Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yine süpersin, rootlayabildim sayende. Tskler, syg.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkuazpapatya

Arkadaşlar bi bakabilir misiniz ya 6.0 da gizlilil koruması var mı yok mu

Gizlilik korumasında kastınız uygulamaların gizlenmesi meselesi ise e ey şu an denedim istediğim uygulamayı gizleyebiliyorum hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: tom_bombadil

quote:

Arkadaşlar bi bakabilir misiniz ya 6.0 da gizlilil koruması var mı yok mu

Gizlilik korumasında kastınız uygulamaların gizlenmesi meselesi ise e ey şu an denedim istediğim uygulamayı gizleyebiliyorum hocam...

Ziyaretçi modundan bahsediyorum 2 şifre koyabiliyoruz ikinci (ziyaretçi) şifresini girince gizlediğimiz uygulamalar,kişiler, albümler tamamen gizleniyor

• tom_bombadil kullanıcısına yanıt
     Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

Bu kısımdan bahsediyorum

• mertpls M kullanıcısına yanıt
    Çin romunun diğer bir özelliği menünun her yönde aktif olması Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]
  • bu cihazda radyoyu nasil aktif ederiz
  • Turkuazpapatya T kullanıcısına yanıt
    ben de (6.0) en üstteki gizlilik koruması seçeneği yok.
  • takip
  • Taha0194 kullanıcısına yanıt
    bu rom çok güzel ama adresi defteri ve kişiler google hesabı ile senkronize olmadığı için kullanmayı bıraktım . Sende de aynı sorun var mı ? Yeni kişi eklediğinde google hesabında görünmüyor .
  • Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için öncelikle :) ben yazın geçiş yaptım 6.0 a göremeyince geri döndürdüm belki ben güncellemeden sonra sıfırlama yapmamışımdır ondan gözüknemiştir diye sorayım dedim

• murat gulay M kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan Hicloud u kaldırırsanız google kişileriniz senkronize olmaya başlar.
  • Mm6 ses sorunu yaşayan varsa kesin çözümü

Linkde 👇👇👇

https://forum.donanimhaber.com/huawei-g7-mm-6-ses-sorunu-cozumu--122876079
  • 2 yıldır çok keyifle kullandığım g7'im arka tarafına aldığı küçük bir darbe aldı. bu ufak darbe ile anakart üzerindeki şebeke işlemci entegresi hasar görmüş. Anakart değişimi dediler ve buda yeni tel parası neredeyse, çıkalı 2 yılı geçmiş telefon almak yada bu kadar yatırım yapmak mantıklı gelmedi. Elinde anakart sağlam ama arızalı tel olan varsa alabilirim (tabii anlaşabilirsek). yada Anakart tamiri ile iyi olan bir tamirci tavsiyesi olan varsa dinleyebilirim. şimdiden herkese teşekkürler
  • quote:

Bu kısımdan bahsediyorum

Hocam ben ekran görüntüsü aldığınız ayarları benim cihazda bulamadım nasıl ulaştınız o menüye ben ziyaretçi girişini de bulamadım sürümden kaynaklı mı bilemedim

• Xposed kurmayı deneyen oldu mu? birçok versiyonu denedim, ama sonuç yok.
  • arkadaşlar benim tede 4 var ben çin mm6 nasıl kurabilirim
  • Ben 5.1 kullanıyorum sanırım 6.0 da yok yazın 6.0 a geçtiğimde görememiştim demekki bendeki cihazdan kaynaklı bi sorun değilmiş kaldırmışlar özelliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkuazpapatya -- 30 Aralık 2016; 10:16:39 >
  • Selam arkadaşlar.

Benim gibi 4.4 kullanıp watsup gelen bildirim sayısı watsup ikonunun üstünde çıkmayan var mı acaba?

4.4 yüklerken part 2 yi yüklemedim ondan mı oluyor acaba? Part 2 yi yüklediğimde telefon çöküyor. Tekrar 5.1 ardından 4.4 yüklemek zorunda kalıyorum.
  • telefonumu 4.kez servise verdim fixsmart 3 kere değişim yaptılar bu sefer alt model ile değişim talep ettim g7 çok sorun çıkarttı servis kalitesi iyi ama...
  • vedkid V kullanıcısına yanıt
    V87 modunu yükledinmi telefonun açılışı 15 dakika sürüyor
    Edit:
    Çin romu B550 xposed v85 uyumlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taha0194 -- 2 Ocak 2017; 21:2:12 >
  • 
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.