Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arayuzden kastim bildirim paneli hocam. emui 3.1 ile seffaf olmasi gerekiyor temalarla şeffaf olmuyor cunku. Denedigim hic bir temada olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddl

telefonun rortunu kaldırdım.telefona fabrika ayarları ve hard reset yaptım fakat.güncelleme kısmıda wifi üzerinden otomatik güncelleştirme aktif olmuyor.
    sisteminiz değiştirildi bu fonksiyon kullanılmıyor diyor neden olabilir

Ama bu çok kötü bi haber. Root edenler kaldırsalar bile ota ile günceleyemeyecekler ozaman. Bende dahil.
    İmdaaaaaaatttttttt.

• baktım olacak gibi değil yeniden yazılım yükledim telefonuma suanda wifi otamatik güncelleme aktif halde.root u unroot etmekle root kaldırmadığımı anladım(kingrootla olan)
    Bakalım artık gücelleme ne zaman gelir..
    @cmengn hocam wifi den OTA Güncellemesi almam için.wifi üzeinden oto indirme aktif olması lazım bir sekilde.root olduğu zaman bu seçenek etkisiz hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddl -- 19 Eylül 2015; 11:51:57 >
  • Wifiden değilde şebeken güncelleme alamıyomuyuz. wifi kapalı ise, şebekemi kapalı ki ?

• Word excel PDF açabiliyormu yoksa uygulama mı yüklemek gerekli?

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Açmıyor. Ben kendim Google Drive yükledim, PDF-EXCEL-WORD açıyor

• teachers71 T kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam bilemiyecem sanırım bu beta güncellemeyi imei üzerinden seçile telefonlara gönderecekler.şebeke üzeindende olur sanırım.
  • Bildirim paneli kullanisli olmazsa sanirim 5.1 den sonra cikan romlari kurarim. Hersey guzel bu bildirim paneli sagdan sekince kisayollar aciliyo o olayi cok kotu. Gorunusu de cok iyi degil. Biraz daha metarial desing a gecebilirlerdi. Galeri de kotu quick pic kullaniyorum bende. Sevinecegimiz nokta 64 bit kullanabilecek olmamiz tabi sarj konusuda eskisi gibi olmayacaktir. Yinede sarj da bir cok telefona fark atar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Ne tavsiye edersin office programlarını açmak için?

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    O dediğin romla oluyor normal bir şekilde tema değişitirince temanın tamamını değiştirmediğini farkettim ama Emuı üzerine olan bazı romlar hatta Emuı 2.1 sürümü temasını bile kullanabiliyorsun bu şekilde. Ben kendi açımdan Huawei bildirim ekranını sevmiyorum Material designa uysalar daha iyi olabilirdi. Şu bildirim sorunun düzelmesi lazım 5.1 ile değişcekmi bakalım herhalde batarya eskisi gibi devasa olmaz zannedersem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: windwind

quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Ne tavsiye edersin office programlarını açmak için?

Officesuite kullanıyorum çok memnunum. Word, Excel, Powerpoint ve PDF sorunsuz açılıyor, kullanımı da çok rahat. Ek indirerek PDF tarayıcı ve paint olarak da kullanılabiliyor.
  • Arkadaşlar içinizde darbeye dayanıklı şu kılıfı kullanan var mı? veya Türkiye de nereden bulabiliriz?

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

http://www.miniinthebox.com/tr/stand-tpu-agir-lastik-gorev-defans-durumda-amp-huawei-ascend-g7-pc-darbeye-dayanikli-koruyucu-kilif_p4248105.html#
  • cmengn C kullanıcısına yanıt
    Dostum bu gelecek güncellemede arayüz de ne gibi değişiklikler olacak ?

• gringoow1 kullanıcısına yanıt
    Bunlardan hiç görmedim ama darbeye dayanıklı istiyorsan normal silikon kılıf almanız yeterli olur. Öyle 0,2-0,3mm olanlardan değil ama. Linktekini kullanıyorum, bana göre en ucuz ve en iyisi. Kulaklık ve şarj giriş yetlerinde de kapakçık var. Toz girmesini engelliyor.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-ascend-g7-c199-seffaf-silikon-kilif-seffaf-P45298096
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Dostum bu gelecek güncellemede arayüz de ne gibi değişiklikler olacak ?

Hocam cok fazla bi degisiklik yok aslinda. Ufak tefek oynamalar var. P8 deki arayuzun aynisi gelmis. En dikkat ceken bolum ust bari aşağı cekince gelen kisimdaki kisayol bolumu gri siyah gibi bi renk olmus. Onun disinda direkt dikkat ceken bisey gormedim. Ama tam surum elime gecince burdan yazacagim o zaman spesifik sorular olursa cevaplarım

• quote:

Orijinalden alıntı: eddl

baktım olacak gibi değil yeniden yazılım yükledim telefonuma suanda wifi otamatik güncelleme aktif halde.root u unroot etmekle root kaldırmadığımı anladım(kingrootla olan)
    Bakalım artık gücelleme ne zaman gelir..
    @cmengn hocam wifi den OTA Güncellemesi almam için.wifi üzeinden oto indirme aktif olması lazım bir sekilde.root olduğu zaman bu seçenek etkisiz hale geliyor.

Ben root yapmadan önce de bakmistim o seçenek ajtiflestirilmiyordu. Su an tekrar yerel güncelleme ile orijinal rom u kurdum root kalktı. Ve hala Wi-Fi üzerinden oto güncelleme aktif değil
    Ayrıca o seçenek aktif olmasa bile gucellemeyi elle guncelle diyerek yaparız sorun olmaz büyük bir ihtimal. Çünkü o seçenek güncelleme geldiği zaman Wi-Fi bağlıysa otomatik olarak kendi kendine indirmesi için konulmuş bir seçenek . bizde elle guncelle butonuna basıp guncwlleriz zor bisey deil

• Beta mailini alalı 1 gün oldu hala güncelleme yok...

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Haftasonu yayinlayacaklarini sanmam. Bayrama kadar da yayinlanirsa anca yayinlanir. Yoksa bayramdan sonraya kalir gibi.

• Gökaydinho kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Cihaz hakkında birkaç sorum olacak.

Cihazın Lollipop Rom'unu aradım ama bulamadım, resmi ROM yayınlandı mı?
    Cihazı alıp kısa zamanda sorun yaşayan oldu mu?
    Cihazın kronik diye niteleyebileceğiniz bir sorunu var mı?
    Cihaz normal kullanımda kasma yapıyor mu?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.