata olduğunu, ama problem değil bi ton klavye var markette

• yEmreozc kullanıcısına yanıt
    İşte markete giremedik :D markete girince klavye çalışmayı durdurdu diyor. arama yapamıyoruz :)

Bir soru sorsam.
    Sizde türksel logosu var mı açılışta? türksel rom kullanmamanıza rağmen?
  • quote:

İşte markete giremedik :D markete girince klavye çalışmayı durdurdu diyor. arama yapamıyoruz :)

Bir soru sorsam.

O illet logo 20 tane rom değiştirmeme rağmen hala var malesef
  • Batarya kalibrasyonu yaptim sarj eskisinden dahada cok yemeye basladi neden acabaa bilgisi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: yEmreozc

quote:

Bir soru sorsam.

O illet logo 20 tane rom değiştirmeme rağmen hala var malesef

b) Root explorer kurduktan sonra 2 dosyanın ismini değiştireceğiz. Root explorer açıp "Cust/hw/default" yolunu "Cust/turkcell/tr" olarak değiştirin.Yani "hw=turkcell" ve "default=tr" olacak.

denemedim ama ilk sayfadaki yol logonun değişimi için değil mi, işe yaramaz mı acaba.
  • fsagcan F kullanıcısına yanıt
    ben cust u formatladım hocam değişmiyor
    malesef ana partitionda.
    ben kendim logo yapıp hex editor ile düzenledim
    sonra oemlogo olarak flashladım ama dizin yok dedi
    çalışmalarım devam ediyor :) tabi telefon elime geçtikçe :)
  • quote:

ilk sayfadaki cm10.1 de güncellendi arkadaşlar en sorunsuz ve herşeyi çalışan rom odur.

en sorunsuz herşeyi çalışan rom derken? hiçbir sıkıntısı yok mudur hocam?
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.