Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu rom ile ilgili ayrıntılı bir değerlendirme yapa mısınız?

5.1 den bu roma geçersek kamera pil arayüz anlamında ne kazanır ne kaybederiz? Sizce değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamerada , pil performansında , hızda belirgin bir fark yok .Pil 5 saat 6 saat arası ekran % 40 ile günü rahatlıkla bitiriyor. GPS , Navigasyon uygulanalarını sıklıkla kullanıyorum . daha başarılı. Günde bir defa rastgele yeniden başlatma yapıyor . BUnun dışında gayet akıcı . Sadece facebook uygulammasında biraz kasma yapıyor. uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum. bugün 06/26/2017 güncellemesini yükledim ama farkı farkedemedim .
  • Merhaba arkadaşlar ben tel bootloader kilidini açmak istiyorum en kolay nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: napl

Merhaba arkadaşlar ben tel bootloader kilidini açmak istiyorum en kolay nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz
    http://www.emui.com/plugin.php?id=unlock&mod=detail adresinden kodu alabilirsiniz.. devamını bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dafh -- 9 Temmuz 2017; 15:48:8 >
  • Dafh D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim maalesef site açılmıyor unlock kodu başka nasıl temin edebiliriz

• g7 kulallanlar merhaba telefonum bırkac y once aniden ısınma kapandığında onlarca denemeyle açılma geç şarz etme ve şarzı hemen bitme gibi şikayet üzerine bir tamirciye götürdüm bataryayı değiştirdi bilincsizce sonda tekra aynı tamırcıye götürdüm yapamadı başka tamirciye götürdüm power entegre bozuk bende yok dedi şimdi başka tamircide bir haftadır yapamadı başına gelen oldumu bu sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: napl

Kardeşim maalesef site açılmıyor unlock kodu başka nasıl temin edebiliriz

Bu adrese bilgisayar dan girmeniz gerekiyor. Ben Chrome dan giremedim. İnternet Explorer dan girdim. Bu şekilde hemen öğrendim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dafh -- 12 Temmuz 2017; 11:31:14 >
  • çok üzülerek telefonumdan ayrılmak durumunda kaldım :(

haftasonu cebimde telefonla akarsuya düştüm ve telefon pert oldu. telefoncuya bıraktım dokunmatik ve ekran değişikliği gerekiyor dedi 170 tl masrafı var dedi ama sonrası için de garanti veremiyor. ben de o yüzden yaptırmama kararı aldım ama g7'den ayrılacağım için çok üzgünüm. kamerası bu kadar iyi bir telefonum olmamıştı. 2 sene oldu bir kere kasma olmamıştı.

şimdi 1.000 TL civarı g7'yi aratmayacak bir telefon arayışındayım. ne tavsiye edersiniz?
  • TriaThlon kullanıcısına yanıt
    Ttden nova bakın 1000 bandında yok bu seviye artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonun bataryası öldü . önerebileceğiniz siteler var mı arkadaşlar

• selam arkadaşlar 4.4.4 e inerken iki adet update.app var birini kurdum ikinicisnide kur diye yazıyordu kurdum, bu sefer telefon komple gitti, şu an açılmıyor huawei ekranı geliyor garip bi iki simge çıkargibi olup telefon kapanıyor. Anlaşılan telefon brick oldu. sanırım başına gelen vardır grupta , halledilebilir bir durum mu yoksa servise mi gidecek?
  • prozium77 P kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun kardeş. Aynı şeyi ben de yaşadım hocam. O zaman bayağı endişelendim ve o korkuyla servise gönderdim. Servis anakart değişimi olacak diyerek 575 TL istedi. Telefonu geri istedim ve konudaki arkadaşlardan yardım istedim. Sağolsun arkadaşların yardımıyla telefonu kurtardım.

Şu anda telefonunun şarjı var mı bilmiyorum ama benimki şarjı sıfırlamıştı. Eğer öyleyse önce tamamen dolana olana kadar şarj olsun. Başlangıçta şarj olmuyormuş gibi görünüyor ama endişelenme sonunda şarj olmaya başlıyor. Boş bir usb belleği biçimlendir ve içinde dload adında bir klasör oluştur. Huawei'nin destek sayfasından 5.1 lollipop romunu indirip dload içine çıkart.

