Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bariscevik

quote:

Orijinalden alıntı: backir28

Şöyle birde resim çekmeye calistim ama
     Huawei Ascend Mate Ana Konu

fotoğraf değil de ss alabilirseniz daha iyi olur. Eğer stuck pixel gibi bir sorunsa ss de görünmez.

Evet ss de gorunmuyor
    Acaba garantiye girermi yada stuck pixel fixer tarzi videolar var youtube da onlari denesem gecermi veya bir zarati olurmu cunku surekli mavi kirmizi yesil oluyor ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

fotoğraf değil de ss alabilirseniz daha iyi olur. Eğer stuck pixel gibi bir sorunsa ss de görünmez.

Evet ss de gorunmuyor
    Acaba garantiye girermi yada stuck pixel fixer tarzi videolar var youtube da onlari denesem gecermi veya bir zarati olurmu cunku surekli mavi kirmizi yesil oluyor ekran

Kullanıcı tarafından piksel hatası nasıl olur? Bence olmaz, ama servislerin ne diyeceği belli olmuyor tabi, ben olsam servise verirdim.
    Dediğiniz benzeri fixer, zararı olur mu derseniz, tamamen şahsi fikrim, olmaz
    JScreenFix (Repair stuck pixels)
    http://www.jscreenfix.com/

• quote:

quote:

quote:

Evet ss de gorunmuyor

Bence servise verin. İleride tamamen gidebilir ekran.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=475994

Telinize Kitkat rom yayınlamışlar bilginize arkadaşlar

• Bu Sürüm kaç abi yaw okuduk ama anlayamadk nedense

• benim mate aniden karardı. internette geziyordum. telefon kapalı şimdi. hiç bir şekilde açılmıyır.şarja takdığımda ise hiç bir ışık yanmıyır. nunu nasıl açabilşirim. daha önce de bu olay diğer mateme oldu. servisi gönderdim. hiç bir şeyi yok diye format atıp gönderdiler çalışıyordu zaten. yardım edecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kranos

benim mate aniden karardı. internette geziyordum. telefon kapalı şimdi. hiç bir şekilde açılmıyır.şarja takdığımda ise hiç bir ışık yanmıyır. nunu nasıl açabilşirim. daha önce de bu olay diğer mateme oldu. servisi gönderdim. hiç bir şeyi yok diye format atıp gönderdiler çalışıyordu zaten. yardım edecek var mı

sanırım şarjı sonuna kadar biritmişsizin. Aynısı bendede olmuştu bir süre şarjda bekletip açmıştım bende
    sanırım şarjı sonuna kadar biritmişsizin. Aynısı bendede olmuştu bir süre şarjda bekletip açmıştım bende
  • benim telefonda da piksel ışıldaması vardı yani sadece gri ekranda belli oluyordu ölü pikseller önceki mesajlarda fotosu mevcut. Geçen hafta cuma günü teleservice e gönderdim ve şu an yedek parça bekliyor diyor sanırım ekran komple değişecek artı olarak ben pilindende şikayet etmiştim az gidiyor diye o da olabilir bilmiyorum ve yazılım güncellemeside istedim gelişmeler oldukça bilgi aktarmaya devam edeceğim arkadaşlar
  • telefon kapalıyken nasıl format atabilirim? yardım ederseniz sevinirim telefoncuya boş yere para vermek istemiyorum yazılımsal bir problemim var
  • Benim mate de sarı ekran sorunu çıktı sağ köşede 4 cm kadar sarı leke var başına gelen oldumu acaba teleservice vermeyi düşünüyorum, meziu sipariş verdim arkadaşa o gelince verecem telefon taş gibi kaç kere düştü bişi olmadı ama destek kesildi telefon resmen unutuldu

• 4.4 kitkat rom'u çıktı mı arkadaşlar?
  • Kırılmayan cam diye bilinen temperli cam dan kullanan var mı? Çin de birsitede 0.3 mm var. Almaya değer mi?

• Beyler benim telefonda yeni yeni ortaya cikan bir problem var. Ucak moduna aliyorum. İsim bitiyor ucak modundan cikartiyorum telefonu. Ama telefon cekmiyor bir turlu. Ne kadar beklesem de cekmiyor. Ama reset atinca duzeliyor. Nedendir acaba bileniniz var mi?

• arkadaşlar romu yükledim android 4.4.2 ve emui on numra oldu sizlerede tavsiye ederim önce cndmn arkadaşımızın paylaştığı boatloader ve cwm yüklemeyi yapınız ve root atınız daha sonra bu linkten indirip romu ve gappsı kurunuz kurduktan sonra bekleyiniz açılacaktır biraz uzun sürüyor ama unutmayın kesinlikle bootlader ve cwm yükleyip root atınız.. http://hdgrp.blogspot.ru/2014/11/huawei-ascend-mate-emui-3-android-442.html yolunuz açık olsun :) yalnız unutmayınız bütün sorumluluk sizdedir...
  • O boatloader ve cwm deki linkler acılmıyo da yapamadm gecen indirmem gerrken linkler vardı bilgisayara..

• kafkasli06 kardeş nası yaptıgını acıklamalı anlatsan link falan koysan cıldırcam yapamıyorum linkler acılmıyo bi garip...
  • goktug87 G kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_93774095/tm.html bu botloader linki... bu da rom linkihttp://hdgrp.blogspot.ru/2014/11/huawei-ascend-mate-emui-3-android-442.html kardeşim biraz rom sıkıntılı gibi denedim biraz telefon kapanırken geç açılıyor açılmıyor tam çözemedim sorunu çözünce tam yine yüklerim ama yüklemek isterseniz buradan indirin kurun cwmden yüklemeyi biliyorsanız şayet

• kardeşim bir kaç rom daha deniyorum stabil olanı bulunca sizlerede tavsiye edecem daha önceki romu biraz hallettim gibi bakalım başka kurdum şimdi o iyiyse onu paylaşacam
  • abi anlatarak yaxarsan muhteşem olcak yaa :)))) şimdiden teşekkür ediyorum umarım yapabilirim...
  • Kardesimsen canini sikma halledecez ben sidmdi baska bir tane kurdum biraz kullanip deneyim guzelce anlatacam herkese :)

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.