Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
22.864
Cevap
176
Favori
681.187
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI]
Giriş
    581 Mesaj

Arkadaslar tekrar denedim:

Su hatayi aldim,

Ardından manuel olarak dosyanın bulundugu dload klasörünü ve içindeki uptade dosyasını seçip denedim. O zaman da şu hatayi verdi;

Kendi sitesinden indirdigim halde hata veriyor. Kafayi yemek üzereyim.. Yardim rica ediyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuning07 -- 17 Temmuz 2016; 18:00:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: serkanbektas
    Halo 3 , Halo 3 : ODST , Halo : Reach Limited Edition , Forza Motorsport 3 : Ultimate Collection , Gears Of War , Gears Of War 2 : All Front Collection , Battlefiled Bad Company 2 , DJ Hero + DJ Hero 2 , Dead space 2

GamerTag : Antalyalogy2

• Er
    5 Mesaj

Philz Touch Recovery ile orjinal yazılımı yükleyemezsiniz. Bu hatayı ondan alıyorsunuz orjinal yazılımı yüklemek için orjinal bootloader e geçmeniz gerekiyor. Önce bootloader i orjinale döndürün. sd kartınıza dload klasörüne orjinal MM6.0 ı atıp öyle yükleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx71 -- 17 Temmuz 2016; 21:32:58 >
    |
    |
    tuning07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Selam,

Telefonum stok. Hiç rom vb yüklemedim.
    |
    |
    mx71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Halo 3 , Halo 3 : ODST , Halo : Reach Limited Edition , Forza Motorsport 3 : Ultimate Collection , Gears Of War , Gears Of War 2 : All Front Collection , Battlefiled Bad Company 2 , DJ Hero + DJ Hero 2 , Dead space 2

GamerTag : Antalyalogy2
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj

ayarlar güvenlik kimlik bilgilerini temizle yapınca şifreyi kaldırabiliyorsun
    |
    |
    komedi6 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: daniali

ayarlar güvenlik kimlik bilgilerini temizle yapınca şifreyi kaldırabiliyorsun

kimlik bilgilerini temizle nerede yazıyor ekran görüntüsü atarmısın?
    |
    |
    Arkadaşlar guncellemeyi ben de kurdum çok beğendim telefondan sıkılmıştım baya iyi geldi. Herşey çok stabil batarya performansı arttı iyi hoş ama, büyüteç gitti. Ekran kilitleme ikon û gitti nasıl olacak bunlar çok kullanıyordum ben bunları ya

|
    |

Orijinalden alıntı: sidar2000

quote:

Orijinalden alıntı: mx71

Huawei G7 kullanıcılarına selamlar, 2 gündür MM6.0 yüklü telefonumda sürekli bişeyleri deneyerek 5.1.1 arasındaki farkları görmeye çalışıyorum. Paylaştıklarım sorusu olanlara umarım cevap niteliği taşır.
    MM6.0 için gördüğüm sorunlar;
    1- Batarya şarj olma süresi çok uzun neredeyse 5.1.1 in iki katı sürede şarj oluyor
    2- Uyarı, çağrı sesleri çok düşük , duyabilmek neredeyse sona kadar ses yükseltmek gerekiyor.
    3- Şarjın bitiş süresi 5.1.1 den biraz uzun
    4- Son uygulamalara baktığımız ekran değişmiş açık uygulamalardan 1,5 tanesi görünüyor. Diğreleri için kaydırma yapmak gerekiyor.
    5- Root yapacaklar için uyarı TWRP menüsü Çince sanırım .中国 gibi yazılarla karşılaşacaksınız.
    6-Diğer arkadaşlar belirtmiş zaten kısayollarda kaydırma olayı yok
    7-MM6.0 ile gelen güvenlik uyarıları ile market dışı uygulama (.apk) yüklemelerinde sıkça karşılaşacaksınız ( iyi bişey bence)
    8-5.1.1 e göre daha akıcı, herşey daha hızlı açılıyor.
    9- Akıllı wi-fi özelliği var bulunduğunuz bölgede kullandığınız wi-fi ağları ile mobil veri arasındaki geçişleri otomatik yapmaya yarıyor.
    10-Ekran kaydı özelliği eklenmiş,Oyun oynayıp bunu kaydedenler için ek programa ihtiyaç duymayacaklar.
    Tavsiye: Telefon yöneticisi özelliğinde (MM 6.0 ve 5.1.1) bırakma bölgesi yönetimi ve korunan uygulamalar kısmını iyi ayarlarsanız G7 yi daha mükemmel kullanabilirsiniz.
    Clean Master v.b programları kurarak telefonunuzun Ram ini boşa harcamayın derim

Hocam çok asiri uzun surede şarj oluyor.
    4-5 saatte dolmuyor.
    Sizdede oylemi

