Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hafıza kartımız yok. Güncellemeyi dahili hafızaya atsak (dlload klasörünü yani) yerel güncellemeden yapamaz mıyız? İlle hafıza kartı mı olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasfiuysal

quote:

Orijinalden alıntı: ssecrett

quote:

quote:

arkadaşlar selamlar..
    hafta sonu eşim için g7 aldım media markttan
    şöyle bir sorum (yada sorunum) var.. Cihazı ilk açtım turkcell reklamı..turkcell programları falan var.. neyse sildim onları ama satan eleman bana demiştiki lollipop 5.1 ile geliyor cihazlar.. baktım hala 4.4.4 var ve yeni güncelleme yok diyor..
    turkcell rotlu telefonlara 5.1 gelmediğini biliyorum.Kalktım tekrar gittim elemana dedim bunda 4.4.4 var sen bana 5.1 dedin ve turkcell rotu varmı bunda..hayır turkcell rotu yok sadece reklam olarak turkcell programları var dedi.. yanımda bölge bayisini aradı..adam 10-15 gün içinde telefon edilecek ve 5.1'e geçilecek sistemde görüldüğünde hemen versiyon yükseltiyolar dedi..(bana nedense pek inandırıcı gelmedi)

şiimdi iki sorum olacak.

1-cihazın turkcell rotlu olup olmadığını nasıl anlarım.
    2-yakın zamanda cihazı alan varsa gerçekten 10 gün içinde dönüş falan yapıyorlarmı

turkcell root diye birsey yok o turkcell romludur en fazla
    5.1.1 romunu indirip kendiniz de kurabilirsiniz güncellemeyi beklemeden

http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/detail/index.htm?id=61823&key0=Mobile%20Phones&key1=Smartphones&key2=G760-L01

pardon turkcell rom olacaktı yanlış yazmışım

ama dediğinizi yaparsam bu seferde garantiden çıkayacakmı cihaz?

Huaweinin verdiği official yazılım bu neden garantiden çıksın

pardon sizin gönderdiğiniz link direkt 5.1 güncelleme linkiymiş..

benim anlatmak istediğim olay farklıydı aslında.. ben bu telefonun turkcell romlu olup olmadığını anlayabilirmiyim?
    ve turkcell romlu ise bu yazılımı indirirsem yükleyebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuteyc

quote:

Orijinalden alıntı: SZMRCN

quote:

quote:

Boe panel cikti ama degistitirmek icin ugrasmadim. Kullaniyorum. Gittigidiyorda bittibitiyor magazasi.sar elektronik kayseri magazasi. Cogu sitede magazasi mevcut.

Telefonu alali bir hafta oldu. Farkli bir ascend g7 ile yanyana koydugumda ekrandaki sariligi farkettim. Gittigidiyora durumu msj attim. Satisa onay vermistim. Msjima cvp olarak verdigim onayi iptal edip parayi kendi hesaplarinda tutacaklarini iade gondermmi ve para idesi yapacaklarini soylediler. Gayet iyi ilgilendiler yani. Tefonun herseyinden memnunum ama ekran rengi bir miktar farkli ve bu durum kafami karistirdi. İade etsem gumus renk bulmak zorlasti ve benim adigim fiyat 840 iken suan 900lere cikti. Kararsiz kaldim. Yarin tekrardan telefonlari yanyana koyup iade edip etmeyecegime karar verecegim. Sanssizlik..

selamlar...
    ekran ayarlarında renk sıcaklığı diye bir ayar var...
    ekranı sarıya yada maviye doğru kaydırabiliyorsun...
    umarım orayı kontrol etmişsindir...

inşallah bu ayardandır...güle güle kullanın...

Evet orayi kontrol ettim. Ama duzelmedi malesef..

Düzelmez hocam. Telefonu tianma marka panel olanı ile değiştirmeniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servise giden telefonum yenisi ile değişim yapıldı. Huawei müşteri hizmetleri, müşterisi ile oldukça ilgili buradan teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high speed dirt -- 18 Ocak 2016; 15:11:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar selamlar..
    şöyle bir sorum (yada sorunum) var.. Cihazı ilk açtım turkcell reklamı..turkcell programları falan var.. neyse sildim onları ama satan eleman bana demiştiki lollipop 5.1 ile geliyor cihazlar.. baktım hala 4.4.4 var ve yeni güncelleme yok diyor..
    turkcell rotlu telefonlara 5.1 gelmediğini biliyorum.Kalktım tekrar gittim elemana dedim bunda 4.4.4 var sen bana 5.1 dedin ve turkcell rotu varmı bunda..hayır turkcell rotu yok sadece reklam olarak turkcell programları var dedi.. yanımda bölge bayisini aradı..adam 10-15 gün içinde telefon edilecek ve 5.1'e geçilecek sistemde görüldüğünde hemen versiyon yükseltiyolar dedi..(bana nedense pek inandırıcı gelmedi)

şiimdi iki sorum olacak.

