Şimdi Ara

Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.557
Cevap
22
Favori
124.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar emin olmak için tekrar soruyorum lütfen benle aynı sorunu yaşayan varsa alıntılasın.

gün içerisinde 5-6 kere whatsapp iletileri, mailler, vs. geç geliyor mu size de? yani telefonda bazen mobil veri açıkken internete bağlanamadığı oluyor mu cihazın?

ona göre garantiye yollamayı düşünüyorum artık ne yaptıysam olmadı arkadaşlar?

hattım avea buarada. (onla bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum artık gerçi)

bazı zamanlar yaşanan bu gecikmeler haricinde internet bağlantımda bi sıkıntı yok birde.

edit : örnek olarak whatsapp ta yazdığım iletilerin yanında saat çıkıyor ve bazen 1dk falan kalıyor öyle sonra hepsi birden iletiliyor.
    veya atıyorum chrome da bir sayfa açmaya çalışıyorum internet bağlantısı var görünse de giremiyorum ama 1-2 dk sonra yine sorun yok ya da mobil veriyi kapatıp açınca

bir de şunu farkettim sinyal işaretinin olduğu yerde gelen giden veriyi gösteren oklardan sadece giden veri yani yukarı doğru olan yanıyor bazı zamanlar.

lütfen sizde de varsa bu sıkıntılar belirtin arkadaşlar boşuna 1 ay telefonsuz kalmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainhard -- 30 Nisan 2014; 22:45:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

arkadaşlar emin olmak için tekrar soruyorum lütfen benle aynı sorunu yaşayan varsa alıntılasın.

gün içerisinde 5-6 kere whatsapp iletileri, mailler, vs. geç geliyor mu size de? yani telefonda bazen mobil veri açıkken internete bağlanamadığı oluyor mu cihazın?

bazı zamanlar yaşanan bu gecikmeler haricinde internet bağlantımda bi sıkıntı yok birde.

edit : örnek olarak whatsapp ta yazdığım iletilerin yanında saat çıkıyor ve bazen 1dk falan kalıyor öyle sonra hepsi birden iletiliyor.
    veya atıyorum chrome da bir sayfa açmaya çalışıyorum internet bağlantısı var görünse de giremiyorum ama 1-2 dk sonra yine sorun yok ya da mobil veriyi kapatıp açınca

bir de şunu farkettim sinyal işaretinin olduğu yerde gelen giden veriyi gösteren oklardan sadece giden veri yani yukarı doğru olan yanıyor bazı zamanlar.

lütfen sizde de varsa bu sıkıntılar belirtin arkadaşlar boşuna 1 ay telefonsuz kalmak istemiyorum.

2 g dede aynı sıkıntı oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar emin olmak için tekrar soruyorum lütfen benle aynı sorunu yaşayan varsa alıntılasın.

Dostum sorunun kesinlikle sebeke ile alakali gecmis sayfalarda okursan yine avea kullanip internet sorunu yasayan kisiler vardi onlara pm den ulas istersen ona gore karar verirsin.Veya telefonuna baska operatorun hattini tak yine whatsappta dene sonuc degiscekmi gor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

quote:

Arkadaslar cidden benim cihazda bi sikinti var sanirim

Bazen mobil veri acikmis gibi gorunuyo ama baglanti olmuyo 15-20 saniye sonra ancak kendine geliyo veya mobil veriyi kapatip acinca duzeliyo.

Garantiye yollasam nasil olur sikayet olarak ne yazmami onerirsiniz?

Bir de ekranda beyaz zeminlerde bir noktada renkte parlama var gibi belli belirsiz onu da yazayim mi?

Dostum bndede sanki ayni durum var gibi ama sadece gsm modunda oluyo bende 3g acikken yapmiyo hattim vodafone bence sebekeden yapiyo benim icin pek sıkıntı Yaratmiyo bunun icin garantiye yollama bence eger cok sıkınti yaratmiyorsa.

Birde bu huawei kendi klavyesi daha cok hosuma gidiyo Google ın siyah klavyesine gore ama huawei klavyesinde (ı) harfi cikmiyo bunu nasil ayarlayabilirim?
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

Evet daha şık duruyor hakketten

• Dün yeğenlere gittim..birinde iphone5 digerinde not 2 vardi kisa karşilaştirma şansim oldu note 2 ve iphone 5 ekrani daha net şarj bakimindan bizim telefon daha basarili oyun performansi bkmindan modern c.4 de bizim tel daha basarili ama iphoneyi oyun bkmndm karsilastiramadim ..ama bnce bizim tel fiyata gore harika..:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: tkar

quote:

2 g dede aynı sıkıntı oluyor mu?

