Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krk17

Kardeş sesten anlamayam biri değilim ses kalitesi tokluğu, doygunluğu tamam kusursuz fakat dış ortamlarda gerçkten yetersiz gelmekte....

Zaten onu tartışmıyorum ki, Size de sesden anlamıyorsunuz da demedim. Siz sadece GMD ses kalitesi olarak daha iyi demişsiniz.

Kalite olarak desibel ise kastınız eyvallah zaten katılıyorum. Ama ses kalitesi, filmlerde ki akustik Mate'de çok çok daha iyi Bana göre.

Her telefonun ses kalitesi 1 tek parça ile deniyorum. Yüksek desibel sevmem, Distortion olduğu için gerçek kaliteyi anlayamıyorum.
  • Dün akşam RUS 923 Sürümünü yükledim.Telefonum açılmıyor...Huwaei Ascend ekranın da kalıyor.Her türlü denedim.açılmıyor.Yarın servise yollayacağım..hayırlısı ne olur bilemiyorum::))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARIKAN

Dün akşam RUS 923 Sürümünü yükledim.Telefonum açılmıyor...Huwaei Ascend ekranın da kalıyor.Her türlü denedim.açılmıyor.Yarın servise yollayacağım..hayırlısı ne olur bilemiyorum::))

Soft brick olmuş. Servise göndermeye gerek yok. Diğer konudaki miui romunu indirin. USB moduna geçirmek için, usb kablosu takılıyken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun ve öyle açın. telefon Ascend Mate yazısında kalacak zaten. Sonra konuda anlatımını yaptığım adımları takip edin.

Dipnot: b923 rus romu değil. Çin romu. EmotionUI 2.0 barındıran ilk rom Ascend Mate için. Şuanda beta aşamasında, ve çok stabil değil. 1 hafta önce kurup denemiştim. Çin kökenli olduğu için "China Mobile" ve "Unicom" olarak iki farklı rom var. "China Mobile" 1GB Ramlı Mateler için. Muhtemelen onu kurdunuz ve o yüzden brick oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 8 Mayıs 2014; 9:39:34 >
  • mjj_renegade kullanıcısına yanıt
    Kismetse oda olur :) bi deneyim gondereyim belki dedugij gibi olur ilgilenirler sagolasin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azıcık ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 8 Mayıs 2014; 9:54:51 >
  • Cihaz piyasada yok 2.el de yok nereden nasıl alabiliriz fikri olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CNDMN

quote:

Dün akşam RUS 923 Sürümünü yükledim.Telefonum açılmıyor...Huwaei Ascend ekranın da kalıyor.Her türlü denedim.açılmıyor.Yarın servise yollayacağım..hayırlısı ne olur bilemiyorum::))

Soft brick olmuş. Servise göndermeye gerek yok. Diğer konudaki miui romunu indirin. USB moduna geçirmek için, usb kablosu takılıyken ses kısma ve güç tuşuna basılı tutun ve öyle açın. telefon Ascend Mate yazısında kalacak zaten. Sonra konuda anlatımını yaptığım adımları takip edin.

Dipnot: b923 rus romu değil. Çin romu. EmotionUI 2.0 barındıran ilk rom Ascend Mate için. Şuanda beta aşamasında, ve çok stabil değil. 1 hafta önce kurup denemiştim. Çin kökenli olduğu için "China Mobile" ve "Unicom" olarak iki farklı rom var. "China Mobile" 1GB Ramlı Mateler için. Muhtemelen onu kurdunuz ve o yüzden brick oldu.

Dün hepsini denedim...Bat dosyası bulunamadı hatası aldım.Bu arada benim windows8 belki ondan oldu servise gönderdim.Bakalım ne olacak.Dediklerini aynen yapıyorum.İnternal hep eror veriyor.Bat dosyası yüklemiyor.İşşallah servis de düzgün yaparlarda sorun olmaz::))
  • quote:

quote:

quote:

Dün hepsini denedim...Bat dosyası bulunamadı hatası aldım.Bu arada benim windows8 belki ondan oldu servise gönderdim.Bakalım ne olacak.Dediklerini aynen yapıyorum.İnternal hep eror veriyor.Bat dosyası yüklemiyor.İşşallah servis de düzgün yaparlarda sorun olmaz::))

Aynen. windows 8 sıkıntılı. Win8 64bit var bende de, battan kuramıyorum, ya dosyayı okuyamıyor, ya yazma işlemini tamamlayamıyor. Sıkıntı çıkıyor illaki. Boşu boşuna servis süresi beklemek zorunda kalmayın diye dedim. O durum 3-4 farklı çözüm yöntemi vardı. Son çare ADB ile yine çözerdik :) Neyse, geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

Cihaz piyasada yok 2.el de yok nereden nasıl alabiliriz fikri olan var mı ?

buluruz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yerçekimi -- 8 Mayıs 2014; 13:13:10 >
  • Hadi hayırlı olsun beyler.

Haziran ayında resmi sürüm EMUI 2.0 yayınlanacak. Fakat ne yazık ki android sürümü 4.2.2 olacak gibi görünüyor.

