Şimdi Ara

Huawei Ascend Mate Ana Konu (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.198
Cevap
18
Favori
84.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Agps ile sebeke destekli olarak 10-15 snde uydulari bulmakta cihaz.

Mate lerde gps sorunlu. Hepsinde degil ama yari yariya

Okadarini bilemiyorum ama data veriside pek iyi degil.Mesela Gmd ve G2 de 7-8 mbit goren internet hizi ayni operator ve ayni yerde 1mbit goruyor.O yuzden satmayi dusunuyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Okadarini bilemiyorum ama data veriside pek iyi degil.Mesela Gmd ve G2 de 7-8 mbit goren internet hizi ayni operator ve ayni yerde 1mbit goruyor.O yuzden satmayi dusunuyorum ben.

Evet sorunlu cihaz Türkiye destegi de olmayinca sorunlari duzeltmek mumkun olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar merhaba. Bende aranıza GMD yi çok memnun olmama rağmen şarj soketi arızası sebebiyle satıp 2. el 3 aylık forumdan bir arkadaşın cihazını alarak katılmış bulunuyorum...Cihaz güzel ama maalesef kullanıcı kitlesi fazla olmadığı için geliştiren yok... 4.2.2 rus romunu yükledim aryüz EM.Uı 1.6 launcher daha şık fakat klavye de ve bazı yerlerde kasmalar maalesef mevcut.....Kulaklık sesi de biraz az, bluetooth kulaklık aldım ahize sesini çözmek için...
  • http://en.ui.vmall.com/downloadmate.html
    Nette gezinirken gördüm....Emotion UI ile ilgili mate için 1.08 Gb lık bir güncelleme var ve 108 mb lık bir kernel güncellemese bunlar nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheTsubasaOhzora

bu kvk tam dayaklık.

ya şu huawei ascend mate 2 yi getirsinler. yada mate 1 satsınlar. alıcam telefon yok piyasada

Kardeş ist bilişimden al bence, paran varsa. Çünkü telefonu bulmak çok or huawei dünya genelinde çok sattı yetiştiremiyor hiç bir yere. Zaten bu yüzden apar topar mate 2 yi çıkardılar:

Ben tam 6 ay önce 950 tl ye almıştım anneme hepsiburada.com dan. Al kullan, hiç düşünme mükemmel telefon. Annem dünyayı yeniden keşfediyor. Çok seviyor telefonunu :-) Boşuna beklme derim, mate 2 nin gelmesi konusunda br bilgi yok şu anda. huawei sitesinde de bir gelişme yok.

• quote:

herkese merhabalar,

satış olarak huawei ascend mate den ve 2 den haberi olan var mı ?

http://www.teknolojioku.com/haber/huawei-ascend-mate-2nin-fiyati-belirlendi-16164.html

Yukarıdaki siteye bakıldığında, Çin fiyatı ise 2688 Yuan x 0,3347 = tam 900 TL ediyor. Ben TR fiyatının en fazla 1200 TL'ye kadar olmasını bekliyorum ki bu telefon için çok iyi bir fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: mjj_renegade

quote:

herkese merhabalar,

http://www.teknolojioku.com/haber/huawei-ascend-mate-2nin-fiyati-belirlendi-16164.html

Yukarıdaki siteye bakıldığında, Çin fiyatı ise 2688 Yuan x 0,3347 = tam 900 TL ediyor. Ben TR fiyatının en fazla 1200 TL'ye kadar olmasını bekliyorum ki bu telefon için çok iyi bir fiyat.

Ben 2 ay önce Çindeydim.

Usd Biraz yüksekti o zaman,

Mate1:750
    Mate2: 1250 TL idi.

Çok pahalı Çin'de elektronik maalesef. Tabi ben en iyi teknoloji mağazalarına baktım.

Sokak üzeri dükkanlarda biraz daha düşebiliyor ama kesinlikle güvenlimezler..

• quote:

quote:

quote:

herkese merhabalar,

Ben 2 ay önce Çindeydim.

Çok pahalı Çin'de elektronik maalesef. Tabi ben en iyi teknoloji mağazalarına baktım.

Aynene sakın sokaka arasından almayın çinde. Herifler kutunun içine taş bile koyuyor sana durun hediye paketi yapayım diyor alıp içeri gidiyor... Ahhh sokak arası cep telefonu dükkanından alış veriş yapan ne mağdurlar var bilseniz :) bir kere hiç birşey olmasa, en iyi ihtimalle %99 sahte telefon alırsınız..!

