Şimdi Ara

Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.557
Cevap
22
Favori
124.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s52

açıkçası piranha zen hakkında pek bilgi sahibi değilim anacak bir g610 kullanıcısı olarak telefondan çok memnunum gerek hızı gerek batarya ömrü bu fiyata bence iyi. kamerası eş fiyatlı telefonlara göre kötü olsa da idare ediyor. alırsanız pişman olmazsınız bence

peki telefonun ekran kalitesini,canliligini sorsam? yani gmd ye gore nasildirki,cunki cozunurlugun 540 a 960 olmasi dusunduruyor insani.. ve bu telfonu bimeks,teknosa gibi magazalarda kullanip alip test etmem mumkunmudur acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• taktikitaktak T kullanıcısına yanıt
    Suanki telin ne? Telefon vodafoneda satılmaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilvadi

Suanki telin ne? Telefon vodafoneda satılmaktadır.

suan turkcell maxiplus5 kullaniyorum abi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam açıkçası gmd ile arasında gözle görülür bi fark yok. tabi bu videolarda biraz daha belli olur ama normal kullanımda ekran bi rahatsızlık vermiyor. ekran canlılığı da iyi. ama siz bi vodafone cep merkezine gidip cihazı kendiniz inceleyin hocam. cihaz biraz kalın rahatsız olabilirsiniz bi de arayüz biraz farklı. gidip kendiniz incelemeniz en iyisi olucaktır
    O zaman sorun yaşamazsin cozunurluk konusunda. Hem hd cozunurluk sadece satış politikası bence. Hem %20 daha fazla enerji tüketimine ne gerek var ki. Oyun performansida düşer.

• bu haftasonu gidip bi bakiyim vodafondan suna.ayrica yanitlariniz icin tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taktikitaktak

Arkadaşlar bu telefon,GMD ve Piranha zen arasinda kaldim, sizce hangisini tercih etmeliyim.yani siz bi g610 kullancisi olarak hangisini onerirsiniz.yanitlarsaniz sevinirim..simdiden tskkurler.

gmd nin yeni partilerinde ips ekran olmadığı söyleniyor bu durumuda değerlendirin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: rewhat

quote:

Orijinalden alıntı: taktikitaktak

Arkadaşlar bu telefon,GMD ve Piranha zen arasinda kaldim, sizce hangisini tercih etmeliyim.yani siz bi g610 kullancisi olarak hangisini onerirsiniz.yanitlarsaniz sevinirim..simdiden tskkurler.

gmd nin yeni partilerinde ips ekran olmadığı söyleniyor bu durumuda değerlendirin bence

onerinizi dikkate alicam ,sagolun.

• g610la ilgili biçok şey yazılmş fakat merak ettğim bişey var g610 kullanan arkadslar bu telin internet kullanmı nasıl? yani akıcımı yoksa kasıyomu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinnn85

g610la ilgili biçok şey yazılmş fakat merak ettğim bişey var g610 kullanan arkadslar bu telin internet kullanmı nasıl? yani akıcımı yoksa kasıyomu??

chrome da harhangi bir kasma gözlemlemedim aldığımdan beri 1 kere uygulama durdu hatası aldım o da Avea Online İşlemler uygulamasıydı
  • arkadaşlar telefonu root etmeye çalışırken sanırım bir yerde hata yaptım
    telefon huawei yazısında takılı kalıyor ve reset atıyor, yedek, recovery vs. hiç bir dosya yok , açılması için hangi programları ve dosyaları kullanmam gerekmekte lütfen cevap bekliyorum. hafıza kartıyla yükleme anlatılmış fakat başka yöntemler nedir
  • Sen soruyu yanlis yere soruyorsun,once nasıl oldugunu anlat telefonun

• Bu da benim incelemem umarım fikir verir...

http://www.youtube.com/watch?v=gyECfmbF7hM

• quote:

Orijinalden alıntı: niyaziethem

arkadaşlar telefonu root etmeye çalışırken sanırım bir yerde hata yaptım
    telefon huawei yazısında takılı kalıyor ve reset atıyor, yedek, recovery vs. hiç bir dosya yok , açılması için hangi programları ve dosyaları kullanmam gerekmekte lütfen cevap bekliyorum. hafıza kartıyla yükleme anlatılmış fakat başka yöntemler nedir

Recovery ye dokunmadiysan ki dokunmamissin.

Huaweinin pdf te anlattigi yontemle yapabilirsin kurtarmayi.
    Huawei resmi sitesinden indirebilirsin yazilim ve pdf i

• rainhard kullanıcısına yanıt
    recory img yaptım telefon huawei yazısında kalıyor ve tekrar tekrar reset atıyor, huaweinin sitesindeki yöntemi denedim ama olmadı maalesef, başka bir çözümü olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: YazıYorum

quote:

Orijinalden alıntı: 19 CAN 88

quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Beyaz Huawei'm geldi tam 10 dakika önce. Çok sevimli bu lan

güle güle kullan kardeş hayırlı olsun

Teşekkür ederim.

hatalı alıntı!!! pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdekuru -- 3 Mayıs 2014; 23:35:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

Dun cektigim bi goruntu daha ne olsun 5mp bi kamera ile gayet guzel bence
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

bikaç fotoğraf daha paylaşma şansınız varmı acaba. çok güzel bi çekim olmuş hb den 9 taksitle almayı planlıyorum. zopoydu xiaomiydi derken tekrar huaweiye döncez galiba.

• g610u kullanan arkadaslardan ciddi anlamda hiç şebeke sorunu yaşayan varmı? çünkü bunla ilgili bazı şikayetler okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdekuru

quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

Dun cektigim bi goruntu daha ne olsun 5mp bi kamera ile gayet guzel bence
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

bikaç fotoğraf daha paylaşma şansınız varmı acaba. çok güzel bi çekim olmuş hb den 9 taksitle almayı planlıyorum. zopoydu xiaomiydi derken tekrar huaweiye döncez galiba.

Paylasim dostum ne demek ancak pek fotograf ceken biri degilim pek fotograf yok telefonda ama benim icin gayet yeterli kamerasi.
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinnn85

g610u kullanan arkadaslardan ciddi anlamda hiç şebeke sorunu yaşayan varmı? çünkü bunla ilgili bazı şikayetler okudum

Yaklasik 2 haftadir kullaniyorum suana kadar sebekele alakali bi sorunum yok tek sorun radyosu orjinalde gelmemesi.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.