Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (624. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.866
Cevap
154
Favori
719.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • b260 sürümü çıkmış avrupa için nasıl yükleyebilirim acaba direk telefona atıp güncelleme denetlesem cıkarmı
  • onurk05 kullanıcısına yanıt
    Link alabilirmiyim, yenilikler neler bir bakalım.

B239 üzerine Direkt Sd karta atarak olmuyor sanırım.
    Extractor ile dosyaları çıkartıp, cmd ile tek tek flashlamanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Yok, cihaz henüz şarjda.
    Programlarımı kurdum. %100 olsun denemeye başlayacağım.

İlk gözüme çarpanlar ;
    Cihaz stock roma göre daha seri.
    Anlık takılma gözlemlemedim.
    Ekran renkleri sanki daha net ve keskin.
    Görüntü daha güzel oldu. -Psikolojik olabilir mi emin değilim.-

Şarj %100 olsun, kullanmaya başlayayım ilk şarjdan sonra biraz daha netleşir kafamda.

Arayüz saf Android mi? Yoksa launcher falan mı acaba. Nexus arayüzü gibi gözüküyor birde bildirim geldiği zaman led lerde bir sıkıntı varmı yanıyormu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Arayüz tamamen saf android.
    CM theme uygulaması var.
    Whatsapp bildirimi mesela, sarı renkli led sürekli yanıyor.

Pil göstergesi sorunlu sanırım.
    1 saattir %100 gösteriyordu, telefonu kapatıp açtım %88 gösteriyor.
    20 dakikadır da %88'de.

Enterasan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 16 Eylül 2015; 17:37:13 >
  • Her yere güncelleme çıkıyor bi bize mi çıkmıyor ben anlamadım Huawei Türkiye servisinde mi sorun koskoca Huawei görmüyor mu bu kafasız insanları

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Her yere güncelleme çıkıyor bi bize mi çıkmıyor ben anlamadım Huawei Türkiye servisinde mi sorun koskoca Huawei görmüyor mu bu kafasız insanları

huawei , sony , htc farketmez guncelleme şirket merkezinden yazılır ve dağıtılır

turkiyede almanyada fransada sadece pazarlama birimleri olur
    teknoloji geliştirme strateji birimleri her zaman merkezdedir.
    onun icin huawei türkiye'nin elinden gelen birşey oldugunu sanmıyorum.
  • B248 ve B260 Avrupa sürümlerinde lag var arkadaşlar, takılıyor telefon. Sorunlu yani. Ben şu an B239 Avrupa sürümünü kullanıyorum. FM radyo mevcut. Şu an en stabil sürüm B239, Huawei Türkiye doğru karar vermiş,ama radyo kurulumunu kolaylaştırmaları lazım.

• frenze kullanıcısına yanıt
    Evet sorunlu herhalde yorumlardada öyle bir yazı gördüm. Breaking the wall diye bir rom var oda 500 mgb ama sony launcherı entegreymiş acaba o nasıl merak ettim. Cm'nin şarjının deep sleep olduğunu söylüyorlar.

• Kılıfı telefoncudan 5 liraya aldım, baya güzel durdu he

Edit: Bu arada telefon maddi durum sıkıntılarından dolayı satılık, ilgilenenler ulaşırsa sevinirim. 17 ay daha garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chill Out -- 16 Eylül 2015; 23:26:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Arkadaşlar herkes mi memnumiyetsizlik içinde fabrika çıkışı yazılımdan? Herkes mod'tur, root'tur uğraşıyor?.. Zaten CoC'ta lag yapıyor diye oldukça mesafeliyim bu modele, birde böyle okudukça iyice uzaklaşıyorum.. :)

Bu telefona neden rom kurulur birisi açıklasın lütfen. Sorunsuz telefonu rom kurarak sorunlu yapıyorlar bence. Rom kurunca mutlaka bir şey ya çalışmıyor ya sıkıntılı çalışıyor.