• quote:

quote:

quote:

quote:

herkese merhabalar,

Ben 2 ay önce Çindeydim.

Aynene sakın sokaka arasından almayın çinde. Herifler kutunun içine taş bile koyuyor sana durun hediye paketi yapayım diyor alıp içeri gidiyor... Ahhh sokak arası cep telefonu dükkanından alış veriş yapan ne mağdurlar var bilseniz :) bir kere hiç birşey olmasa, en iyi ihtimalle %99 sahte telefon alırsınız..!

Senin Turist olduğunu bildikleri için bir şeyi ucuza verme gibi ihtimal yok.

Üzerine geçiriyolar bide.

Ancak Teknoloji mağazalarından güvenle alabilirsin.

Hong Kong tabi daha güvenli ama Usd Arttığı içinde fiyatlar Türkiye kadar cazip olmuyor, Özellikle 124 TL kayıt parasını hesaba katıp Garanti düşünmezseniz.

2012'de Gittiğimde çok uygundu mesela Burda IP5 2500 TL iken orda 1300 TL idi.

Şimdi Usd %25 kadar arttığı için doğal olarak pek bir cazibesi kalmadı.

• Arkadaslar 4.2.2 rus romunu yukledim 2 3 ay oldu yukleyi ama su avea hat cekmeme sorunu bir turlu duzelmedi ne yapmam lazim bunun icin yardim lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: kafkasli06

Arkadaslar 4.2.2 rus romunu yukledim 2 3 ay oldu yukleyi ama su avea hat cekmeme sorunu bir turlu duzelmedi ne yapmam lazim bunun icin yardim lutfen

Turkcell e taşı

• ucuza telefonun sıfırını bi yerde gören duyan olursa takip edelim arkadaşlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet sorunlu cihaz Türkiye destegi de olmayinca sorunlari duzeltmek mumkun olmuyor.

Bende 3g üzerinden navigasyon kullanıyorum birkaç saniyede buluyor. ama herşeyinden çok memnunum.

şarjı bi harika
    fotograf kalitesi süper. çektiğim fotoları ofisteki pc lere duvar kagıdı falan yaptım millet SLR ile çekildi zannetti. o derece hayran kaldılar.
    ses muzik süper
    ekran film video keyfi çok güzel
    ve en önemlilerinden arka plandaki çalışan yazılımlara mudahale hatta direk kapatma ( en sevdiğim)

• quote:

quote:

Arkadaslar 4.2.2 rus romunu yukledim 2 3 ay oldu yukleyi ama su avea hat cekmeme sorunu bir turlu duzelmedi ne yapmam lazim bunun icin yardim lutfen

Turkcell e taşı

+100000 Ben yazacaktım, sen yazmışsın ahahah

• mjj_renegade kullanıcısına yanıt
    tarifem iyi bırakmamam :D biri el atsa şuna çok iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROF.EMULASYONCU

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende 3g üzerinden navigasyon kullanıyorum birkaç saniyede buluyor. ama herşeyinden çok memnunum.

şarjı bi harika
    fotograf kalitesi süper. çektiğim fotoları ofisteki pc lere duvar kagıdı falan yaptım millet SLR ile çekildi zannetti. o derece hayran kaldılar.
    ses muzik süper
    ekran film video keyfi çok güzel
    ve en önemlilerinden arka plandaki çalışan yazılımlara mudahale hatta direk kapatma ( en sevdiğim)

Ses kalitesi piyasadaki telefonların birçoğuna bedel.

O dandik görünüşlü kulaklığa bir sünger taktınızmı gercek DTS oluyor resmen.

Geçen 1.40 dk lık HD bir film seyrettim internetten .Wifi ile

%25 şarj eritti sadece, ayrıca kendimi resmen sinema salonunda hissettim.

• quote:

tarifem iyi bırakmamam :D biri el atsa şuna çok iyi olur :)

Her yerde mi çekmiyor . nerede ikame ediyorsunuz ?

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Hocam anakara kecioren baglum evin belli yerlerinde cekmiyor ankaranin genelinde oluyor bi cozumu var mi ? Ayrica ilgin icin tesekkurler

• quote:

Hocam anakara kecioren baglum evin belli yerlerinde cekmiyor ankaranin genelinde oluyor bi cozumu var mi ? Ayrica ilgin icin tesekkurler

Belki avea çekmiyordur baskalarinin cekerken sizin mi çekmiyor ?

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Aynen sadece benim telde cekmiyor ne hikmetse baska tele takinca cekiyor romdan kaynakli sanirim programla halledilebilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.