Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1087. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki biraz açayım o zaman
    Önce usb'yi direkt bilgisayara takıp biçimlendir. Daha sonra dload adında yeni bir klasör oluştur. İndirdiğin 4.4 kitkat sürümünün part1 olanını dload klasörüne çıkart. Usb'yi bilgisayardan çıkar. Otg kablonun bir ucunu (micro usb ucunu) telefona tak, diğer ucuna usb belleği tak. Pm de yazdığım gibi ya üç tuş ya da ses açma+güç tuşu (tam emin değilim) ile telefonu aç. Güncelleme modunda açılması lazım. İşe yarar ve telefon açılırsa aynı işlemi part2 ile de yapmayı unutma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 6 Aralık 2016; 22:04:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanbektas kullanıcısına yanıt
    O konu dalga geçenler ile senin aranda, bizi ilgilendirmez. Ayrıca çok övdüğün, yere göğe sığdıramadığın 6.0'a ben üç gün dayanabildim.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    valla sizin telefonunuz nasıl çalışıyor, nasıl kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben güncelemeyi yayınlandığı gün kurdum, hiçbir şikayet durumum olmadı, aynı uygulamaları kullanıyor aynı oyunları sorunsuz oynuyorum. sizin telefonunuzda ne eksik kaldı güncellemeden sonra, onu çözmeye çalışsanız daha mantıklı çözüm olur bence.
    Otg kablosunu getirtemedim kardeşimde kalmış , yarın ilk işim bunu denemek olacak sanada mesaj atacağım kardeşim. inş işe yarar.
  • MaHoMaRsE kullanıcısına yanıt
    İnşallah olur, güzel haberlerini bekliyorum. Selamlar...

• Official olarak Anroid 7 bizim telefona gelmeyecek
    unofficial olaak rom vs varmı bildiginiz bu telefona (Android 7 tabanlı)
  • Merhaba arkadaşlar. 1 hafta önce telefomumu garantiye yollamıştım. Nihayet dün geldi. Ana kartını değiştirmişler bi de kırık ekran için 400 lira para istediler yaptırmadım ben de. Şimdi geri geldi marsmellow yüklemişler. Bazı uygulamalar eksik gibi sanki. Tarayıcı yok mesela. Stock rom yüklersem düzelir umarım. Bir de İstanbul avrupa yakasında veya Eskişehirde ekranını yaptıracağım güzel bir yer varmı bildiğiniz. Teşekkürler.

• Çerçeveli olanlar 100 lira civarında internette. Alip oyle taktirin sadece ekran taktirinca açılma yapıyor.

• Hocam çerçeveli dersken ne kastettin anlamadım valla komple mi :)

• Htcmaniadan bakmıştım yoktu 7.0 rom.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.R0B0T

Htcmaniadan bakmıştım yoktu 7.0 rom.

saoalsin
    Kardeşim senin dediğin yöntem olmadı. Ben mardindeyim burada telefonu yapabilecek bir telefoncu bulamadım. Kayseriye gönderdim birde oarada yaptırmayı deniyeceğim. Orada da yapan çıkmassa telefon çöp oldu ne yazıkki. Gelişmelerden sana bilgi veririm eğer sende bir yöntem bulup benimle paylaşırsan sevinirim. Sevgilerle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaHoMaRsE -- 8 Aralık 2016; 12:19:43 >
  • Arkadaşlar geçen hafta sonu telefonu yere düşürdüm ekran kırıldı
    sonrasında bir telefoncuda ekranı değiştirttim

Şimdi ise gelen aramalarda ekran uyanmıyor ve ben arama yaptıgımda gelen arama ekranı gelmiyor ama arama gerçekleşiyor
    yani konuşma bittiğinde kırmızı no tuşuna basabileceğim bir ekran yok

neden olur ki bu sıfırladım fabrika ayarlarına aldım telefonu o zaman düzeldi simdi yeniden başladı aynı sorun
  • Google da aratırsanız 2 tıp var biri 70-80 tl arasında gidiyor diğeri 100 den falan başlıyor. Yani telefona baktığında ekranın dış çerçevesiyle beraber olanı alın rahat edersiniz.

