Şimdi Ara

Huawei ascend g700 gelmiş. 750tl - puan vs. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
13
Favori
17.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • y100 e de akıyor denmiş ya konu kapanabilir :)

akma var akma var, 100 fps ile de oyun oynarsın 30 la da 15 le de, kime sorsan oyun oynuyorum der, ama fps den kimse bahsetmez. :)
  • 3 aydir g610 kullaniyorum bu fiyata mükemmel cihaz huawei arastirin ondan sonra kotuleyin GM gibi fason değil kendi üreticidir Ericsson a motorolaya cihaz üretmiştir bu fiyatlara bundan iyisi simdilik yok alip rootlayin 1 GB ram bile rootlamadan uçuyor robot sonraki zaten kopuk ama ROM okaylarina girip macera seviyosaniz gidin başka tel alin bu GM bile bu adamlarla anlaşsa ne olurdu dusunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefon da huawei millet o ne lan Huvahüllezi falan diyor kimsenin bildiği yok yani

• huawei nın global kapsamda destegı çok,

p1 kullanıyorum, android 4.4 CM11 3-4 farklı kullanıcı suurumu var, MIUI 4.2 var, varda var yanı,

GM dıscovery bıtmıştır nokta.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    quote:

World kartla ve avea woops çekiyle alınca 650 - 675tl gibi fiyatlara geliyor.

Belirtmiş olduğunuz satın alma sistemini nasıl uygulayacağız?
  • huawei g301 almıştım. 2 metre yüksekten betona 2 kez ve 1 metre yüksekten onlarca kez düşmüştür ama hiçbir sorun yok, taş gibi.
    huawei gerçekten kaliteli çin, dandik cihazlarla kıyaslamayın derim. ayrıca 4" yüksek performanslı ve güzel tasarım ince bir cihaz üretirlerse sonraki telefonumda huawei olacaktır.
  • Arkadaslar telefon çok güzel zp780 aldim daha yeni elime gelmedi bir bakayim dedim forumlarda telefonda 3 g olmadigi yazilmis hb de özelliklerde 3 g yok acikca yazilmis ne diyonuz bu ise

• diskaviriciler nerdesiniz f/p elden gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Arkadaslar telefon çok güzel zp780 aldim daha yeni elime gelmedi bir bakayim dedim forumlarda telefonda 3 g olmadigi yazilmis hb de özelliklerde 3 g yok acikca yazilmis ne diyonuz bu ise

o garip, çünkü görseldeki şebeke işaretinde 3g yazıyor :) ama şu olabilir, çift sim kartlı gözüküyor, 1 inde 2g vardır diğerinde yoktur. fotoda da bunu açıklamak istemiş olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Haziran 2014; 1:43:42 >
  • Aklımda hep Huawei mate2 vardı Nokia lumia1320 6 inçlik telefonu elime alınca bu boyut telefonu rahat kullanamıyacağımı anladım. Sıcak fırsatlardan Htc 8x için arkadaşım indirimli fiyatını mesaj attı aklıma yattı ve foruma girdim Hızlıal için indirim kodu araştırmasına girdiğimde bu yolda yarcımcı olmak isteğen spy1925 kullanıcı arkadaşımızada bu vesile ile bir daha teşekkür ediyorum. Lakin yine sıcak fırsatlarda Huawei g700 gözüme takıldı,fiyatı ve ekranı cazip geldi seçimimi bu telefondan yana kullandım Hepsiburada'dan yine forumdan omaTR kullanıcı arkadaşımıza tekrar teşekkür ediyorum 25₺ indirim kodu sağladığı için.
    Huaweinin sağlamlığı ve ve kalitesinden şüphem olmasada sadece güncelleme sunacakmı diye tereddütümde yok degil Fiyatına görede + ları fazla olduğu içinde siparişimi vermiş bulunmaktayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei'nin sağlamlığından ve kalitesinden şüphe edin arkadaşlar. Ağır duran kaba duran kaliteli demek değildir. Benim de x5 kaç kee yere düştü kırılmadı etmedi, ama bu telefonun kütüklüğü ve adiliğini ortadan kaldırmıyor :)
  • bu sitede ayrıntılı incelemesi var.
    http://www.notebookcheck.net/Review-Huawei-Ascend-G700-Smartphone.104731.0.html

batarya süresi gayet iyi denmiş.performans da ortalama discovery performansında. antutu değerleri 13000 civarı.
    discoverye göre artısı , 2 gb rami , kasa kalitesi ,ekran kalitesi (ips ) , yazılım kalitesi (emui desteği vs.. ) , kamera üstünlüğü ,pil üstünlüğü benim gördüklerim.

ama kafama takılan acaba türkiyedeki modeli çift hatlı mı ?
  • cepciniz83 kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakma da teefpnı görmeden ekranının ve kasasının kaliteli olduğunu nerden çıkardın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hocam kusura bakma da teefpnı görmeden ekranının ve kasasının kaliteli olduğunu nerden çıkardın :)

1 ) türkiyedeki hemen hemen bütün huawei modellerini kullanmış ve satmış olduğumdan ekranlarının ve kasalarının çok iyi olduğunu biliyorum.
    2 ) ayrıca da notebookcheckdeki güneşte görünürlük ve cd/m2 parlaklık yoğunluğu , görüş açısı gibi testlerini dikkatle inceleyerek
    böyle bir kanıya vardım. dikkatli okursanız orda baya bi açıklama var bu konuda.

ve de kasa kalitesini az çok resimlerden ve yorumlardan anlıyorum ben. bu konuda da şimdiye kadar hiç yanılmadım diyebilirim.

sanırım yeterli bu kadar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepciniz83 -- 1 Haziran 2014; 2:35:37 >
  • soniquakee kullanıcısına yanıt
    Hb acıklama bölünde yazan: Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilmemektedir.
    3g kesin vardır'da çift simmi tek simmi beni merakta bırakan bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepciniz83

bu sitede ayrıntılı incelemesi var.
    http://www.notebookcheck.net/Review-Huawei-Ascend-G700-Smartphone.104731.0.html

batarya süresi gayet iyi denmiş.performans da ortalama discovery performansında. antutu değerleri 13000 civarı.
    discoverye göre artısı , 2 gb rami , kasa kalitesi ,ekran kalitesi (ips ) , yazılım kalitesi (emui desteği vs.. ) , kamera üstünlüğü ,pil üstünlüğü benim gördüklerim.

ama kafama takılan acaba türkiyedeki modeli çift hatlı mı ?

Hocam bende şuan telefon özelliği de olan Youth phableti var huaweinin, Antutu skoru 15500-16000 arası, ki bu hafızası vs doluyken; 320 liraya aldığım phablet bu performansı verirken, telefon zayıf kalmış biraz

• kamerası kötüymüş bilginize, +güncelleme gelmez (gsmarena yorumları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 1 Haziran 2014; 7:40:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Huawei youth tablet var bende tcellden almistim cok memnunum güzel ama bu telefonda 2 GB RAM Olmasına rağmen 13.000 civarinda skor almasi dusuk. Birde çift hatmi + 3 g olayi nedir netlesnesi gerek alan olursa inceleme bekliyoruz

• angajem kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon elinize ulaştığında 3G olup olmadığını yazarsanız sevinirim. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dangerous -- 1 Haziran 2014; 9:31:06 >
  • visa kargo bedava kampanyası 2 haziranda bitiyor demesine rağmen şuan aktif görünmüyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.