Ben orjinal lg g3 şarj aleti kullanıyorum benimki önceden bir buçuk saatte dolduruyordu şimdi taş çatlasın iki saat oldu. Ama değer yani batarya baya iyi oldu

|
    |

• Teğmen
    160 Mesaj
    Saat 16:00 civarında çıkardım sarjdan hala elimden düşürmedim oyun oynuyorum(clash of clans) twitter instagram facebook kullanıyorum onbeş yirmi dakka da telefonla konuştum %87 :) hayretlerdeyim

|
    |
    arkadaşlar telefonu aldığımdan beri orjinal sürümüyle kullanıyorum ve rom falan filan yüklemedim.şu an 5.1.1 MM ye nasıl geçebilirim çok bu işten anlamam.hafıza kartına yükleyin falan deniyor. yüklenince herşeyim gidecekmi hafıza kartındakiler gidecekmi telefondakiler gidecekmi.birde şarj olmama sorunu yaşıyorum.MM yükleyince düzelirmi. saygılar
  • Yüzbaşı
    395 Mesaj
    arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim, eşimin telefonu G7, üzerinde hala orijinal turkcellrom var,
    huawei sitesinde paylaşılan 6.0 ve yanındaki adımları yapmam yüklemeyi sorunsuz gerçekleştirmek için yeterli sanırım,
    bir de güncelleme sonrası telefon rehberine ve candy crash oyun save lerine zarar gelmemesi için nasıl bir önlem almalıyım?
    teşekkürler
    |
    |
    Selamlar,

yeni versiyon ile ilgili şikayetlerinizi burada dile getirdiğiniz gibi huawei müşteri hizmetlerine de anlatın.
    lollipop'ta olduğu gibi bu yazılım için de muhtemelen düzeltme çıkacaktır. Bütün eksik gördüğünüz şeyleri, hataları bildirin.
    Burada yazmakla kalırsanız hiçbirşey düzeltmez bence.

Huawei müşteri hizmetleri telefon: 444 79 88
    şikayet-istek formu doldurmak için:http://consumer.huawei.com/tr/contact-us/index.htm?tag=email

Ben mail ile eksik gördüğüm, önceki versiyonlarda olupta MM ile çıkarılan özellikleri yazdım. Özellikle, bizi power tuşunu kullanmaya iten; ekran kapama tuşunu, kısayoldaki yeniden başlat ve kapat kısayollarının neden olmadığını yazdım. Bu şekilde devam ederseniz yakında servisinize bir sürü power tuşu arızası sorunu gelecektir haberiniz olsun diye de ekledim.
    Gelen cevapta şikayetlerin ilgili birime iletildiği yazıyordu.
    |
    |
    i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W

• Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Arkadaşlar huawei weatheede yeni özellik buldum. Hava durumu bilgisini acinca .
    Sayfayı aşağıdan yukarı çekin ek bilgiler çıkıyor çok hoş olmus

|
    |

Orijinalden alıntı: Dil-hun

arkadaşlar telefonu aldığımdan beri orjinal sürümüyle kullanıyorum ve rom falan filan yüklemedim.şu an 5.1.1 MM ye nasıl geçebilirim çok bu işten anlamam.hafıza kartına yükleyin falan deniyor. yüklenince herşeyim gidecekmi hafıza kartındakiler gidecekmi telefondakiler gidecekmi.birde şarj olmama sorunu yaşıyorum.MM yükleyince düzelirmi. saygılar

güncellemeyi yaptım arkadaşlar şarj sorunu düzelmedi. telefon malesef şarj olmuyor.telefonumu sevmeme rağmen yeni telefon alıcam galiba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    Arkadaşlar telefonumun ekranı catladi pahalı olduğu için servise yaptırmayı düşünmüyorum dışarıdan yeni panel satın alıp yetkili servis dışında başka bir yerde montajını yaptirsam telefon komple garantiden çıkar mı yoksa sadece panel mi garanti dışı kalır ? Teşekkürler

|
    |
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    İlk seferinde tıklayıp açılmayıp ikincisinde açılmasının sebebi telefonu sıfırlarken görme engelliler için olan bi ayar varmış onuda seçmiş kendisi . Yeniden sıfırlayınca düzeldi. Başına gelen olur belki yazayım buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmmt42 -- 18 Temmuz 2016; 22:30:24 >
    |
    |

Yok yav... Stock Lolipop 5.1.1 ve Nova Prime ile ben geçtim sanki
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    matturk79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Amd Phenom II X4 960T , Sapphire HD7770 Ghz Ed. , 4gb Hi-Level ddr3 1333 mhz ram , Msi 870-C45 anakart , 80 + 500 gb 7200 rpm dahili hdd , 320 gb harici hdd , TP-Link 150 mbps wireless dongle , 460+ Watt High Power PSU

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.