Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uyumsuz olduğundan huawei kaldırmış olabilir. Stabil sürüm bulamayabilirsiniz.
    Ancak üretici düzeltip yayınlarsa olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhanozturk kullanıcısına yanıt
    Batarya kalibrasyon eniyi program hangisi acaba?

• beyler mesela gelen vatsap bildirimleri ekran acıkkkan saga sola cekılmıyo uste iterek kaldırıyosun. bildirim çubugunda 1 kişiden gelen mesejlar lolipopda satır satur ne yazdıysa gözukuyodu. bunda sadece 5 mesaj dıyo. bi ayarı varmı acaba eskısı gibi yapsak
  • teachers71 T kullanıcısına yanıt
    bende sorun devam ediyor bir türlü düzeltemedim bir ara twrp yükleyince düzeldi. ama rootlayınca tekrar gitti bir dahada düzeltemedim. 6.0 dan önce böyle bir sorunum yoktu ne yapacağımı bilemiyorum garantiye mi göndersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhoops

beyler mesela gelen vatsap bildirimleri ekran acıkkkan saga sola cekılmıyo uste iterek kaldırıyosun. bildirim çubugunda 1 kişiden gelen mesejlar lolipopda satır satur ne yazdıysa gözukuyodu. bunda sadece 5 mesaj dıyo. bi ayarı varmı acaba eskısı gibi yapsak

Bildirim ekranindayken gelen bildirimin üzerine basili tutarak asagiya cekin, yazilanlarin hepsini acmadan gosterecek.

• Ekran parlakligi %50 olacak sekilde sabah 11 den itibaren kurcaliyorum. Sarj su anda %50. 4.5 saat ekran acik kalma suresi aldim. Here maps, YouTube gibi programlar kullandim. Marsmallow surumu oldukça guzel maşallah.

• Merhaba arkadaşlar
    Telefonu bir kez daha ekran değişimi için servise göndermiştim. Araya bayram girince iki hafta telefonsuz kaldım. Neyse ki beklediğime değdi, tianma panel takmışlar. Servis marshmallow yükleyip gönderir diye düşünüyordum ama yazılım tarafına hiç dokunmamışlar. Sadece ekran değişmiş. Ben de hala kit kat yüklü. Konuyu telefon olmadığı zaman da takip etmeye çalıştım. Marshmallow yükleyenler aşağıdaki sorularıma cevap verirlerse minnettar olurum. Sizin cevaplarınıza göre geçmeyi düşünüyorum.
    1. Hoparlör ses kalitesi lollipop ile bayağı düşmüştü. Dts modu çalışmıyordu. Marshmallow da durum nasıl, hala aynı mı?
    2. Lollipop 'taki kamera kumlanma sorunu devam ediyor mu?
    3. Batarya performansı nasıl? Kit-kat da olduğu gibi 7–8 saat ekran süresi alınabiliyor mu?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• Remote shutter 3 kullanan varmı bu telefon ile?
    eşleşiyor ama fotoğraf çekmiyor.
    xiaomi redmi note 3 ile çekiyor fakat bunla çekemedim bir türlü.
    Kamera 360 önermişler onu da kurdum.
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Hocam servis ekranı kaça değiştirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

Ekran parlakligi %50 olacak sekilde sabah 11 den itibaren kurcaliyorum. Sarj su anda %50. 4.5 saat ekran acik kalma suresi aldim. Here maps, YouTube gibi programlar kullandim. Marsmallow surumu oldukça guzel maşallah.

Tam 1 yıllık cihazım dün tam 8 saat erkan süresi aldım marshmallowdan gayet memnunum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Hocam servis ekranı kaça değiştirdi

Hocam garanti devam ediyor. Zaten ilk değiştiğinde benim talebim olmamıştı. Onlar kafalarına göre beyaz lekeler var diyerek değiştiler. Tianma olan paneli boe ile değiştiler. Ben de ekran siyah iken görünen bir leke için servise göndermiştim. Tianma panel istiyorum diye özellikle belirttim. Bugün geldi telefon, tianma panel takmışlar.

• vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Kamera çekerken kumlu ama çektikten sonra kitkattaki gibi görünüyor fotoğraf. Ekran süresi biraz daha düşük geldi bana kitkata kıyasla. Onun dışında bir sorunu yok yüklemenizi tavsiye ederim.

• brkilk kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Peki hoparlör ses kalitesi nasıl? Lollipop'taki gibi düşük mü?

• telefonda suanlik bi sıkıntı yok. ama pil akilli moddayken chrome de yazarken kasma oluyor. daha alışma surecindeyim. zamanla sorularim olursa sorucam

• Telefonum çok uzun sürede şarj olmaya başladı. Örneğin gece taktim.
    Simdi %67 olmuş.
    Kanımca kabloda problem var.

• marshmallow yükleyelimmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleyküm android 6ya geçtim. Ama bu sürümde 5.1.1de olan korunan uygulamalar seçeneği yok mesela Google play storedan bir uygulama indirken ekran kapandığından indirme de duruyor buna bir çözüm varsa bir zahmet yardımcı olsun.

• ekran kiliddi varken ekrana gelen bildirimler saga kaydirinca aciliyor. lloopoppda sola kaydirinca kaldiriyoudk simdi bunda olmuyor mu?

• thorin93 T kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, gelismis ayarlar, pil yoneticisi, korunan uygulamalar

• Eyvallah kardeşim bulmuştum :)

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.