2-yakın zamanda cihazı alan varsa gerçekten 10 gün içinde dönüş falan yapıyorlarmı

http://consumer.huawei.com/tr/support/downloads/detail/index.htm?id=61823&key0=Mobile%20Phones&key1=Smartphones&key2=G760-L01

benim anlatmak istediğim olay farklıydı aslında.. ben bu telefonun turkcell romlu olup olmadığını anlayabilirmiyim?

farklı olan birsey yok hocam
    turkcell romlu veya baska romlu farketmez

yukluyosunuz 5.1 güncellemesini telefon pırıl pırıl sıfır hale geliyor iste (yazılımsal olarak )
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Servise giden telefonum yenisi ile değişim yapıldı. Huawei müşteri hizmetleri, müşterisi ile oldukça ilgili buradan teşekkür ederim.

Servise neden gitti acaba :)
    Birde hangi servise verdiniz.
    Güle gule kullanin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar selamlar..

şiimdi iki sorum olacak.

farklı olan birsey yok hocam
    turkcell romlu veya baska romlu farketmez

yukluyosunuz 5.1 güncellemesini telefon pırıl pırıl sıfır hale geliyor iste (yazılımsal olarak )

Tamamdır,teşekkür ederim bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: performans1

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.R0B0T

Merhaba arkadaşlar. Lollipop güncellemesinden sonra telefona root attım daha sonra viper4android programını yükledim ama çalışmıyor. Ayarları etkinleştirdiğimde seste hiç bir değişiklik olmuyor. Kitkatda böyle bir sorun yoktu.. Yardım olabilecek biri var mı?

Lolipopa nasil root attiniz acaba

Rom root konusunda yazıyor hocam. Eski philz touch Recovery'i kurdum. Sonra superuser uygulamasını flashladım.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105978342

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ABD0BAC89 -- 18 Ocak 2016; 18:00:06 >
  • Selim_09 S kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi akşamlar
    Fastboot oem unlock 'u nereden öğrenebilirim. G7 klasörünün içinde bir tane fastboot dosyası var ama o da açılmıyor. Bu kod telefonumuzda mı var?
    Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eduardo58

Huawei Music uygulamasını %85 Türkçeleştirdim. İsteyenler buradan ulaşabilirler: Dosyaya buradan erişebilirsiniz:
    hw_music_furkankrc_cankurt_finished.apk
    https://yadi.sk/d/1-aPyGSQnD4dm

Hocam kitkatdaki kamerayı lolipopa ayarlayabiliyormusunuz?

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    yapma usta yaa. uzuldum simdi hevesim kursagimda kaldi

• ugedik U kullanıcısına yanıt
    Gyro ile alakalı olduğunu bende yeni öğreniyorum senden. Cardboard karekodu okuttuğumda cihazınızla uyumsuz demişti. Diğer tüm arkadaşlarım kullandı ben yetim gibi baktım

• quote:

Orijinalden alıntı: jazzer

Link2SD ile sistem uygulaması nasıl yapılıyor ?

HiApp dan güncellerseniz Türkçe dil gider. Son sürümü Türkçeleştirmememin nedeni, son sürü.de Ekolayzır ve birkaç modun kaldirilmis olmasi. Su an buldugum en iyi versiyonu Turkcelestirdim ama ilerde daha iyi bir versiyon olirsa onu da Turkcelestiririm. Sistem uygulamasi yapmak icin de Link2SD uygulamasina girin Müzik uygulamasini bulun. Ardindan sag ustte secenekler butonuna basin. Sistem uygulamasi yap diye bir kisim cikacak, ona basin ve telefonu yeniden baslatin.

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Huawei Music uygulamasını %85 Türkçeleştirdim. İsteyenler buradan ulaşabilirler: Dosyaya buradan erişebilirsiniz:

Denemedigim şey degil daha gecen hafta denedim ama bir seyler ters gitti her defasinda, bunun yuzunden birkac kez Soft Brick oldu telefon. Bir yolunu bulursam paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gringoow1

dediğiniz gibi yapmamıştım. ilk başta kazayla orjinal müzik uygulamasını x-plore ile kaldırırken başka şeyleri de kaldırmışım ve yeni müzik uygulamasını yüklediğimde sistem uygulaması olarak yükleyememiştim ve dediğiniz gibi widget çalışmamıştı. Şimdi sizin dediğiniz yöntemle yükledim ve her şey yolunda gitti tıkır tıkır maşallah :) Radyoda sistem uygulaması müzik çalarda :) Tekrar teşekkürler.

Rica ederim :) Bu arada isminiz neydi dilerseniz WhatsApp grubumuza katilabilirsiniz ;)

• ekranin ustundeki barda tarih gormek icin ne yapmali?

• Eduardo58 E kullanıcısına yanıt
    eyvallah teşekkürler emeğine sağlık
  • Arkadaşlar telefonumda lollipop yüklü kingroot yapsam ne gibi avantajları olur birde kingroot için bootloader kilidini açmak gerekiyormu?

• yakartoker20 kullanıcısına yanıt
    bootloader açmadan hiçbir işlem yapamazsın. telefonu rootlaman büyük avantajlar sağlar. ben uzun uğraşlardan sonra rootladım ama artık radyom var müzik uygulamasının çok daha fazla özelliklere sahip bir versiyonunu kullanıyorum. tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jazzer -- 19 Ocak 2016; 8:56:32 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Denemedigim şey degil daha gecen hafta denedim ama bir seyler ters gitti her defasinda, bunun yuzunden birkac kez Soft Brick oldu telefon. Bir yolunu bulursam paylasirim.

Offf off, bu kadar mı zor yau

Mahfettiler gğzelim kamerayı, p7 modelinde eis de varmış onu bari import edebilsek.

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.