Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alıntı yaparsanız... yoksa görmüyorum mesajınızı. telefondaki üç tuşa basılı tut açılırken gelen huawei yazısı görünene kadar. sonra bir menü gelecek wipe data factor reset ve wipe cache diye iki seçenk olcak onları seçip yes ok diyin ve reboot ile başlatın telefonu ve romu yükleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkasli06

Hocam hallettim bu emotion 2.0 yukledim sorun cozuldu :)

İyi senin adınaa sevindim Hadi hayırlısı, güle güle kullan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuckthesystemm

Arkadaslar telefonu sortun cebinden dusurdum 50cm den felan yani hafif bisi. Simdi hoparlor patlamis gbi ses cikariyor sizce sorun ne olabilir? ?

Hoparlör patlamış olabilir :-) . Şaka bir yana, cidden, içine doğanın doğru olma ihtimali yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Hocam Rusya ile Türkiye fiyatları nasıllar karşılaştırma yaparsak? T2 Ultra ne kadar şuan Rusya'da?

http://market.yandex.ru/model.xml?modelid=10670972

1000 lira

Teşekkürler hocam bize de 1400 liradan gelmiş keşke daha ucuza gelseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam Rusya ile Türkiye fiyatları nasıllar karşılaştırma yaparsak? T2 Ultra ne kadar şuan Rusya'da?

http://market.yandex.ru/model.xml?modelid=10670972

1000 lira

Teşekkürler hocam bize de 1400 liradan gelmiş keşke daha ucuza gelseydi.

iyi fiyat aslında paralel ithalat fln ucuza bulunabilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 12 Mayıs 2014; 19:31:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mjj_renegade

quote:

Orijinalden alıntı: fuckthesystemm

Arkadaslar telefonu sortun cebinden dusurdum 50cm den felan yani hafif bisi. Simdi hoparlor patlamis gbi ses cikariyor sizce sorun ne olabilir? ?

Hoparlör patlamış olabilir :-) . Şaka bir yana, cidden, içine doğanın doğru olma ihtimali yüksek.

sacma geldi ondan yane banyoda dusurmustum su girmis galiba kendiliginden duzeldi neyseki

• Arkadaslar aranizda clash of clans oynayan var mi ? Oyun sirasindaa ciddi bi isinma olayi var ekranin ust kisminda bar cubugunun hizasinda olu pixeller cogalmaya basladi isinmi acaba ?

• fuckthesystemm kullanıcısına yanıt
    bende 4.2.2 alman romu b907 yüklü. bende dediğiniz sekilde piksel olayı yokta fazla oynayınca ısınma oluyor..bide sık aralıklarla bu oyun telefonumu kilitleyim donmaya sebeb oluyor
  • Anakart değişimi kararı çıktı Teleserviste Acaba kaç gün sürer Yurt dışından parıca sipariş ettik bekliyoru yazıyor.Kaç gün süre sonra telim alırım.Burada ana kartı değişen arkadaşımız vardı.Bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Onu nerden buldun yükledin?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2688699

hocam romda dıl secenegı olarak turkce veya ıngılızce var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

Anakart değişimi kararı çıktı Teleserviste Acaba kaç gün sürer Yurt dışından parıca sipariş ettik bekliyoru yazıyor.Kaç gün süre sonra telim alırım.Burada ana kartı değişen arkadaşımız vardı.Bilgi verirse sevinirim.

benimki 3 güne geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

quote:

Anakart değişimi kararı çıktı Teleserviste Acaba kaç gün sürer Yurt dışından parıca sipariş ettik bekliyoru yazıyor.Kaç gün süre sonra telim alırım.Burada ana kartı değişen arkadaşımız vardı.Bilgi verirse sevinirim.

benimki 3 güne geldi

Makinaya zarar vermişler mi? Üçret istedilermi? İmei numarasında sorun oldumu? Yanıtlarsan sevinirim.
  • Official guncelleme gelecek diyorlar haziranda dogru mu ?

• Simkartın olduğu yerde darp vardı. Ücret yok. İmei numarası değişiyor. 1 hafta sonra fln kayıt ediliyor. 1 arkadaşın kayıt edilmemişti iade etti. Benimki kayıt edildi 1 hafta sonra.

• Haziranda offical guncelleme şimdilik söylenti,dedikodu,şehir efsanesi
    resmi yoldan bir açıklama yok
    lakin
    öyle bir beklentimiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Haziranda offical guncelleme şimdilik söylenti,dedikodu,şehir efsanesi
    resmi yoldan bir açıklama yok
    lakin
    öyle bir beklentimiz var

Türkiye için ne olur belli olmaz, ama resmi güncelleme var çin için. Söylenti değil yani. Bu resmi bizzat Huawei resmi çin sitesinin forumundan alıntıladım.

Huawei Ascend Mate Ana Konu

Bu arada yeni bir rom buldum. İngilizce dil desteği var. Tabi ki multitasking vs. gibi farklı özelliklerde. Yarın bir video hazırlayacağım, romu tanıtmak için. Kurulumu biraz zahmetli. O yüzden eğer istek olursa, o takirde paylaşım yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 18 Mayıs 2014; 0:21:50 >
  • Hadi hayırlısı bekliyoruz.
  • CNDMN kullanıcısına yanıt
    Ben takip ediyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barisx3

quote:

benimki 3 güne geldi

Makinaya zarar vermişler mi? Üçret istedilermi? İmei numarasında sorun oldumu? Yanıtlarsan sevinirim.

Anakart değişimi oldu ama elemanlar ekranı çizmiş film vardı allahtan imei değişmiş kayıt yaptırıyorlar başkada sorun yaşamadım, bu arada güncellemeyi bende bekliyorum

• P7 EMUI2.3 ve 4.4.2 kitkat İle geliyor biz hala ne bekliyoruz
    İşte;
    #Umut fakirin ekmeği
    #Umut dünyası
    #İnsandan umudu kesme, henüz dünyada ki tüm istiridyeler açılmadı.
    Konfiçyüs
    #Bir şeyden umutsuz olan, ondan uzak olur.
    Hz.Ömer

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.