Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadadaslar cihazim hala kitkatta guncellemek istiyorum nasil yapacagim hakkinda hicbir fikrim yok dm uzerinden yardimci olursaniz cok sevinirim (ayrica cihaz guncellemeyi tavsiye edermisiniz)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cm13 veya cm 14 rom yükleyen oldu mu acaba . Artık telefona bı yenilik gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum...

• Dafh D kullanıcısına yanıt
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

CM 14.1 sürümü .. android 7.1.2 . çok akıcı .

• DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.1.1 e nasıl geri dönüyoruz? Ben cihaz brick oluyor diye hatırlıyorum. Siteden sonu 007 ile biten yazılımı indirip direk local update yapabilirmiyim?

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Local yok tuşlarla hallediyoruz hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MurderByDeath kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye etmiyoruz hocam... Konudaki yorumlara bakarsan zaten anlarsın nedenini. Bu cihaz için en iyisi Kitkat 4.4 ondan sonra Lolipop 5.1 Marshmallow 6.0 ise en kötüsü... En iyisi böyle kalsın, illa güncellemek istersen 5.1'e geçebilirsin. Ama 6.0'dan uzak dur, ona geçersen geri dönmek de sıkıntılı telefon brick olabilir.

• Her halde bir yıl falan olmuştur 6 da kullanıyorum telefonu güncelleme ilk çıktığında hemen yükseltmiştim marshmellowa hiç bir sıkıntısını göremedim ilginçtir bu telefon için en iyi sürüm 4.4 kk yazanları hayretler içinde okuyorum.

Aklımda kalanlardan bahsetmek gerekirse telefonu ilk çıktığında alanlar hatırlar video ve chrome da mavi ekran ve video ses kaydında problemi, ayrıca g7 nin meşhur klavye kasımalarıda en çok 44. kk ta yaşanmıştır.

5.1 Lpop un ilk sürümünde gerçekten can sıkıcı buglar vardı telefonun güncellemden sonra ilk açılışta klavyenin gelmemesi, kk taki ses sorunun daha kötüye gitmesi gibi, skype var sonra 5.1 de skype ses sorunu milleti çileden çıkarmıştı. Her iki sürümde de bildirim problemleri dönem dönem yaşanmıştır,

6 ya gelirsek herkes kameranın bozulduğunu söyler belkide haklılar ama benim gerçekten bu kötü foto çekiyor işe yaramaz eski sürüme geri döneyim dediğim olmadı hiç. Birde kulaklık çıkış sesindeki düşüklüğü söylerler ben kafa üstü pioneer kulaklık kullanıyorum sesi sonuna kadar açamadım henüz.

Sonuçta beğenmediğim yetler yok mu? Elbette var, ama eski sürüm dah iyi dediğim tek yer bildirim barından kaldırılan yeniden başlat ve kapat seçenekleri.

Sadık bir g7 kullanıcısı olarak naçhizane görüşlerimi paylaşmak istedim kalın g7 ve huawei ile

• DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    6 dan 5.1.1 e düşürürsem brick olmuyor yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: mgulay

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

CM 14.1 sürümü .. android 7.1.2 . çok akıcı .

Teşekkürler ben suan 5.1 kullanıyorum. Ve cm 14.1 i nereden yükleyebilirim. Anlatabilirseniz cok sevinirim. Ayrıca 5.1 den geciste sorun yaşar mıyım yoksa 6.0 yapıp oyle mi gecis yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dafh -- 23 Haziran 2017; 8:28:10 >

• niyomania kullanıcısına yanıt
    Allah Allah... Bizlerde 6.0 Marshmallow 'dan bu kadar memnun olan birini ilk kez görüyoruz. Ya bizlerin telefonunda bir sorun var ya da senin hocam... Yaklaşık 2.5 yıllık G7 kullanıcısı olarak bütün sürümleri kullandım. Sürümler arası defalarca geçiş yaptım, bu geçişlerden birinde telefonu brick yaptım. Şu anda 5.1 kullanıyorum ve kesinlikle 6.0'a dönmem. Bana göre 6.0'ın eksileri şunlar;

1. Arayüz akıcı değil kasıyor

2. Hoparlör sesi aşırı düşük

3. Bildirim panelinde çok az fonksiyon var

4. Kamera daha kötü

Belki bu liste uzayabilir ama benim yaşadıklarım bunlar.

