Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.194
Cevap
18
Favori
81.057
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend Mate Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4 Mesaj
      05 Mayıs 2014 23:00:56
      Hocam son olarak bütün root , rom kurma , hataları çözme vb. konuları toplu halde atabilir misin tek tek aramayalım büyük sevaba girmiş olursun :D
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      05 Mayıs 2014 23:06:31

Hocam türkçesi veya ingilizcesi olursa senden paylaşmanı bekliyoruz
      |
      |
      CNDMN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1653 Mesaj
      05 Mayıs 2014 23:30:02
      quote:

Orijinalden alıntı: kafkasli06

Aynen sadece benim telde cekmiyor ne hikmetse baska tele takinca cekiyor romdan kaynakli sanirim programla halledilebilir mi ?

Rom fln olsa yukle diycem de tel icin baska rom yok rus var ama bozabilir telefonu turk romu bile sakat. Fabrika ayarlarina dön duzelir belki...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

MTYG
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      06 Mayıs 2014 00:04:26

O kadar program var en iyisi kalsin boyle ama canimi sıkarsa yaparim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mtyg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      86 Mesaj
      06 Mayıs 2014 08:34:40
      quote:

Orijinalden alıntı: kafkasli06

O kadar program var en iyisi kalsin boyle ama canimi sıkarsa yaparim :D

La bebe Rom'u (bacardi) napacan gel rakı içek :-)

Bu arada telefonuna diğer sim kartları takarak dene! Huawei'nin sitesinde, destek bölümüne bu sorunu yaz!

Telefon seri nosunu (pilin altında), modelini, imei no sunu, ve ayruntılı sorunu tarif eden sıkıntıyı açıkla. Hemen dönüş yapıyorlar bilgine.

Öd Tegri Yaşar, Kişioglı Kop Ögleli Törümiş (Tonyukuk Abidesi, Kuzey Yüzü, 11. Satır)
    • Çavuş
      83 Mesaj
      06 Mayıs 2014 12:59:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Yerçekimi

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Agps ile sebeke destekli olarak 10-15 snde uydulari bulmakta cihaz.

Mate lerde gps sorunlu. Hepsinde degil ama yari yariya

Okadarini bilemiyorum ama data veriside pek iyi degil.Mesela Gmd ve G2 de 7-8 mbit goren internet hizi ayni operator ve ayni yerde 1mbit goruyor.O yuzden satmayi dusunuyorum ben.

Evet sorunlu cihaz Türkiye destegi de olmayinca sorunlari duzeltmek mumkun olmuyor.

Bende 3g üzerinden navigasyon kullanıyorum birkaç saniyede buluyor. ama herşeyinden çok memnunum.

şarjı bi harika
      fotograf kalitesi süper. çektiğim fotoları ofisteki pc lere duvar kagıdı falan yaptım millet SLR ile çekildi zannetti. o derece hayran kaldılar.
      ses muzik süper
      ekran film video keyfi çok güzel
      ve en önemlilerinden arka plandaki çalışan yazılımlara mudahale hatta direk kapatma ( en sevdiğim)

Alıntıları Göster

şarjı bi harika
      fotograf kalitesi süper. çektiğim fotoları ofisteki pc lere duvar kagıdı falan yaptım millet SLR ile çekildi zannetti. o derece hayran kaldılar.
      ses muzik süper
      ekran film video keyfi çok güzel
      ve en önemlilerinden arka plandaki çalışan yazılımlara mudahale hatta direk kapatma ( en sevdiğim)

Kardeş ses falan süper demişsin de bende Generel Mobile Disco vardı ses bunun 2 katı ve çok temizdi....Rus romu yüklü cihazda ve ses berbat gerçekten....Cihazı satmayı bile düşündürdü adeta...Fakat 4.1.2 ses iyiyse bir şey diyemem....Ses artırmak için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Ayrıca oyunlarda kasma, atma ve donmayı googleplayde 'GAMEBOOSTER' isimli Burak GÖNCÜ arkadaşımıza ait bir uygulama var indirin deneyin ve farkı görün....Takılma falan kalmıyor...
      |
      |

HUAWEI ASCEND MATE

• Çavuş
      83 Mesaj
      06 Mayıs 2014 13:00:36
      Kardeş ses falan süper demişsin de bende Generel Mobile Disco vardı ses bunun 2 katı ve çok temizdi....Rus romu yüklü cihazda ve ses berbat gerçekten....Cihazı satmayı bile düşündürdü adeta...Fakat 4.1.2 ses iyiyse bir şey diyemem....Ses artırmak için yapabileceğimiz bir şey var mı?

Ayrıca oyunlarda kasma, atma ve donmayı googleplayde 'GAMEBOOSTER' isimli Burak GÖNCÜ arkadaşımıza ait bir uygulama var indirin deneyin ve farkı görün....Takılma falan kalmıyor...

