Şimdi Ara

Huawei Ascend P1, 16 Temmuz'da Turkcell tarafından satışa sunulacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
5.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1300 e y.disi s3 alirim kafam rahat olur guncelleme yok rom yok bilmemne ugrasmam

not:x5 kullanicisiyim

800 olursa x5i satar bunu alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne yine kazik...

• türkcell demek kazık demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

quote:

Orijinalden alıntı: mevlit98

X5 kullanıyodum daha önceden herkese marka açıklıyodum yok bu çin malı mı satsan satılmıyo parçası az birsürü dert D: tekrar onla uğraşacağıma s2 alırım temiz temiz kullanırım Şimdi biraz kendimi zorladım ve s3 aldım onuda 430 sattım :P

S3'ü 430'a sattıysan afferin sana.

X5'i 430'a sattim demiş birde hep telefon alinmaz diye yorumlar gelmiş DH S2 ile bu cihazin bir video incelemesini yapsin oyun performansini menü geçişleri kasma varmi benchmark sonuçlarini görelim kamera performansina bakalim birde bu cihaz zaten dünyanin en ince akillisi ünvanini elinde bulunduruyor DH sanirim böyle bir telefonu inceler yani beb böyle düşünüyorum birde benim IDEOS X5'te Şarj olurken isinmasindan başka bir sorun millet X5'ten az çekmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIF -- 14 Temmuz 2012; 7:50:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ~SeBi~

Huawei'nin düşük wireless erişimi, modeme ulaşamama gibi sorunları devam ediyormu acaba ?

Ideos X5 im vardı şu an kardeşimde o kullanıyor. MIUI yüklü. Onun wireless ı evin uc yerinde bile full çekiyor. Bendeki galaxy S2 bile o kadar çekmiyor. Ben Ideos u ilk çıktığı zaman almıştım. Sonraki partilerde sıkıntı vardır belki ama asla wireless sorunu yaşamadım onunla. Modem seçiyor muydu derseniz o da bende sadece asus a bağlanamadı. Onun dışında hiçbir markada sorun çıkmadı.
  • 1200-1300 tl
    huawei
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

Huawei'nin düşük wireless erişimi, modeme ulaşamama gibi sorunları devam ediyormu acaba ?

Ideos X5 im vardı şu an kardeşimde o kullanıyor. MIUI yüklü. Onun wireless ı evin uc yerinde bile full çekiyor. Bendeki galaxy S2 bile o kadar çekmiyor. Ben Ideos u ilk çıktığı zaman almıştım. Sonraki partilerde sıkıntı vardır belki ama asla wireless sorunu yaşamadım onunla. Modem seçiyor muydu derseniz o da bende sadece asus a bağlanamadı. Onun dışında hiçbir markada sorun çıkmadı.

X5 VE T20 İkiside ev içinde değil dış alanda Wireless mağduru.
  • Arkadaşlar ne max 1000tl si Avrupada mı yaşıyoruz Allah aşkına burada boru gibi vergiler var en az 1200 tl fiyatla piyasaya çıkacak bu telefon

• Max. 1000 TL diyenLer hesabını bir kez daha yapsın lütfen. Cihaz ana vatanında 475 dolara yani 850 TL civarina satılıyor. Türkiye'de bu fiyata %18 KDV ve firma sömürüsüyle en az 1100 TL yapıyor. 1300 elbette fazla ama benim bilmediğim vergiler de olabilir.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaRHe4D -- 14 Temmuz 2012; 16:32:21 >
  • zaten işin içinde firma varsa kazıkta var vodafone turkcell avea bunlar adamı iflas ederler 1 200 1300 tl arası cin markasına para vermek saçmalıktır orjinal spot samsung galaxy s3 1milyar 300 düştü bile

• yurt dışında çok daha ucuz sanırım burada bi şişirme söz konusu bu güven ekslikligi ile biraz daha düşük olacaktır fiyatı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

X5 VE T20 İkiside ev içinde değil dış alanda Wireless mağduru.

Dış alanda da hiçbir sorun yaşamadım şahsen.

• huaweiye bu kadar para verilmez..

• 1000 tl oldukça iyi bir fiyat ve iyi satar 1200 tl biraz abartı olur htc ve samsung ların yanın da satamaz o fiyata

• 1300tl demis 4-5 gun once batmandaydim sifir s3 1250-1300tlden satiliyordu bizim ulkede bi bokluk var normal s3fiyati 1000-1100 bana gore ama ben 2000e aldim media marktan acaba niye

• BU TELEFON 1200 TL AMA 4-5 AY SONRA 800 LİRA GARANTİ DÜŞER O ZAMANDA KESİN ALIRIM

• AMA ŞUNU SÖYLEYİM TÜRKİYE ÇOK PAHALI BİR YER AMERİKADA 199 DOLAR OLAN Iphone TÜRKİYEDE 1900 LİRALARDA YANİ 1000 DOLAR ... BEEN BÖYLE İŞİ OF OFF

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartmann

AMA ŞUNU SÖYLEYİM TÜRKİYE ÇOK PAHALI BİR YER AMERİKADA 199 DOLAR OLAN Iphone TÜRKİYEDE 1900 LİRALARDA YANİ 1000 DOLAR ... BEEN BÖYLE İŞİ OF OFF

iPhone Amerika'da 200$ nakit fiyatıyla satılmıyor, 2 yıl kontratlı fiyatı o.
    Ne yazık ki ülkemizde bütün telefonlar pahalı, bunun en büyük nedenlerinden biri de devletimizin telefonlardan toplamda %49 vergi alması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lone.wolf

Tasarımı ve özellikleri güzel. Fiyatı 700 800 gibi girse idi rekor satışa imza atarlardı.

700-800 Tl'ye Nokianın dandik telefonlarını alamıyosun. Arkadaş bu kadar ön yargılı olmayın size kalsaydı biz hayla nokia kullanıyoduk. Tamam fiyatı pahalı ama bu düşmeyeceği anlamına gelmez. Huawei ideos X5 de 640 Tl ye giriş yaptı aradan bir ay geçmeden 550 Tl ye düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: speed_brain

X5 kullanıyodum daha önceden herkese marka açıklıyodum yok bu çin malı mı satsan satılmıyo parçası az birsürü dert D: tekrar onla uğraşacağıma s2 alırım temiz temiz kullanırım Şimdi biraz kendimi zorladım ve s3 aldım onuda 430 sattım :P

Sayının başına 1 koymayı unutunuz herhalde.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.