Şuanda betası mevcut, hala test kullanıcıları tarafından kontrol ediliyor ve sık sık update alıp bugları fixleniyor. EMUI 2.0 Ascend Mate'den birkaç ss:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 8 Mayıs 2014; 23:57:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4082&c=huawei_ascend_mate_mt1-u06

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=4205&c=huawei_ascend_mate_mt1-t00

Bu iki matenin arasinda ne fark var biliyormusunuz arkadaşlar.

mt1-u06 > 2gb

digeri 1gb olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROF.EMULASYONCU

quote:

Orijinalden alıntı: EskiyeNi

Cihaz piyasada yok 2.el de yok nereden nasıl alabiliriz fikri olan var mı ?

buluruz hocam

hocam 0 (sıfır) mı bulursunuz?
  • mjj_renegade kullanıcısına yanıt
    yok hocam ikinci el
  • Linklere bi tıklasaydın be üstad cevap vermeden

• quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Linklere bi tıklasaydın be üstad cevap vermeden

1gb modeline ait birkaç yazı okumuştum fakat bu 2013 model ve 3g hızlında (HSPA+) ufak bir fark harici herşey aynı görünüyor ilginç..

https://in.news.yahoo.com/photos/quad-core-1gb-ram-phones-slideshow/huawei-ascend-mate-photo-1380773085354.html

http://www.hardwarezone.com.sg/review-huawei-ascend-mate-bigger-always-better

buna benzer birçok sitede 1gb modelden bahsediliyor. şimdi 3 model mi oldu mate 1 ?
  • Hocam Ascend Mate bıraktığın zaman hangi marka model telefon alırsan haber ver ki bende ondan alayım. Maşallah teknik servis gibisin.

Slmlr
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemodory

Hocam Ascend Mate bıraktığın zaman hangi marka model telefon alırsan haber ver ki bende ondan alayım. Maşallah teknik servis gibisin.

Slmlr

Eyvallah hocam, zamanında az rom hazırlamadım sıfırdan samsunglar için. Yaza değiştirmeyi düşünüyorum. Ama ben öyle Samsung, Sony, HTC vs. kullanmam. Fahiş fiyatlı markalar bunlar. Şuanda Oppo N1, Meizu MX3 ve One Plus One arasında tercih yapma aşamasındayım. One+ piyasaya çıkmadı henüz, yaza yetişirse onu almak istiyorum. CM ile rootlu olarak gelecek cihaz. Çok iyi. Yetişmezse maddi duruma göre Oppo, maddi imkanlar yetersiz olursa MX3 alacağım. Bir araştırın sizde, hepsi çok iyi cihazlar.

@Dipnot, bu arada yukarda bir arkadaş iki farklı mate modeli atmış, mobildeyim bakamadım linklere, ama model numaralarına göre söyleyeyim. 06 olan bizim telefonlar. Diğeri Matе'in NFC, GSM-TD-SCDMA, HSPA+ teknolojisine sahip olan versiyonu. Hindistan ve malezya pazarında var, rusyada yok ne hikmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 9 Mayıs 2014; 13:00:26 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam Ascend Mate bıraktığın zaman hangi marka model telefon alırsan haber ver ki bende ondan alayım. Maşallah teknik servis gibisin.

Slmlr

Eyvallah hocam, zamanında az rom hazırlamadım sıfırdan samsunglar için. Yaza değiştirmeyi düşünüyorum. Ama ben öyle Samsung, Sony, HTC vs. kullanmam. Fahiş fiyatlı markalar bunlar. Şuanda Oppo N1, Meizu MX3 ve One Plus One arasında tercih yapma aşamasındayım. One+ piyasaya çıkmadı henüz, yaza yetişirse onu almak istiyorum. CM ile rootlu olarak gelecek cihaz. Çok iyi. Yetişmezse maddi duruma göre Oppo, maddi imkanlar yetersiz olursa MX3 alacağım. Bir araştırın sizde, hepsi çok iyi cihazlar.

@Dipnot, bu arada yukarda bir arkadaş iki farklı mate modeli atmış, mobildeyim bakamadım linklere, ama model numaralarına göre söyleyeyim. 06 olan bizim telefonlar. Diğeri Matе'in NFC, GSM-TD-SCDMA, HSPA+ teknolojisine sahip olan versiyonu. Hindistan ve malezya pazarında var, rusyada yok ne hikmetse.

Hocam 2006 ya da 2007 senesinde Meizu marka mp4 çalar almıştım, bu kadar kompakt bu kadar kullanışlısını o zamana kadar hiç görmemiştim. Modası geçti ama cihaz hala çalışır vaziyette taş gibi duruyor, unutamadığım elektronik eşyalarımdan biridir. Bu sebeple o markaya güvenim tam. Pasaport sıkıntımda yok, makul bir fiyata geldiğinde 1 dakika düşünmem. Haber bekliyorum senden.
  • quote:

quote:

quote:

Slmlr

Hocam 2006 ya da 2007 senesinde Meizu marka mp4 çalar almıştım, bu kadar kompakt bu kadar kullanışlısını o zamana kadar hiç görmemiştim. Modası geçti ama cihaz hala çalışır vaziyette taş gibi duruyor, unutamadığım elektronik eşyalarımdan biridir. Bu sebeple o markaya güvenim tam. Pasaport sıkıntımda yok, makul bir fiyata geldiğinde 1 dakika düşünmem. Haber bekliyorum senden.

Daha önce MX2 kullandım ben. Çok iyiydi. MX3 çok iyi. Alacaksan hemen göndereyim ben sana Rusya'dan 16GB versiyonu 1000 lira civarında. Değiştirirsem telefonu yazarım buraya.Temmuz gibi satarım matei Türkiye de 600 civarına. Malum yurt dışı, kayıt garanti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CNDMN -- 9 Mayıs 2014; 14:12:06 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.