Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1040. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alınır ama bence alma. Çıktığı zamanki f/p değil artık. Biraz daha para verip g8 veya başka bir telefon daha işe yarar olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DokuzKuyrukluTilki kullanıcısına yanıt
    bütçem 650-700 arası önerebileceğiniz telefon var mı ? 2.elde olabilir sıfır da
  • blackrether kullanıcısına yanıt
    900 e çıkabilirsen GR5 alabilirsin. Yoksa G7. Kalıyor geriye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei p8 lite nasıl bir telefon tasarımı gözüme çarptı ve forumda okuduğuma göre kullanıcılar mutlu :) yani g7 veya p8 lite hangisi diyebilirim ?
  • thorin93 T kullanıcısına yanıt
    O kodu biliyorumda mm 6 damı denedin

• blackrether kullanıcısına yanıt
    O fiyata yakın GR5 var onu al bence

• Arkadaşlar bu MM6 da Chrome çok kasıyor ne yapmalı ?
    Birfe çift dokunarak uyandırma aktif değil mi ?

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim. Kodu gir oradan yazılım güncellemeye tıkla SD kartı seç işlem tamamdır. Güncellemeden sonra telefonu fabrika ayarlarına döndür randıman almak için :)

• thorin93 T kullanıcısına yanıt
    Beni yanlış anladın galiba mm6 da kod girerek ses yükseltme yok onu kastettim

• Taha0194 kullanıcısına yanıt
    İyi günler,
    arkadaş tam ifade edememiş sanırım ondan kaynaklanıyor;
    kodu girdiğinizde çıkan menüde 4. sıradaki Software Upgrade ardından sdcard upgrade yazısı çıkıyor.
    tıklayınca tekrar başlatarak yüklemeyi yapıyor.
    Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F_Y_ -- 27 Temmuz 2016; 16:39:05 >
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Hantalliga format atarlar buyuk ihtimalle ama tus kullanici hatasi diyebilirler. Gonderip denemeniz lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: marquise58

Güncellemede ne gibi artı ve eksileri var acaba wp bildirimleri geliyormu akıcımı sarjz sorunu varmı ne kadar gidiyor hızlı doluyormu ses olayı nasıl anlatrısanız teker teker cok güzel olacak :)

Arkadaşım güncelleme çok iyi telefon hızlandı baya batarya gayet iyi oldu hiçbirşeyde sorun yok tıkır tıkır çalışıyor yalnız sesi baya düştü. eğer bu yakın zamanda sesi için bir cozum bulamazsam, Ben sesinden ötürü geri dönmeyi düşünüyorum karar senin. Arkadaşlar bilen arkadaşlar da yardımcı olsun su sese bir çözüm bulalım lutfen

• Yav arkadaş benmi anlatamıyom yada siz anlamak istemiyonuz. Ayrıca g7 konusunu da pek takip etmediğiniz belli G7 root,rom ve radyo konusu ben açmıştım
    Kitkatda 4.4 olan video ses yükseltme olayı mm 6 da yok benim demek istediğim bu

Şuan bende mm 6 kullanıyorum

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: guest-274

quote:

Güncellemede ne gibi artı ve eksileri var acaba wp bildirimleri geliyormu akıcımı sarjz sorunu varmı ne kadar gidiyor hızlı doluyormu ses olayı nasıl anlatrısanız teker teker cok güzel olacak :)

Arkadaşım güncelleme çok iyi telefon hızlandı baya batarya gayet iyi oldu hiçbirşeyde sorun yok tıkır tıkır çalışıyor yalnız sesi baya düştü. eğer bu yakın zamanda sesi için bir cozum bulamazsam, Ben sesinden ötürü geri dönmeyi düşünüyorum karar senin. Arkadaşlar bilen arkadaşlar da yardımcı olsun su sese bir çözüm bulalım lutfen

Hangi ses kisik telefon zil sesi mi, kamera nasil

• marshmellow'da da gyroscope aktif degil. Bunu aktiflestirmenin bir yolu var mı arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

Zil sesi müzik sesi çok kısık geldi bana, bugün kızdığıma 5.1.1 î indirdin lakin yerel yüklemeyi bulamadım bu yüzdendirki dönemedim. Ama bu zil sesi yani hoparlörün sesini yükseltecek bir yol bulursam veya güncelleme gelirse kalmayı yeğlerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

Zil sesi müzik sesi çok kısık geldi bana, bugün kızdığıma 5.1.1 î indirdin lakin yerel yüklemeyi bulamadım bu yüzdendirki dönemedim. Ama bu zil sesi yani hoparlörün sesini yükseltecek bir yol bulursam veya güncelleme gelirse kalmayı yeğlerim

Zaten zil sesi bana cok yuksek geliyordi belki daha iyi olmuştur.

Kamera nasıl

• Kamera de problem yok da zil sesi çok moralimi bozdu, artı yüksek olması dezavantaj değil ki nasıl iyi olsun :) kısarsın olur biter. Ama düşüğe çare yok dostum :(

• 6.0 sürümünde yanlışlıkla ana ekrandan dan ayarlar kısayolunu sildim.
    Yenisini bulamıyorum ne yapmam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: sidar2000

6.0 sürümünde yanlışlıkla ana ekrandan dan ayarlar kısayolunu sildim.
    Yenisini bulamıyorum ne yapmam lazim

kaldıramazsın dostum sistem uygulamaları kaldırılamaz. sen yanlışlıkla bir klasörün içine atmışsındır iyi bak oralardadır
  • 
Sayfa: önceki 10381039104010411042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.