Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar icerden aldigim bilgiye gore android 5.1 ve emui 3.1 olacak. Haftaya carsamba yetisirse ilk yazılımı test ekibine katilanlara vermek istiyorlar. Eger yetismezse bayramdan sonraki hafta vereceklermis. bu aralar google surekli patch guncellemesi yapiyormus o yuzden yazılım iki kere hazir oldugu halde son dakika google yeni eklentiler yaptigindan verememisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Formda dikkat etmemistim ya da hatirlamiyorum da o kadar uzatirsalar artik isin suyu cikar. Eylul denildi araya betayi da katip finali de bu kadar uzatirsalar ayip ederler. Ama maalesef ki bende bir aydan once beklemiyorum umarim bir sürpriz yaparlar.

Zaten olmasi gereken 5.1 surumuyle emui 3.1 in verilmesiydi. Olmasi gereken bu zaten. Kusura bakmahin sozum meclisten disari ama iceriden aldigim bilgiler vs diyenlere pek itibar etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 19 Eylül 2015; 0:47:55 >
  • frenze kullanıcısına yanıt
    Tema Milos Uı teması Cm 12 tabanlı. Bazı sorunlar varmış ama şarj bir kaç gün sonra yerine oturur diyor şu anda çekirdek sürümleri karışık diyor ayarlıcam o zamana yeni güncellemeyi veririm diyor. Pil için Greenfiy dedi onu deniyorum bakalım ama Pil durum çubuğuda sorunlu onun için çalışıyormuş zaten. Flyme Romunda çok sorun var onlarıda bir sonraki güncellemede düzelticekmiş onun bataryası daha iyi Cm nazaran.
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Bence nacizane tavsiyem Huawei pek güvenmemek aldığım günden 1 ay sonra roota attık şimdi romla kullanıyorum 5.1 gelse bile hemen yüklemem biraz süre geçer zaten ben Huawei biliyorsam Kasım aralığa anca verir.
    İstediğin kadar etme. Gecmiste yazdiklarima bakarsan listenin aciklanacagini da soylemistim Bu konunun basinda da cihazı daha tanitilmadan ilk kullanan da bendim bilenler bilir hocam resimleriyle beraber atmistim

• Ben de lollipop testerlarından biri seçilmişim. Beta sürüm hazır olur olmaz mail ile bilgi vereceklermiş

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Dostum tasarim ve arayuz anlaminda huawei yi cidden seviyorum. Telefonlari cok hosuma gidiyor. Eger telefunumu degistirmek zorunda kalirsam yine huawei ye yonelirim diye dusunuyorum. Guncelleme konusunda belki sıkıntıları var ama alistik android dunyasinda. Tek canimi sikan yeterince kaynak yok bu modele. Diger modellerde durumu bilmiyorum ama en basitinden root stock rom recovery gibi temel seylwr icin bile kaynak sıkıntısı var. Hadi rom a pek ihtiyaci yok desem de custom rom yetersiz.

Diger sizdirici arkadasi etiketleyemiyorum mobilden buradan seyedeyim bari. Zaten guncelleme alacagi basindan beri biliniyordu. Eylul diye tarih verildi betasiydi suydu buydu derken illaki aciklanacakti bunlar.

• cmengn C kullanıcısına yanıt
    Emui 3.1 hakkında bilgi var mı acaba ne değişmiş yada değişmiş mi

Hocam benim bi video dan gördüğüm kadariyla rehberdeki en ustteki arama çubuğu mesajlar kismina ve ayarlara da gelmis. Onun disinda birsey goremedim internette Ufak tefek yenilikler ve duzeltmeler iceriyor sanirim arkadas sizdiriyorsa eger ogrenebilirz. Bildirim cubugunu umarim koyu bi trsnsparan yaparlar bir video da gormustum emui 3.1 le çalışan bir modeldeydi hatirlamiyorum.

• cmengn C kullanıcısına yanıt
    Hocam tanidigi olan sizmiydiniz. Oyleyse bu bildirim paneli emui 3.1 de degismiyo sanirim. Lolipop bildirim panelini neden koymuyolar cok kotu bu. Buna bi cozum bulamazmiyiz. Lg g2 de lolipop bildirim paneli koydular o cok iyi o olsa super olur. Ayrica umarim diger aya tam surum gelir. Cunku eylul dendi. Madem oyle, bir ay once baslasalardi bu islere.