2g de deneme sansim olmadi maalesef

Ben mi cok abartiyorum bilmiyorum da cok moralimi bozdu su durum

• rainhard kullanıcısına yanıt
    ben de hotspot özeliği ile bilgisayar üzerinden internete giriyorum genelde kopmalar oluyor. sorun gider tıklayınca düzeliyor. bazen 2-3 dakika internetin tekrar gelmesi için uğraşıyorum. benim de avea. müş. hiz. konuştum. mobil ağlar dan ag tercihlerini sadece wcdma seç dedi. bakalım bir de öyle deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEADLESS

ben de hotspot özeliği ile bilgisayar üzerinden internete giriyorum genelde kopmalar oluyor. sorun gider tıklayınca düzeliyor. bazen 2-3 dakika internetin tekrar gelmesi için uğraşıyorum. benim de avea. müş. hiz. konuştum. mobil ağlar dan ag tercihlerini sadece wcdma seç dedi. bakalım bir de öyle deneyelim.

Ben de yaptim simdi bir de oyle deneyelim bakalim saolasin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: cemalu

Arkadaşlar çok kolay bir şekilde CWM yi mtk droid tools ile yükledim miui rom yüklemeye çalıştım ama romu yüklemedi başka bir rom yüklemesi deniyecem olursa nasıl CWM yükleneceğini anlatırım

hocam anlatım yapabilir misin?

mtk droid tools lie yedek alabiliyor muyuz bir de?

her ihtimale karşı?
  • Arkadaşlar cihazı yeni kullanıyorum,
    ilk izlenimlere göre fena değil, iyinin de iyisi vardır tabi.
    artılar eksileriyle alınabilecek bir telefon bence , daha iyice tanışamadık da tabi aletle.
    Burada kullanan arladaşların yorumlarının doğru olduğunu görüyorum, böylece ne ile karşılaşacağımızı bilerek aldık.
    600 lira verip iphone kalitesi beklemiyorum diyorsanız alınır kullanılır, ki kaliteli bir tel. ancak tabi eksikleri de var.

Kulübe beni de iliştiriveriniz.
  • Telefonda SMS gönderirken birden çok kişiye SMS gönderme sirasinda rehberden seçme yapilmiyor.Bununla ilgili bir ayar varmi.Marketten toplu SMS programı var derseniz onlar pek verimli değil.Toplu SMS göndermek imkansız gibi birde bu radyoyu aktif hale getirme olayi acil net ve adim adim anlatilirsa seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedat454

Telefonda SMS gönderirken birden çok kişiye SMS gönderme sirasinda rehberden seçme yapilmiyor.Bununla ilgili bir ayar varmi.Marketten toplu SMS programı var derseniz onlar pek verimli değil.Toplu SMS göndermek imkansız gibi birde bu radyoyu aktif hale getirme olayi acil net ve adim adim anlatilirsa seviniriz.

mesaja gir ekranın sol altındaki defter gibi yanında + olana tıkla açılan sayfada üst sag tarafta bulunan yere tıkla rehber açılacak ordan seç kişileri gönder mesajı :)
  • ahmetkacan A kullanıcısına yanıt
    Dediğini yapinca eklenen numaralar giden kismina değil mesaja ekleniyor.gönderilecek kimseler için olmuyor.sadece mesaja ekliyor

• Smsleri topluca seçerek sadece istediklerimizi silme seçeneği varmı acaba ben bulamadımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat454

Dediğini yapinca eklenen numaralar giden kismina değil mesaja ekleniyor.gönderilecek kimseler için olmuyor.sadece mesaja ekliyor

ok.
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram
  • Go SMS de kullanabilirsiniz

• Arkadaşlar güç denetiminde veri baglantisi simgesi yok nasil ekliyebiliriz 3g yi acmak icin guc denetimine buton nasil ekleriz.birde gelistirici seçeneklerinden animasyonları 0,5 e alin telefon biraz daha hizlaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saglikci_salih -- 2 Mayıs 2014; 19:26:54 >
  • Arkadaşlar bu telefon,GMD ve Piranha zen arasinda kaldim, sizce hangisini tercih etmeliyim.yani siz bi g610 kullancisi olarak hangisini onerirsiniz.yanitlarsaniz sevinirim..simdiden tskkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: taktikitaktak

Arkadaşlar bu telefon,GMD ve Piranha zen arasinda kaldim, sizce hangisini tercih etmeliyim.yani siz bi g610 kullancisi olarak hangisini onerirsiniz.yanitlarsaniz sevinirim..simdiden tskkurler.

Gmdyi salla. Zen ile g610u karsilastir. G610 malzeme kalitesi çok iyi. Kamera olarakta zen daha iyi karar senin.

• taktikitaktak T kullanıcısına yanıt
    açıkçası piranha zen hakkında pek bilgi sahibi değilim anacak bir g610 kullanıcısı olarak telefondan çok memnunum gerek hızı gerek batarya ömrü bu fiyata bence iyi. kamerası eş fiyatlı telefonlara göre kötü olsa da idare ediyor. alırsanız pişman olmazsınız bence
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.