HUAWEI ASCEND MATE
    • Teğmen
      197 Mesaj
      06 Mayıs 2014 13:52:37
      Beyler acil cvp bekliyorum sizden.bendeki mate takas yapıcam.
      G pro veya nexus 5 için konuştuk adamla ama kafayı yedim hangisini alsam diye.
      Varmı bir fikriniz

• Binbaşı
      1912 Mesaj
      06 Mayıs 2014 14:26:18
      |
      |
      Ol-cay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renault Kangoo 1.5 dci Race Chip Cars
    • Teğmen
      197 Mesaj
      06 Mayıs 2014 14:28:16
      quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-Optimus-G-Pro-vs-LG-Nexus-5

Bence LG

Tamam lg de ama hangisi

• Binbaşı
      1775 Mesaj
      06 Mayıs 2014 16:24:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Ol-cay

quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-Optimus-G-Pro-vs-LG-Nexus-5

Bence LG

Tamam lg de ama hangisi

quote:

Varmı bir fikriniz
      |
      |

• Binbaşı
      1653 Mesaj
      06 Mayıs 2014 17:49:49
      quote:

Orijinalden alıntı: krk17

Poweramp yukle cok farkediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

MTYG
    • Binbaşı
      1912 Mesaj
      06 Mayıs 2014 18:49:08

Nexus a Lg demek içimden gelmemiş hiç
      G olan diyim o halde

|
      |
      Ol-cay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Renault Kangoo 1.5 dci Race Chip Cars
    • Çavuş
      83 Mesaj
      06 Mayıs 2014 19:13:10

Yüklü kardes ayni az once Discovery ile kiyasladim inanilmaz fark var arada… Cok az ses…

|
      |
      mtyg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HUAWEI ASCEND MATE
    • Yarbay
      4005 Mesaj
      07 Mayıs 2014 00:04:14
      quote:

Varmı bir fikriniz

Tartismasiz Gpro derim.

Pil omru daha iyi
      Ekran daha buyuk
      İnternet hizi daha fazla

|
      |

• Yarbay
      4005 Mesaj
      07 Mayıs 2014 00:11:01
      quote:

Bundan onceki telefonlarim arasindaydi GMd, ilk ciktiginda aldim yaklasik 8 ay kullandim.
      Volume yuksek ama ses kalitesi kotu GMD nin. Bunda Dolby Digital hakkini veriyor bence.GMd'de Dts vardi kalite olarak Dolby ile arada daglar fark var resmen.
      İyi bir kulagim oldugunu dusunuyorum isim ses cunku.

Mesela ilginc olan bir sey daha var.Esime 1 ay once G2 aldim.Kaliteli bir kulakliga sahip ayni filmi onda seyrettigimde Mate'deki hazzi vermiyor.

• Teğmen
      197 Mesaj
      07 Mayıs 2014 06:37:12
      Tesekkurler cvplar icin g proyu severek ve isteyerek almis bulunmaktayim :))

• Yarbay
      4005 Mesaj
      07 Mayıs 2014 06:47:22
      quote:

Tesekkurler cvplar icin g proyu severek ve isteyerek almis bulunmaktayim :))

Hadi hayirli olsun :)

|
      |

• Binbaşı
      1715 Mesaj
      07 Mayıs 2014 09:41:53
      quote:

quote:

Bundan onceki telefonlarim arasindaydi GMd, ilk ciktiginda aldim yaklasik 8 ay kullandim.
      Volume yuksek ama ses kalitesi kotu GMD nin. Bunda Dolby Digital hakkini veriyor bence.GMd'de Dts vardi kalite olarak Dolby ile arada daglar fark var resmen.
      İyi bir kulagim oldugunu dusunuyorum isim ses cunku.

Mesela ilginc olan bir sey daha var.Esime 1 ay once G2 aldim.Kaliteli bir kulakliga sahip ayni filmi onda seyrettigimde Mate'deki hazzi vermiyor.

Haklısın hocam, ama nerede sesteki noise, bas, tiz vs. bakan insanlar? Artık insanlar sesin kalitesini, yüksekliğine bakarak ölçüyor. Sesi az, ya da dandik telefon görmediğinizi var sayıyorum. Xperia Z serisine bakabilirsiniz.

Mate'in dış sesi çok çok iyi olmasa bile, gayet tatmin edici. Kulaklık sesi ise gayet iyi diyebilirim, @edarguner'in söylediği gibi. Kulaklık: JBL J22
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      07 Mayıs 2014 11:32:05
      Kardeş sesten anlamayam biri değilim ses kalitesi tokluğu, doygunluğu tamam kusursuz fakat dış ortamlarda gerçkten yetersiz gelmekte....

HUAWEI ASCEND MATE
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.