Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.197
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonda şarj bir azalıyor,bir hiç bitmiyor...
    Sanki şarj bitişi 3-3 gidiyor yada ben farkedemiyorum.
    Bir bakıyorum 30 dakika %83'de...
    Bir bakıyorum 79 olmuş...
    Yani şarj telefon beklemedeyken sanırım pek bitmiyor???
  • arkadaşlar daha önce varolan izin yöneticisi şimdi yok bu cleanmaster ı yükledikten sonra bir daha izin yöneticisini bulamıyorum nerden açabilirim tekrar lütfen yardım edin sildim ama yinede gelmedi illa format mı geerek:(
  • arkadaşlar yok mu sorunuma cvp verecek birisi nasıl bir paylaşım doruu yahu insan bir yardım eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverickboy

arkadaşlar yok mu sorunuma cvp verecek birisi nasıl bir paylaşım doruu yahu insan bir yardım eder

Arkadaşım "izin yöneticisi" nedir bilmiyorum...
    Ama bende clean master'ı bir yükledim 3-4 tane uygulamamın dosyalarını sildi
    ve uygulamalar açılmadı...
    Bir IGO,biri TomTom...
    GameBoster'i sildi...
    Daha neler neler...
    Uygulamayı tekrar kurdum bende....
  • Zaten baktim silecek tonla sey cikardi kaldirdim hmn uygulsmayi bu arada buldum izin yoneticisini ayarlarda saniyordum degilmis meger yonetim klasorundeymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar...Bugün matemi sattım.NOTE2 ye geçtim.750 TL ye sattım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKRKN

Arkadaşlar...Bugün matemi sattım.NOTE2 ye geçtim.750 TL ye sattım...

Harika iş
    Bende Note2 yada S4 bulursam takas yapmak istiyorum.

Guzel paraya vermişsin,hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

quote:

Orijinalden alıntı: FKRKN

Arkadaşlar...Bugün matemi sattım.NOTE2 ye geçtim.750 TL ye sattım...

Harika iş
    Bende Note2 yada S4 bulursam takas yapmak istiyorum.

Guzel paraya vermişsin,hayirli olsun

Bence siz delisiniz...
    Bu telefon bu fiyatla satılıp 2 kat fiyatla note 2 alınmaz ...
    Telefonu yere düşürdüğümde çıkan sese bile hayranım...
    Sağlam telefon...
    Samsung S3'lerde o kadar çok kırılan ekran duydum ki???
  • Media mart tan aldığım mate imi 800 tl satiyorum aralik 2013 faturali tertemiz satma nedenim kücük bir tel alacagim

• Herkese iyi bayramlar oncelikle.

Daha onceki mate telefonumda ses seviyesi epey yuksekti.Yeni aldigimkinde db dusuk.Bunu yukseltecegim bir program veya kod varmidir.

• Herkese selamlar Can kardeşim Muiu ya da b929 kangvip romları deneyebildin mi?
  • selam arkadaslar.. bu co-pilot programında sorun mu var.. bende 4.2.2. yüklü daha önce de kurmustum bu co-pilot programını.. o zaman sorunsuz çalışıyordu. sonra bi ara fabrika ayarlarına dönüş yaptım.. ondan sonra yüklememe rağmen çalışmıyor bu program simdi.. açılınca birden kendi kapanıyor.. bu program çok işime yarıyordu. hele uçuşlarda..benzer sorunla karşılaşan var mı..? ya da ne yapmalıyım.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: macchess

Merhaba arkadaşlar, bu cihazı tr de sıfır olarak satın alabilieceğim bir yer var mı dır.
    selam arkadaşlar.. beniim tel.de orijinal roma dönüş yaparken yükleme sırasında aynı ekranı verdi.. ok dedim.. şimdi Huawei Ascend yazısı çıkıyor yeniden başlayıp yukleme ekranına geliyor sonra yine aynı sekilde devam ediyor.. dönüp duruyor aynı işlemler.. gitti alet galiba dimi :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahteran1903 -- 1 Ağustos 2014; 12:09:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahteran1903

selam arkadaşlar.. beniim tel.de orijinal roma dönüş yaparken yükleme sırasında aynı ekranı verdi.. ok dedim.. şimdi Huawei Ascend yazısı çıkıyor yeniden başlayıp yukleme ekranına geliyor sonra yine aynı sekilde devam ediyor.. dönüp duruyor aynı işlemler.. gitti alet galiba dimi :(((

Aynısı ben de oldu ...Teleservise verdim..20 gün sonra anakart değişmiş olarak geldi::))
  • yükleme sırasında kilitlendi sanırım bu alet.. lock falan yazıyordu satır aralarında çünkü.. bilmiorum ne olduğunu tabi ama logosuz huawei ascend yazısı kaldı öylece ekranda.. peki ne dediler size servisten.. ya da ücret falan talep ettiler mi?
  • quote:

yükleme sırasında kilitlendi sanırım bu alet.. lock falan yazıyordu satır aralarında çünkü.. bilmiorum ne olduğunu tabi ama logosuz huawei ascend yazısı kaldı öylece ekranda.. peki ne dediler size servisten.. ya da ücret falan talep ettiler mi?

Huawei yazısında kalıyordu.devam etmiyordu.Servise verdim hiç bir ücret almadılar.Ancak 24 gün sürdü servis den gelmesi::))
  • sizinki de rom yuklemesi sirasinda mi oldu.. benim cihazin anakarti degismeden sorun cozulur diye umuyorum ben. yazilimsal bisey oldu sonucta..ayrica 20 kusur gun surerse yandim:) ozlerim keratayi

• quote:

sizinki de rom yuklemesi sirasinda mi oldu.. benim cihazin anakarti degismeden sorun cozulur diye umuyorum ben. yazilimsal bisey oldu sonucta..ayrica 20 kusur gun surerse yandim:) ozlerim keratayi

evet benimkide room yüklerken oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krk17

Herkese selamlar Can kardeşim Muiu ya da b929 kangvip romları deneyebildin mi?

B929 denedim, yok bana göre değil. Sevemedim bir türlü. MIUI 4.3.21 kurdum 2-3 gün önce. Sıkıntı yok şuanda, kullanıyorum.
  • Miui 4.3.21 i nasil yukleyebiliriz kardesim bi bilgisi olan var mi acep?

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.