Şu galeriyi kamera programını mesajları filan gelistirsinler yeter ek bişe olsa fena olmaz yani bunlarda benim derdim programları sadece

Galeriden bende cok sikayetciyim o yuzden quickpic kullaniyorum. P8 e gelen ozellikler bize de gelirse guzel olur. Parmagin eklem yeriyle ekrana cift vurunca screenshot alma olayi vardi hemen o sirada kirpip paylasabiliyorsun vs kullanisli. Bildirim cubugu da dedigim gibi transparan olmustu daha iyi duruyor beyaz halinden. Kameradaki efekt ikonunu değiştirmişler de yeni efektler var mi hatirlamiyordum. P8 in inceleme videolarinda vs gorduklerim bunlar. Bir de mesajlarda bildirimcsorunu var umarim cozerler. Okunmamis bir mesaj varken ceviriciyi ya da rehberi actiginizda bildirim gidiyor cok sıkıntı.

Aynen benim dediğimde de bu işte lolipop u sadece bu uygulama lara güncelleme verirler diye istiyorum yoksa umrumda değil diğer firmalar bunlarda apk lerini google play de paylaşıp güncelleme verseydi programları için işte o zaman ön numara olurdu

• Tanidigi olan arkadastsn pek birsey beklemiyorum ben bilindik seyleri soyluyor da buyuk ihtimal emui 3.1 ile gelirse p8 deki vibi olur bildirim çubuğu o da şöyle.

Resim ekleyemedim mobilden link aticam

http://www.videosnbc.com/wp-content/uploads/2015/04/Emotion-3.1-Huawei.jpg

Bu zaten tema P8 tema diye yazınca bulabilirsin bunu arayüz yine aynı arayüz Çinliler pek bir değişiklik yapmazlar bu konuda ufak tefek makyaj yaparlar.Yukarda attığın mesaja istinaden Rom konusunda Htcmania var şu anda rom pek fazla çıkmıyor çünkü ilgilenen pek fazla yok ama yinede baya rom çıktı emui üzerinden olan romların hepsi stabil genel olarak. Mıu Romu Flyme Romu,Cm 12.1 romu bile var şu anda telefonda o yüklü Pil konusu haricinde bir sıkıntı yok Emuı arayüzüne göre daha serin ve hızlı çalışıyor.
  • Beta testi banada gelmiş mailime baktım
    beim şuan telefonum rootlu kigrootla
    rotu kaldırmam lazım sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Evet arkadaşlar müjdemi isterim

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

aga bizide bilgilendir ss ler at ara ara yaz buraya

• telefonun rortunu kaldırdım.telefona fabrika ayarları ve hard reset yaptım fakat.güncelleme kısmıda wifi üzerinden otomatik güncelleştirme aktif olmuyor.
    sisteminiz değiştirildi bu fonksiyon kullanılmıyor diyor neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gray_wolf

Hocam tanidigi olan sizmiydiniz. Oyleyse bu bildirim paneli emui 3.1 de degismiyo sanirim. Lolipop bildirim panelini neden koymuyolar cok kotu bu. Buna bi cozum bulamazmiyiz. Lg g2 de lolipop bildirim paneli koydular o cok iyi o olsa super olur. Ayrica umarim diger aya tam surum gelir. Cunku eylul dendi. Madem oyle, bir ay once baslasalardi bu islere.

Hocam ben p8 de emui 3.1 i kullandim. Bazi seyler gelistirilmis ama bana gore 3 ten daha kotu. Ust bari cekince gelen kisa yol bölümü siyah gibi bi renk olmus. İkonları gormek cok zor.
    Galeri de cok ufak bi degisiklik var. Galeriye girince artik her fotoyu cekilme tarihine gore gordugumuz bi bolum var. İphonr daki gibi birde sagda albumler diye bi bolum var ayri ayri albümleri gormek icin. Diger bolumlerde bi degisiklik gormedim sadece ufak tefek oynamalar var. Mesela operator adini gizleyebiliyorsunuz vs. Sizlere dagitilacak yazilim muhtemelen sizden once bana ulasacaktir. O zaman ayrinti veririm. Hatta inanmayan arkadaşlar icin yazılımın build numarasininda yazarim sizlere dagitilinca da anlarlar benim icerden bilgi alabildiğimi ;)
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

• quote:

Orijinalden alıntı: eddl

Beta testi banada gelmiş mailime baktım
    beim şuan telefonum rootlu kigrootla
    rotu kaldırmam lazım sanırım

Root olmasi onemli degil galiba hocam. Bildigim kadarıyla imei numaralariniza gonderilecek drekt olarak. Ama su olabilir mesela; diyelimki siz romu degistirdiniz B250 surumu gibi bisey kullaniyosun, ve bu adamlari geliştirdiği rom B350 ve sizin surumle uyumlu degil iste o zaman calismayabilir. Onun disinda bi sikinti olmaması lazim

• 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.