Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben vodafone a geçtim beyler ama 64 mü 128 mi çift isim gösteriyordu vodafone vodafone yazmasın ekranda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi için teşekkürler

• Arkadaşlar güncellemde son durum nedir ?
    Hangi sürüm gelecek

• Arkadaslar anasayfa paylasalim. Guzel temalar cikabilir. Ben basliyorum .
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• Ses boğuk değilde yankı yapıyor Eski romda ses daha iyi çıkarken Cm'de daha az gidiyor bu yüzden geri döndürdüm zaten Enerji Kontrolü kurdum bende şimdilik böyle zaten farkında kendisi hoporlarden vede kullaklıkla herhangi bir problem yok. Nıghtly sürümünü bu sabah kurdum fakat daha sonrasında yine geri döndüm kısaca 1 güncelleme daha gelmesi lazım zaten nıghtly için güncelleme yayınlanmıştı şimdi onu yayınlıyacak tekrardan.Romda pil vede ses haricinde ben başka sorun yaşamadım genel olarak zaten Huawein şu bildirim sorunu olayı aynı devam ediyor romda kursan aynı şekilde bildirimler ya geç geliyor yada tıklayınca geliyor rom çare olmuyor sanırım 5.1'lede düzelmemiş gibi.
  • Evet, beğendim.
    Link alabilirmiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Link varmi hocam

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Ses olayi ile ilgili sikayet gelmedi. Bikac gorusme yaptim. Bildirim konusundada sikayetim yok gibi yada dikkat etmedim hocam. Ama genel itibariyle memnunum. Hele cm nin temalari vs harika. Ama sizinde bahsettiginiz gibi tam oturmamis gibi. Ancak cozulmicek sorunlar degil. Ufak tefek ve basit sorunlar. Bugun 20.09.2015 nightly yayinlamis ama henuz kurmadim, daha dogrusu ayarlamalari yapmaya erindim. Anvak bug bolumunde hala sarj, ses vs sorunlar duruyor.
    Benim aklima takilan 2 sorun var.
    Birincisi ne yaparsam yapiim fastboot modunda recovery flashlamak ve reboot komutlari disinda birsey flashlayamiyorum. 239 avrupa romunu kurup bekliim diyorum ama kuramadim bu sorun yuzunden.
    İkincisi ise emui tabanli custom romlari kurdugumda hep emui 2.3 mu nedir onunla aciliyor arayuz. 3.0 barindirsada simgelerin yarisi eski yarisi yeni ve arayuz eski. Acaba ekaik biseymi yapiyorum.

• https://yadi.sk/d/ks45QT5WjCwFA
    Tema kendi yapimim beyler. Konunun pasindaki lolipop temasida bana ait. Alt bar bazen chromda site rengini aliyo onun disinda bi sorun gormedim.

• Zaten Nightly sürümleri genel anlamda sorunların düzeltilmesi olmuyor. Asıl beklenmesi gereken Official güncelleme gelmesi o zaman büyük ihtimal düzelicektir diye tahmin ediyorum. Ses konusunda sende bir sıkıntı olmaması tuhaf ben nerdeyse 5-6 kişi ile konuştum ses yankı yapıyor diyordu birde ses az gidiyor karşı tarafa Juanroda bir sorun var diyor zaten ama oda nasıl yapcağını herhalde bilmiyor çok önemli değil ama rahatsız ediyor.

Bildirim olayı ise şöyle mesela ben 820 kullanıyorum Gmail ve hotmaili senkronize ettim maile geldikçe direk bildirime düşüyor aynı şeyi G7'de yaptım otomatik senkronizasyon açık gmail Hotmail fakat bildirim düşmüyor hızlı başlata nedense telefonu ben kullanmadığımdan çok önemsemedim ama bir kaç gündür cm yüklüydü o zaman farkettim demek istediğim bu. Bu sorun sanırım yazılımsal romla falan değil.

239 avrupa romunu kurmak için önce stock recovery yüklemen lazım daha sonrasında cmd ile flashlama yapılcak. Komutları el ile girmen lazım en mantıklısı bu olur direk sürükleyip bırakmaktan bahsediyorsan eğer öyle hata verir.Zipli romları recoveryden flashlarsın diğer romları huawei sitesinden inen romlar dload klasörü olarak önce huawei extractor ile açıp içindeki dosyaları alıp sonra teker teker flashlama yapılcak. Aslında bende yapıcaktım ama çok vakit kaybı diye stock tabanlı rom kurup geçtim 5.1 gelince dönerim anca.Stock tabanlı romları kurarken o şekilde açılır bazıları daha sonrasında tema indirip değiştirirsin ama bana çok denk gelmedi bir kaç romda var bu durum.Yüklediğin romlara göre değişir bu durum adam direk Emui 2 sürümlü bir romu entegre etmiş ise onla açılır cihaz.

