Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 gun bekleme suresi aldim. 1.5 saat ekranla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kızım elinden düşürünce dokunmatik panel paramparça oldu, görüntüde ve dokunmatik işlevde problem yok ama çatlak çok olduğundan ekrandaki yazılar zor okunuyor, internetten panel alayım dedim ama ekran ve dokunmatik beraber satılıyor, böyle mi olmak zorunda? Diğer telefonlardaki gibi sadece dokunmatik panel değişmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Arkadaşlar kızım elinden düşürünce dokunmatik panel paramparça oldu, görüntüde ve dokunmatik işlevde problem yok ama çatlak çok olduğundan ekrandaki yazılar zor okunuyor, internetten panel alayım dedim ama ekran ve dokunmatik beraber satılıyor, böyle mi olmak zorunda? Diğer telefonlardaki gibi sadece dokunmatik panel değişmiyor mu?

Dokunmatik panel değişim videosu var internette ama inanılmaz zor. Ekranla birlikte almak en mantıklısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

Çin romunu flashlaman için Telefonda android 6 yüklü olması lazım

Adb ile flashlanıyor sadece system dosyasını flahslaman lazım formun sondan geriye doğru bakarsan anlatım vardı

Çin romu Link

👇👇

https://docs.google.com/uc?id=0B0TGNZPZimlNLTdPSFRSNzVmWVU&export=download

üstad tr 6.0 ile ne farkları var çin romunun
  • kablam kullanıcısına yanıt
    Mate 10 lite Geçiş Yaptım + Farkları Belirtmiştim mesaj Takibinde vardı Sanırsam

• Lineage Os yüklü telefondan orjinal roma nasıl geçiş yapabilirim. Bilgisi olan var mı?
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    S. A bende p10 lite ye geçtim g7 yi hanıma vercem vermeden şu b610 çin romu yükleyim diyorum bana yardımcı olurmusun taha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaderin25 -- 26 Mart 2018; 22:47:41 >
  • kaderin25 kullanıcısına yanıt
    A.selam B550 romuydu sanırsam telefonda Türkiye mm6 yüklü olmalı üstüne flashlaman için bootloader açıksa romu parçalayıp system img dosyasını alıp adb klasörüne atıp cmd komutlarıyla fastboot modunda flashlıcan romda google uygulamaları hiç yok play storeyi yedekle yada netten bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 26 Mart 2018; 23:17:20 >
  • Tr 6.0 dan tr 5.1.1 e nasıl dönüyorduk hocam 5.1.1 daha stabildi galiba yanlız 6.0 dan 5.1.1 dönünce wipe yaptığında telefon çöküyordu

• Merhaba,

Telefonun orjinal çıtalı ekranını bulabilen oldu mu? Kimisi A kalite kimisi orjinal yazmış ama orjinal yazan da sanırım yan sanayi satıyor. Bu ikinci kırılışı ekranın, ilkinde bir telefoncu A kalite diye değiştirdi ama pek beğenmedim. Resmen pikseller sayılıyordu. Servisi aramadım ama onlardan ekran satın almak istesem alabilir miyim acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Biraz zaman geçmiş ama cevap vereyim.
    Servisten satacaklarını sanmam. Ben dün aradım ekran değişimi fiyatı nedir diye 330TL değişim bedeli varmış.
    İnternette satılanlardan çoğu kişi memnun değil herhalde, geçen ay arkadaş aldı değişim yaptı, telefon dokunmatik değil bastırmatik oldu felan diyordu. Kısaca memnun kalmadı yeni telefon aldı kendine.
    Buradan internetten ekran siparişi verip te memnun olanlar varsa, aldıkları yerin linkini paylaşmalarını rica etsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NRCLK -- 13 Nisan 2018; 20:33:28 >
  • Cevabınız için çok teşekkürler.

• benim telefon öldü 4 seneyi aşkın kullanıyordum. Çağrıya basıyorum açmadan kapanıyor
  • Oncelikle merhaba. arkadaslar ben huawei nin sitesine mail attim ama artik mail olarak bootloader code vermiyorlarmis. site uzerinden veriliyormus am siteden de kaldirmislar. su an kodu alamiyorum. nasil alabilecegim konusunda yardimci olur musunuz?

• Merhaba arkadaşlar. Telefonuma güncelleme yapmadım hiç; yalnız ayarlar ve güncelleme ikonlarının üzerinde "1" rakamı gözüküyor. Bir de güncelleme ayarlarını kapatmama rağmen devamlı güncelle uyarısı geliyor..Yok mu bunlardan kurtulmanın bir yolu..

• Arkadaşlar pubg mobil oyununu açabilen var mı ben acamiyorum

• Kutsal Libido kullanıcısına yanıt
    Bende açıyor. Fakat mobil İnternet ile kullanınca telefon bir hayli ısınıyor ve yavaşlamaya çalışıyor.
  • axellus1 A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam dosyaları silip bir daha yükledim açıldı. Mobil veriden felaket kasıyor. Evdeki fibere bağlanıp öyle oynuyorum

• merhabalar,
    g7 telefon hangi uygulama tıklanırsa tıklansın android ikon geliyor,
    yazılıma virüs bulaşmış denildi teknik servisler yapamadı, yazılım atmaya izin verilmiyormuş
    bu durumu yaşayan var mı,

4.4 yüklü iken 5.1 güncelleme yarıda kalıyor hiçbir şekilde yazılım güncellemeyi tamamlamıyor.
    tlf rehberi vs tıklandığında android ikonu geliyor üzgünüm vs. yazıyor.
    pc üzerinden, sd kart olmadan vs.

önerisi olan ya da 4.4 5.1 öncesinde custom rom vs. yükleme ile çözülebilir mi
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 5 Haziran 2018; 11:51:52 >
  • Selamlar,

Telefon şak diye kapandı açılmıyor.

Çözümünü bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 11351136113711381139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.