Telefonu ilk aldığımda hemen clash of clans kurdum. Laglı çalışıyordu. Ayarlardan telefonu sıfırla yaptım. Lag gitti. Ama benim köy 9 lvl, ekran dolu yani. Yağ gibi akıcı değil. S4 ve p70 de yağ gibi akıyor :)

Bir de güç tasarrufunu normal yaptım. Zaten şarj bitmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 16 Eylül 2015; 23:58:22 >
  • 3g yi az açınca telefon coşuyor

• Chill Out kullanıcısına yanıt
    Bu kılıflar Çok iyi hocam

Bende Ankara Ulustan 3 ren aldım. Mavi, grimsi ve şeffaf renklerini. 0.3 mm Cihazı kaba gostermiyor ve gayette iyi sarıyor ;)

• cLk kullanıcısına yanıt
    Rom tam tersi telefonu şaha kaldırır bugüne kadar en memnun kaldığım rom Lıon Claw oldu şu ana kadar onun dışında Mıu V6'da güzeldi firmware romlarının hepsi sıkıntılıydı kısacası ben kendim sıkılıyorum o yüzden hep rom kuruyorum.
  • Breaking the wall romunu kurdum sony launch3r entegre geliyor romda birde sonynin bir kaç uygulamasida var içinde şimdilik gayet iyi.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Dün yükseltme ile geçiş yaptım bugünde sıfırdan temiz kurulum yaptım. Bilgisayarım özelliklerden ve ilk sayfadaki cmd komutları ile baktım hepsinde etkinleştirildi yazıyor. Fakat çok küçük bir sorunum var sinirimi bozan, alttaki resimde kırmızı alan içine aldığım yere herhangi bir masaüstü simgesi yerleştiremiyorum, oraya geri dönüşüm kutusunu yerleştirmek isteyince otomatik bir üste atıyor ve sanki diğer simgelerin de araları çok açık gibi, bir ayarı vs. var mı bunun ?

• Arkadaşlar merhaba,
    500-600 liralık orta segment bir telefon alayım dedim fakat arttıra arttıra 1000 liraya kadar çıktım.
    General Mobile 4G - G7 arasında kararsızım. GM ucuz, g7'nin albenisi daha yüksek.
    Aralardında çok büyük fark yoksa ucuz olanı tercih edeceğim..
    Fikirlerinizi bekliyorum.

Whatsapp, ve sosyal ağlar harici telefon ile işim olmuyor açıkçası. Oyun oynayan bir insan değilim.

• Bence İkisinide alma derim neden diye sorarsan güncelleme konusunda Huawei sınıfta kalıyor bana kalırsa önem vermem dersen boyut konusunda cebe sığıyor ama kotta eğilip kalkarken sıkıntı çıkarıyor genel olarak elde taşıman lazım.5.1 alcak dahada güncelleme almaz Gm ise güncelleme alıcak servis sorunu sıkıntı ayrıca Gm'nin telefonlarında çok fazla sorun çıkıyor yinede sen bilirsin.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_LENOVO-Vibe-Z2-32-GB-Gri-Akıllı-Telefon,103452,1841463.html?langId=-14&etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=akakce&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=akakce.com&et_lid=99&et_cid=99&v=1.73.2

Şu anda fiyatı düşmüş mediamarktta bunu önerebilirim onun dışında Meızu M1 note,C5 ultra onlarda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Arkadaşlar merhaba,
    500-600 liralık orta segment bir telefon alayım dedim fakat arttıra arttıra 1000 liraya kadar çıktım.
    General Mobile 4G - G7 arasında kararsızım. GM ucuz, g7'nin albenisi daha yüksek.
    Aralardında çok büyük fark yoksa ucuz olanı tercih edeceğim..
    Fikirlerinizi bekliyorum.

Whatsapp, ve sosyal ağlar harici telefon ile işim olmuyor açıkçası. Oyun oynayan bir insan değilim.

G7'nin üstün tarafları 5.5 inch ekran, 3000 mA pil, metal kasa olması.
    4G'nin üstün tarafı ise devamlı güncel yazılım alacak olması ve alınabilecek en ucuz telefon olması.
    Buna göre kararınızı verebilirsiniz.

• @versamaxx

ICromwelleI

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Güncelleme önemli değil diyemeyeceğim fakat olmasada rootlayarak bir şekilde halledebiliyoruz biliyorsunuz..
    Benim için önemli olan şarj süresi ve fiyat.

4G sorunlu bir cihaz olabilir belki ama genel olarak etrafımda kullananlara baktığımda sıkıntı yaşayan yok gibi. Ucuzda bir telefon sonuçta ve güncellemede alacak.

Sanırım tercihimi 4g'den yana yapacağım. Belki kumar oynamış olacağım ama, arızalı çıkarsada peşini bırakmam ben

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.