Usb belleği telefona takıp güç+ses açma+ses kısma tuşlarına aynı anda bas. Huawei yazısı gelince tuşları bırak. Romu yüklemeye başlayacaktır, hadi geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 23 Temmuz 2017; 21:33:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriaThlon

çok üzülerek telefonumdan ayrılmak durumunda kaldım :(

haftasonu cebimde telefonla akarsuya düştüm ve telefon pert oldu. telefoncuya bıraktım dokunmatik ve ekran değişikliği gerekiyor dedi 170 tl masrafı var dedi ama sonrası için de garanti veremiyor. ben de o yüzden yaptırmama kararı aldım ama g7'den ayrılacağım için çok üzgünüm. kamerası bu kadar iyi bir telefonum olmamıştı. 2 sene oldu bir kere kasma olmamıştı.

şimdi 1.000 TL civarı g7'yi aratmayacak bir telefon arayışındayım. ne tavsiye edersiniz?

Dostum şu anda o fiyatlara alınabilecek en iyi telefona linktrn ulaşabilirsiniz..

Ürünü kullananlar çok memnun tek bir olumsuz yoruma rastlamadım, çevremde kullanan arkadaşlar var tek handikapını söyleyeyim Vodafone hatlardaki bant uyumsuzluğu nedeniyle 4,5 G kullanılamıyor. Turkcell ve Türktelekom da sıkıntı yok.

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-pm-HB0000000YQ0&ved=0ahUKEwiW2cSxlqDVAhUBbhQKHcCgDE4QFgg9MAA&usg=AFQjCNH2rGC0a232Um_VkxcB5TcXk8b1sg

• teşekkürler dostum,

aynı markanın redmi note 4 (snapdragon 625 işlemcili global versiyon olan) modelini sipariş ettim. inşallah memnun kalırım.
  • Merhaba arkadaşlar,

Mesaj uygulamalarında sesle konuşmayı metne çevirmek istiyorum ama klavyede mikrofon simgesi çıkmıyor

Ayarlardan sesle yazma açık,uygulamalar ve Google klavye güncel

Sorun ne olabilir ?

• Ayarlar – Veri trafiği yönetimi'nde ne kadar veri harcadığım artık görünmüyor, nasıl düzeltebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Öncelikle geçmiş olsun kardeş. Aynı şeyi ben de yaşadım hocam. O zaman bayağı endişelendim ve o korkuyla servise gönderdim. Servis anakart değişimi olacak diyerek 575 TL istedi. Telefonu geri istedim ve konudaki arkadaşlardan yardım istedim. Sağolsun arkadaşların yardımıyla telefonu kurtardım.

Şu anda telefonunun şarjı var mı bilmiyorum ama benimki şarjı sıfırlamıştı. Eğer öyleyse önce tamamen dolana olana kadar şarj olsun. Başlangıçta şarj olmuyormuş gibi görünüyor ama endişelenme sonunda şarj olmaya başlıyor. Boş bir usb belleği biçimlendir ve içinde dload adında bir klasör oluştur. Huawei'nin destek sayfasından 5.1 lollipop romunu indirip dload içine çıkart.

Usb belleği telefona takıp güç+ses açma+ses kısma tuşlarına aynı anda bas. Huawei yazısı gelince tuşları bırak. Romu yüklemeye başlayacaktır, hadi geçmiş olsun.

teşekkürler, ben pnuda denedim ama hiç bir şekilde açılmıyor en sonunda telefonu rootladım , bu sayfanın başındaki romu kurdum bence berbat bir rom. MIUI 6 romunu yükledim telefonu tanıyamadım gerçekten mükemmel oldu çok şidetle tavsiye ediyorum.....

• Cm 14.1 veya lineage os rom var mı ve akıcı mı? Telefonu artık rootlamak stock arayüzden çıkarmak istiyorum.

Telefon kilitli. Biri önce kilidi açmanın kolay yolunu anlatırsa ondan sonrası her yerde yazıyor ama yine de yardım alırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar,
    lolipop 5.1 ve emuim3.1 kullanıyorum. ilk çıktığında aldığım g7 den hala memnunum,
    4.4 de iken dokunarak açma ve diğer işlemler hızlı idi, 5.1 de dokunmalı açma biraz hassasiyeti yitirdi.
    root olmadan kullanabileceğim ve eski özellikleri kaybetmeyen bir EMUI sürümü önerileriniz var mıdır.

kararlı ve düzgün çalışan bir emui yoksa 3.1 kullanmaya devam mı etmeliyim

teşekürler
  • Telefona lineageOS 14.1 Cherry yüklemeyi planlıyorum yani rootlayacağım ama siteden kodu alamıyorum bir kere girdim hata verdi ımei cart curt artık giriş yaparken de hatalı diyor başka hesap açıp deniyorum ülke hatası veriyor falan. Mail ile de gelir mi gelmez mi belli değil. Bir çözüm yolu bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.