Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonum hala taş gibi ama lenovo şimdiden kapanmalar kasmalar başladı. Belki telefondandır ama lenovo güven vermedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • By Doğu B kullanıcısına yanıt
    Ben de bundan sonra farklı bir marka kullanabileceğimi sanmıyorum. Mate 9 veya fiyatı uygun hale gelmişken p9 olabilir. Huawei kısmı tamam ama ithalatçı garantili mi distribütör garantili mi o konuda kararsızım. Arada ciddi fiyat farkı var ancak servis konusunda Huawei (özellikle Cihan Elektronik) çok iyi olduğundan o farkı vermeye değer diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüp 2. El servisten sıfır olarak yeni değişmiş 3.2019 a kadar garantili p9 u 1600 liraya aldım

• arkadaslar 6.0 da cift tiklama ayarlarda nerede bulamadim?

• 6.0 ile cift tiklama calismaz oldu cpzumu vr mi?

• teknik servise gönderdiğim g7 telefonumun garanti süresi dolduğu halde işlemleri ücretsiz yapmışlar bu nasıl oluyor bilgisi olan varmı?

ayrıca telefonu gönderirken de ücretsiz göndermiştim kargoyu onlar karşıladı.

şimdi aradan 2 gün geçmeden işlemler tamamlandı şimdi teslimat yapacaklar :D
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    Daha önceden servise verdiyseniz, kargo + serviste geçen zaman da garanti süresine eklenir. O şekil bir şey olabilir. Eğer değil ise bence ses etmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: agritux

Daha önceden servise verdiyseniz, kargo + serviste geçen zaman da garanti süresine eklenir. O şekil bir şey olabilir. Eğer değil ise bence ses etmeyin

walla dolalı 6 aydan fazla olmuş bence en iyisi ses etmemek :D
  • Telefonu update ettim solda çizgi şeklinde sararma oluştu. Benzer bir sorunla karşılaşan var mı?
  • bu 6.0 kurup deneyen yokmu beyler kurmak mantıklımı sizce yoksa 5.1 dahamı iyi onlamı devam edelim herhalde 7 güncellemesini almayacak telefon.
  • Arkadaşlar 32'lik SD kart öneriniz varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dslma191

Arkadaşlar 32'lik SD kart öneriniz varmıdır?

tochibanın kartları ıyıdı indirimde bulabılırsen al
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

bu 6.0 kurup deneyen yokmu beyler kurmak mantıklımı sizce yoksa 5.1 dahamı iyi onlamı devam edelim herhalde 7 güncellemesini almayacak telefon.

6.0 ı hiç deneme . ben yükledim sonra 5.1 e geri döndüm . 6.0 a gerek yok . zaten çoğunluk 5.1 e geri döndü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thierry_ali -- 19 Haziran 2017; 9:16:27 >
  • Acil yardıma ihtiyacım var. 2 Haziran'da yani 17 gün önce garantisi biten telefonum şarj olmuyor. Bugün sağanakta kalmıştım ondan olabilir diye düşünüyorum. Donuma kadar ıslandım. Daha önce de olmuştu ama daha feci ıslanmalaımda oldu bu telefon yanımdayken.

Servise nasıl veriyoruz? Ne kadar tutar şarj girişinin değişmesi?

Yedek telefonum yok hızlıca halletmem gerek bu işi.

ayrıca 5 şarj kaldı sd kartı sökerim ama içinde kalanları sıfırlamak ne kadar şarj yer? nasıl halledebilirim sıfırlamayı. PC görmüyor haliyle telefonu.

Pirince yatırdım bir gece düzeldi şu an.

Elime yedek telefon geçince sıfırlayıp yollasam mı? Gerçi garanti yok para isteyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DokuzKuyrukluTilki -- 20 Haziran 2017; 11:0:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

Acil yardıma ihtiyacım var. 2 Haziran'da yani 17 gün önce garantisi biten telefonum şarj olmuyor. Bugün sağanakta kalmıştım ondan olabilir diye düşünüyorum. Donuma kadar ıslandım. Daha önce de olmuştu ama daha feci ıslanmalaımda oldu bu telefon yanımdayken.

ayrıca 5 şarj kaldı sd kartı sökerim ama içinde kalanları sıfırlamak ne kadar şarj yer? nasıl halledebilirim sıfırlamayı. PC görmüyor haliyle telefonu.

Elime yedek telefon geçince sıfırlayıp yollasam mı? Gerçi garanti yok para isteyebilirler.

ben servise gönderdim garantisi dolmasına rağmen işlemleri ücretsiz yapmışlar, fix smart en iyisi servislerden istanbuldaki, yurt içi kargoyla ücretsiz gönderdim kodu var gönderiyorsun, işçilik ücretlerini arıza tespitinden sonra söylüyorlar sana, ücretsizse zaten söylemelerine gerek kalmıyor yapıyorlar normalde prosedür bu, ama benımkınde ne olduysa her şeyi ücretsiz yaptılar kargo dahil :D
  • beyler 6.0 da klavye titreşimini nerden kapatacağız? baktım ayarlarda yok, ses ayarlarında da yok, giriş yöntemlerinde de yok, nasıl kapatacagız bunu, ayrıca klavyede akıllı yardımı da kapatmak istiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

quote:

Acil yardıma ihtiyacım var. 2 Haziran'da yani 17 gün önce garantisi biten telefonum şarj olmuyor. Bugün sağanakta kalmıştım ondan olabilir diye düşünüyorum. Donuma kadar ıslandım. Daha önce de olmuştu ama daha feci ıslanmalaımda oldu bu telefon yanımdayken.

ben servise gönderdim garantisi dolmasına rağmen işlemleri ücretsiz yapmışlar, fix smart en iyisi servislerden istanbuldaki, yurt içi kargoyla ücretsiz gönderdim kodu var gönderiyorsun, işçilik ücretlerini arıza tespitinden sonra söylüyorlar sana, ücretsizse zaten söylemelerine gerek kalmıyor yapıyorlar normalde prosedür bu, ama benımkınde ne olduysa her şeyi ücretsiz yaptılar kargo dahil :D

Ücret çıkarsa geri çağırırım olur bite o zaman değil mi?
  • komedi6 K kullanıcısına yanıt
    giris yontemlerinde google klavyeyi sec oradaki ayarlarin birisinde olmali giris yontemlerinden kapatiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

giris yontemlerinde google klavyeyi sec oradaki ayarlarin birisinde olmali giris yontemlerinden kapatiliyor

saol kardeşim google klavye ayarlarindaymis

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: komedi6

quote:

Ücret çıkarsa geri çağırırım olur bite o zaman değil mi?

ya sonu 66 00 la bitrn bu huawei destek hatti var onu arayip sorarsan sana detayli bilgi verir nunarayi hatirlayamadim simdi

• 
Sayfa: önceki 11261127112811291130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.