• Sensorlerin ordan mi kırıldı ekran? Yakınlık sensoru hatası var gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: By Doğu

Google da aratırsanız 2 tıp var biri 70-80 tl arasında gidiyor diğeri 100 den falan başlıyor. Yani telefona baktığında ekranın dış çerçevesiyle beraber olanı alın rahat edersiniz.

Tamamdır teşekkürler. Bir de sey var telefoncuya götürsem kaç liraya takar acaba?

• Bazı arkadaşlar marsmellowdan lollipopa gecmek icin stok rom yükleyememis.Normalde update.app i dload klasörüne atıp telefonu kapattıktan sonra ses açma kısma bi de acma kapama tuşlarının üçüne de basılıyor ama marsmellowda bu yöntem calismiyor malesef. Onun yerine *#*# diye baslayan bi kod vardi ordan updateye basilip yükleniyodu stock rom. Kodu unuttum bilen arkadas varsa yazabilir mi acaba? Ben de marsmellow romunda telefonun orjinal tarayici yok stock rom atinca düzeleceğini umuyorum :D
  • Ben parça onlardan 170 e taktirmistim ama kendinizde değiştirebilirsiniz. İnternette videoları mevcut tamir kitli alırsanız yapılabilir gibi duruyor.

• Kardeşim ben Adana dayım. Burada sadece telefoncuların olduğu bir plaza var. Sabah telefon kargodan geldi hemen oraya gittim. Tanıdık telefoncular var. İlk gittiğim uğraştı batarya da boşaldığı için pek birsey yapamadı. Bir yöntem daha var dedi, telefonu açıp bataryayı şarj ederek USB jig ile yapapabilirim dedi. Ama onun da olacağına dair garanti veremem ayrıca masraflı olur dedi. Başka bir tanıdığa götürdüm. Adam yazılım işinden anlıyordu. Herşeyi en başından anlat dedi. 6.0'dan 5.1'e nasıl döndüğümü, 5.1de ki sorunları, 4.4'ü nasıl yüklediğimi ayrıntısına kadar anlattım. Tamam yaparım dedi ama bana zaman ver dedi. İstediğin kadar zamanın var dedim. Bugün akşama haber veririm dedi. Ne kadar masrafı olur diye sordum, 120 TL olur dedi. İnşallah yapabilir, haber gelir gelmez buradan yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 8 Aralık 2016; 15:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.R0B0T

Bazı arkadaşlar marsmellowdan lollipopa gecmek icin stok rom yükleyememis.Normalde update.app i dload klasörüne atıp telefonu kapattıktan sonra ses açma kısma bi de acma kapama tuşlarının üçüne de basılıyor ama marsmellowda bu yöntem calismiyor malesef. Onun yerine *#*# diye baslayan bi kod vardi ordan updateye basilip yükleniyodu stock rom. Kodu unuttum bilen arkadas varsa yazabilir mi acaba? Ben de marsmellow romunda telefonun orjinal tarayici yok stock rom atinca düzeleceğini umuyorum :D

Aman birader ben de o kod ile 5.1'e döndüm. Klavye gelmedi, Google play bilgilerini WiFi şifresini bile giremedim. 4.4'ü yükleyip düzelteyim dedim telefon pert oldu. Şu anda 6.0'dan geriye dönüş çok sıkıntılı. Huawei de bunu biliyor. Eğer garantisi devam ediyorsa yolla servise onlar yüklesin. Sende yakma telefonunu. İlla ki yaparım diyorsan kod şu *#*#2846579#*#* Ama gel beni dinle riske girme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 8 Aralık 2016; 15:44:09 >

• 
Sayfa: önceki 10851086108710881089
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.