Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Beta kaydı yaparken sürpriz hediye falan diyordu ben onlar için kayıt olmuştum zaten

Buglarını biz çekeceğiz kaymağını siz yiyeceksiniz yine iyisiniz hadi bakalım

Her gün sonu izlenimlerimi aktarmaya çalışacağım, beklemede kalın.
  • thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    İyice kurcala telefonu sorun sikinti bulursan direk bildir hocam sikintisiz kullanalim sistemi. Goruslerini ve ekran goruntulerinide biz bekliyoruz merakta birakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar suan orjinal romdaki sikintilari siralayalim yazalim. Herkes bildigini yazsin onlari ozellikle kontrol edelim. Ben su kilit widgetine sinir oluyorum. Muzik degistirirken sikinti cekiyorum. Onun disinda google klavye bazen takilma yapiyor. Bide su bildirim paneli degisirse super olur. Sizde bildiginiz sorunlari yazin.

• Ben de yüz kişiden biri olmuşum arkadaşlar. Hayırlısı bakalım 15 günden beri bekliyorduk.

Hayırlı olsun hocam. Lollipop hangi sürüm olduğu belli olunca bizi bilgilendir. İnşallah 5.1 dir :)

Daha önce yazdığım bir konu hakkında,

Telefonu kaldır seçeneği düzgün çalışmıyordu. Telefonu uzun süredir kapa aç yapmadığımı farkettim. Böyle yapınca şu an zil sesi kısılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 18 Eylül 2015; 20:25:34 >
  • Bildirimler düzelsin başka bişey istemem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Hayırlı olsun hocam. Lollipop hangi sürüm olduğu belli olunca bizi bilgilendir. İnşallah 5.1 dir :)

Telefonu kaldır seçeneği düzgün çalışmıyordu. Telefonu uzun süredir kapa aç yapmadığımı farkettim. Böyle yapınca şu an zil sesi kısılmıyor.

Telefonu kaldır seçeneği derken ?
  • Forum felaket sıkıntılı mesaj atamiyorum defalarca denedim. Beta testine secilmisim. Rom atacaktim beklemekten sıkılmıştım. İyi oldu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Telefonu kaldır seçeneği derken ?

Daha önce yazdığım bir konu hakkında hocam. Sizle ilgili değil o kısım

• Lollipopta sessize alinca titresimi de kesme sorunu vardi betada bu durum nedir?
    Cihazda şu anda hangi rom var hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Cihazda şu anda hangi rom var hocam?

stok b239 bootloader kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderstruck7 -- 18 Eylül 2015; 22:21:52 >
  • Lolipop gelsinde sıkıntılardan kurtulalım artık boğuşursunuz dertleriyle işiniz zor telefon benim olsa bende kayıt yaptırırdım inşallah günün sonunda sorunsuz bir güncelleme alırız. Romdan roma koşuyoruz mübarek.

@frenze Bu arada Cm yi yükledim izlenimlerime göre Pil sıkıntısı var çok hızlı düşüşler oluyor. Pil simgesindede sıkıntı var %88'den iniş yapıyor Juanro bunu bir sonraki güncellemede düzeltcekmiş. Xposed çalışmıyor bu arada sıkıntılıymış birde nedense Wifide kopmalar olabiliyor bazen stabillik konusunda bir sıkıntı yok şu ana kadarki en stabil rom diyebilirim.Birde nedense anasayfada 2 tane sayfa açılıyor fazla açamadım ben sanırım öyle oluyor. Flyme Romun yeni sürümü çıkmış ona bakıyım diyorumda onunda sensör sorunu varmış birde onunda türkçesi yok.
    İlk şarj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 18 Eylül 2015; 22:42:41 >

• Bende beta test edenlerden biri olmuşum acaba kaç günde verirler lolipop betayi

• bizi seçmemiş namıssızlar
  • Gelecek olan lollipop güncellemesiyle birlikte emu da güncelleme alacak mı?

• Boot kilidinin acik olup olmadigini nasil anlariz. Boot kikidi acik olanlar guncelleme alamiyacakmi ?

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Ben offical B239'a döndum.
    Rom stabil ve akiciydi ama pil sorunu var evet.
    Uyku modunda 6 saatte %15 sarj bitmiş gece.
    Pille ilgili iyilestirme yaparsa tekrar donerim.
    Bu arada tema linki veya adi verirmisin, istek listeme kaydedeyim. Cm'ye gectigimde yuklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam anlamiyla bi yedek alip telefonu sifirlamanin zamani geldi, guncellemeyi temiz format sonrasi kurmak daha saglikli olur. Bir an once yayinlasalar da deneyip görsek.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Kayıt formuna tekrar baktım alanları açıkladıktan sonra 1 ay içinde verecekler miş yani 1 ay sonra alcaz sonra deneme süresi filan tam sürüm Aralık da anca gelir yok böyle bi yavaşlık ya eğer 5.0 ise boşu boşuna beklemiş olcaz

• 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.