Denemediğim İki Rom var biri Mıu V7 Diğeride Flyme 4.2 yeni çıkan sanırım ikiside sorunlu. Eğer denediysen olmadı haber verirsen sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gray_wolf

https://yadi.sk/d/ks45QT5WjCwFA
    Tema kendi yapimim beyler. Konunun pasindaki lolipop temasida bana ait. Alt bar bazen chromda site rengini aliyo onun disinda bi sorun gormedim.

Nasıl yapıyorsun hocam bunları? Telefonu aldığımdan beri senin lollipopu kullanıyorum iconları olduğu gibi kabul ettiği için şimdi bunu bir deneyeyim bakalım bu nasıl olmuş.

Ellerine sağlık ayrıca.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Hocam baya uzun iş aslinda ugraştiriyor. Programla flan yapmiyorum yani aradim baya bulamadim bi telefon programi vardi oda istedigim gibi degil. Hwt uzantisini winrar ile acip ugrasiyorum biraz kafama gore.
    Tesekkur ederim

• quote:

Hocam baya uzun iş aslinda ugraştiriyor. Programla flan yapmiyorum yani aradim baya bulamadim bi telefon programi vardi oda istedigim gibi degil. Hwt uzantisini winrar ile acip ugrasiyorum biraz kafama gore.
    Tesekkur ederim

Bu da fena değilmiş biraz değişiklik olsun bunu kullanayım bir süre.

İkonlar için storedakiler oluyor mu? Çok beğenip launcher derdine kullanamadığım ikonlar çok fazla.
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Yok olmuyor denedim daha önce

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Saol hocam cevap verdigin icin.
    Bu islerde acemi sayilmam. Htc g1 den beri rom isleriyle ilgileniyorum:)) Yani ilk brick ettigim cihaz ilk android cihaz:)))
    Dedigin gibi stock recovery yukleyip, huawei extractor ile actigim boot, cust,system,recovery dosyalarini fastboot dizinine atip cmd komutlariyla flashlamaya calisiyorum ama fail veriyor. Zaten cihazida fastboot modunda nadir gosterebiliyorum.
    Aklima gelen tek neden, ben bootloader kilit kodunu mail ile almadim. Mate 7 konusunda anlatildigi gibi sistemi kandirip aldim. Acaba diyorum bundanmi oldu. Ancak oyle olda cihazin kilit kodu yanlis olur bootloader kilidi acilmazdi.
    Gerci bu bir sorunmu degil ama yinede yapamamak gicik ediyor. Ayni sekilde mate 7 forumlarinda belli cihazlarin kendi lokasyonlari haricinde stock rom kabul etmedigi yaziyordu. Ama iste gicik oldum illa yapacam:))))
    Rom konusunda miui7 denemedim, ancak flyme cok cok berbat. Miui6 guzeldi. Sadece ayarlar menusundeki sekme bosluklari tutarsiz. Goz zevkinin icine ediyor. Diger emui tabanli romlardada dedigim gibi emui eski surumle aciliyor. Ancak g7 root room konusundaki rom yukledikten sonra orjinal recovery ve ardindan flashlanan bir dosya var. Ben onlari yapamadim cunku rom ve o dosyanin linki patlak. Biri tekrar yukleyip yardimci olsa super olur. Rom lion claw di herhalde...

• quote:

Hadi ya.
  • quote:

Hadi ya.
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 seneliğine Amerika'dayım. 1 hafta oldu buraya geldiğimden beri. İlk iş olarak AT&T'den bi hat aldım. Lakin benim g7 3g'den bağlanamıyor bir türlü. Hattı aldığım yerdeki elemanlar 2 saate yakın uğraştılar ayarlamak için ama bi türlü olmadı. Türkiye'de Avea'dan almıştım cihazı ve memlekette iken sıkıntısız 3gden giriyordum nete. Acaba sadece belli ülkelerdeki 3g yapısına mı uygun benim g7? Çok zoruma gidecek burda daha ilk aydan yeni telefon almak eğer öyleyse. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Tester olmuşum bende ilk yazılımı bekliyoruz bakalım. Umarım bildirilecek bir sorunu yoktur biran önce herkese verilir rom
  • Tester arkadaşlardan clash of clans oynayan var mı?

Bu oyun önemli, oynayan çok kişi var. Test ederken clash of clans ı unutmayın lütfen :)

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.