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Ben döndüm olmadı.

• evilboy51 E kullanıcısına yanıt
    Bende 4.4. Varken, aldığımın 2-3. Ayında oldu bu sararma. Garantiye yollamadım daha. Yollasam ücretsiz değiştirirler mi beyler?

Ekran lg g2 gibi sarardı. Flaşın falan olduğu yer de değil. Alakasız. Sol üst.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullanimda -- 23 Haziran 2017; 14:17:13 >
    Mm 6 çıktığından beri çin romu mm 6.1 yüklü ufak tefek kasılmalar olsada hiçbir sıkıntı yok👍

• quote:

Orijinalden alıntı: mgulay

buradaki TWRP yi flashla....https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862699744

buradaki romu sd kartına at . https://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=23171

telefonunu kapat . ses açma ve güç tuşlarına basılı tutarak telefonun açılıncaya kadar bekle ....

twrp açılınca install...sd kartın ana dizinine attığın romu bulup yüklemen gerekiyor...

ardından şuradan indireceğin gaps paketini de aynı şekilde yükle ....

https://github-production-release-asset-2e65be.s3.amazonaws.com/35777460/a8a3d55c-57d7-11e7-80fc-05b63f0b4924?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIAIWNJYAX4CSVEH53A%2F20170623%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20170623T213309Z&X-Amz-Expires=300&X-Amz-Signature=8e74a8fa7f46237825c2b3e608826ee71c7945d91f716283dd0f31f72dc9823d&X-Amz-SignedHeaders=host&actor_id=0&response-content-disposition=attachment%3B%20filename%3Dopen_gapps-arm-7.1-pico-20170623.zip&response-content-type=application%2Foctet-stream

Özelden bu dediklerinin videosu varsa atabilirmisniz acaba.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Sizin başınızdan geçen eski sürüme dönme ve telefondan umudu kesmek üzereyken g7 nizin küllerinden nasıl doğduğunu okumuştum yanlış hatırlamıyorsam tabi

Açıkçası 5.1 son sürümden bende memnundum ama 6 ya geçtikten sonra 5.1 sürümüne geri dönme ihtiyacı duymadım

Evet doğru hatırlıyorsunuz hocam... Telefon resmen öldü tekrar dirildi . Tekrar dirilsede bazı yerleri sakat kaldı. Şu anda hareket kontrolü menüsündeki bütün fonksiyonlar çalışmıyor. Özellikle çift tıklamanın çalışmaması canımı sıkıyor. Yine de telefondan umudumu kesmişken hala kullanabildiğime şükrediyorum.

6.0 konusuna gelince... Olumsuz yanlarını görünce çok uzun süre kullanmadığım için tam bir deneyim yaşayamadım. Belki sizin gibi uzun süre kullananlarda daha stabil çalışıyordur.

• Telefon kendi kendine ses açıp kapıyor Spotify'ı kapatıp müzik çalara geçiyor şarkı değiştiriyor.

Sıfırlasam düzelir mi? Böyle bir şey yaşayan var mı?

Sürüm 5.1

•  Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

Stock Android Marshmallowda Gyroscope aktif etmek için likteki dosyayı

system/etc/permissions

konumuna kopyalayın

Not:Root gerekli!

Buradan indirebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilkiuzeyr -- 30 Haziran 2017; 15:53:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

quote:

Orijinalden alıntı: kuralkan

Bugün 4.4.2 den 5.1.1 e geçtim hızlandı gibi fakat bu seferde İnstangramdaki galerideki fotolar bulanık gibi bu neden olur ayarlarda mı sorun var tekrar geri dönmek istiyorum

Dış hoparlör sesi azalıyor. Bir kaç eksisi daha vardı. Bu telefonun en iyi işletim sistemi 4.4.

Biraz kullanıp siz de deneyimlerinizi paylaşın hocam

Geri 4.4.2 ye dondum galerideki instangramdaki fotoları bulanık gosteriyor kamera sanki 3.0 MP gibi oldu eski versiyon daha iyi yanlışlıkla guncellemistim zaten..

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.