Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim, hakikaten eski anakartın imeisiymiş. Fakat yeni imei de sorgulamada kayıtsız olarak görünüyor. Sanırım servis tarafından kaydı yaptırılacak ve biraz zaman alacak...
  • Hayırlı pazarlar herkese

İki yıldır severek kullandığım ve değişim ile sıfır olan G7'mi çift hatlı telefon ihtiyacı nedeniyle eşime vererek onun kullandığı Xiaomi mi 5 'i aldım. Burada telefonla ilgili bir çok konuda sizlerden yardım aldım, desteğinizi esirgemediniz. Herkese teşekkür ederim, hepinizden Allah razı olsun. Konuyu takip etmeye tabii ki devam edeceğim. Selamlar...
  • iyi günler telefonumu 2 ay önce 4.4 geri dönüş yaptırdım 1 ay önce felan şarz cok cabuk bitmeye başladı daha sonraları bazen şarz olmamaya başladı ara sıra oluyor ama yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertpls

Mrb uzun zamandır forumu takip ediyorum ve birçok konuda faydalandım herkese çok teşekkür ederim sizlerden bir isteğim olacak B550 çin romunun system IMG dosyasını fastboottan flashlamaktan bahşedilmiş ancak ben beceremedim bana yardımcı olursanız sevinirim

Bana cevap verebilecek kimse yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Mrb uzun zamandır forumu takip ediyorum ve birçok konuda faydalandım herkese çok teşekkür ederim sizlerden bir isteğim olacak B550 çin romunun system IMG dosyasını fastboottan flashlamaktan bahşedilmiş ancak ben beceremedim bana yardımcı olursanız sevinirim

Bana cevap verebilecek kimse yokmu

Huawei extrator programı ile sistem dosyasını ayrıştırıp, sadece sistem img dosyasını alıp, download modunda flashlayın.. olay bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: MaHoMaRsE

Cok şükür vazgectigim ve cope atmak üzere olduğum cok sevdiğim Huawei g7 mi dediğiniz yöntemlerle yaptım. Belki 10 tane telefoncuya gösterdim yapamadı. 6.0 da yükledim bidaha 4 e dönmek mı tobe :)

Geçmiş olsun sevindim sizin adınıza
  • Zz-z kullanıcısına yanıt
    Pc ile adb komutlarıyla flashlanıcak

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

• mustyyyyy kullanıcısına yanıt
    arka kasada yeni bir imei yapiskani ve imeili formla beraber teslim etmediler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

arka kasada yeni bir imei yapiskani ve imeili formla beraber teslim etmediler mi?

Servis belgesinin alt kısmında yeni imei bilgileri var evet ama telefon üzerinde bir etiket yoktu.

• Arkadaşlar USB kablosu bozuldu, almışken sağlam uzun ömürlu alayım diyorum.Öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

Beceremediğim yer burası system.img ayıkladım telefonu download modunda bilgisayara bağladım bu adb komutlarını cmd ekranından mı vereceğim bu komutlar neler bu kısmını yapamadım kısaca yazabilir seniz yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertpls -- 20 Aralık 2016; 21:38:27 >
  • mertpls M kullanıcısına yanıt
    evet cmd erkanında vereceksiniz.

telefonu bootloader a aldıktan sonra

- fastboot flash system system.img komutunu verin

işlem tamamlandıktan sonra

- fastboot reboot komutunu verin. Son olarak recoveryden wipe date factory reset ve wipe cache yapacaksınız.
  • MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    Blitzpower ın çift taraflı usb kablosonu öneririm. Ben orjinal kablom bozulunca bunu aldım memnunum. Giriş yönü farketmeden kullanabiliyorsunuz.
  • Benimde aklıma 4e dönmek vardı şuan 5.1.1 kullanıyorum

Ancak bu yazılanlardan sonra vazgeçtiğimi söyleyebilirim

Birde ön kamera da performans kaybı yaşayan varmı

Eskiden memnundum ancak biraz fotoğraflarda titremeye başladı
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122682432

bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim hallettim
  • Arkadaşlar bi yakınımın tlf ekranında piksel patlaması tarzı bir görüntü var çok küçük, garantiye göndereceğim hangi firmaya göndereyim. Kutu fatura vs hangi malzemeler yanında göndermem gerek

• Telefonun 11.Ayı ve bugünkü pil değerleri sizce nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: egowest

Blitzpower ın çift taraflı usb kablosonu öneririm. Ben orjinal kablom bozulunca bunu aldım memnunum. Giriş yönü farketmeden kullanabiliyorsunuz.

Nereden almıştınız hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Beyler,

Ayın 27 sinde 2 sene doluyor cihazla.Kulaklık girişinde sorun olduğu için yarın garantiye götüreceğim,ayrıca telefon aşırı yavaşladı.İnstgram vs uygulamalarda Videolar bile açılmıyor.Sizce değişim yaparlar mı serviste?
  • 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.