Şimdi Ara

Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.556
Cevap
22
Favori
124.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olsa ne olmasa ne fark eder nedir bu kitkat sevdasi adamlar 4.4.2 idi hata buldular hemen 4.4.3 u cikardilar düzgün olsun sabit olsun sikinti cikarmasin varsin 4.2.1 olsun ne telefonlar var milletten daha 2.3.6 benim tutun denetimi için verdikleri devlet tabletin de bile android 3.0 var vodafon telefonlarında turkcell t40 ta daha hala android 4.1 var kullanilmiyormu yani kullaniliyor bosverin kullanmanıza bakin ben dünyaya değişmem bu telefonu yerin 1 kat altında calisiyorum sinyal alaçam diye bir yerini yirtiyor oyun internet ona keza bataryası direniyor 3 gündür yüzde 44 de hala daha ne isteyim ben daha doktorumuzun Samsung note 3 e 4.4.2 yi yükledi 2 gün sonra ariza yaptı servise yolladi daha gelecek ya klasik 3 hafta oldu ses seda yok bence 4.2.1 iyi ha gelirse yuklemezmisin diyeceksiniz gelirse de eyvallah ama gelmezsede uzulecek değilim gelirse meraklilar önce yuklesin birşey olursa bize haber versinki biz yuklemiyelim.birde biz yanmiyalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saglikci_salih -- 25 Nisan 2014; 9:41:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: saglikci_salih

Olsa ne olmasa ne fark eder nedir bu kitkat sevdasi adamlar 4.4.2 idi hata buldular hemen 4.4.3 u cikardilar düzgün olsun sabit olsun sikinti cikarmasin varsin 4.2.1 olsun ne telefonlar var milletten daha 2.3.6 benim tutun denetimi için verdikleri devlet tabletin de bile android 3.0 var vodafon telefonlarında turkcell t40 ta daha hala android 4.1 var kullanilmiyormu yani kullaniliyor bosverin kullanmanıza bakin ben dünyaya değişmem bu telefonu yerin 1 kat altında calisiyorum sinyal alaçam diye bir yerini yirtiyor oyun internet ona keza bataryası direniyor 3 gündür yüzde 44 de hala daha ne isteyim ben daha doktorumuzun Samsung note 3 e 4.4.2 yi yükledi 2 gün sonra ariza yaptı servise yolladi daha gelecek ya klasik 3 hafta oldu ses seda yok bence 4.2.1 iyi ha gelirse yuklemezmisin diyeceksiniz gelirse de eyvallah ama gelmezsede uzulecek değilim gelirse meraklilar önce yuklesin birşey olursa bize haber versinki biz yuklemiyelim.birde biz yanmiyalim

Arkadaşım bunu windows xp ile windows 8 gibi düşün.xp de bir müddet sonra kasılmalar başlarken 8 yağ gibi kaymaya devam ediyor.Kit kat da da böyle bir şey olacaksa niye olmasın ki tanıtımlarda bunu kastediyor.Buyursun gelsin.Yenilik her zaman iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bartucan

quote:

Orijinalden alıntı: 19 CAN 88

şu kitkat bekleyenler hiç şikayetvar sitesine girip güncellemeden sonra telefonların ne hale geldiğini okudu mu acaba ? resmen kitkattan sonra şikayet yağmuru başlamış. donmalar kasmalar ekran kararmaları şarj sorunları kameralarda kötüleşme dokunmatikte problemler vs vs vs... zaten stabil çalışan bi cihaza güncelleme gelsin diye yırtınmak nedendir anlamıyorum. şu an bu telefonda yapamadıkları neyi kitkattan sonra yapabileceğini düşünüyo bu insanlar ? kitkat gelen cihaz kullanıcılarının yaşadıkları ortada. şahsen ben bir tek kameraya olumlu bi etkisi olacaksa gelsin isterim ama o da 5 mp'lik kamerayı profesyonel kamera haline getirmeyeceğine göre güncelleme gelse nolur gelmese nolur! ne kadar çok rakam seven bi milletiz arkadaş. 4.2.2 varsa çöp 4.4.2 varsa kral! neden ? çünkü 4.4.2 daha büyük bi rakam. ne işine yarar? bilmem daha iyidir! şu rakamlara bakarak yorum yapmayı bırakıp içeriğe bakmayı neden denemez bu insanlar acaba... ulan elindeki alet zaten sorunsuz stabil çalışıyoya nankör ne yapacaksın güncellemeden sonra telefonla atom falan parçalamayı mı bekliyosun. biraz konu dışı oldu ama söyleyeceklerim bundan ibarettir hakim bey

+1 kesinlikle katılıyorum

valla bir an bize güncelleme geldiğini sandım..ama arkadaş %100 haklı lg g2'ni ne hale geldiğine bakın anlarsınız..ne bu kitkat merakı sanki çok fark var..

• arkadaşlar planlı eskitme nedir bir araştırın derim. siz güncellemeleri telefon sürekli hızlı, stabil kalsın diye mi yayınlıyorlar sanıyorsunuz? ilk yıl her türlü güncelleme geliyor, telefon yağ gibi akıyor, sonra ki güncellemelerle telefonu kastırıyorlar, seni üst model almaya zorluyorlar.

her güncellemede cihaz yenilense kaç kişi gider yeni cihaz alır?

cihazınız stabil çalışıyorsa, güncelleme yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 25 Nisan 2014; 16:29:53 >
  • arkadaşlar telefonlarınızda 3g sıkıntısı yaşadığınız oluyor mu hiç?

mesela whatsapp kullanırken mobil veriyi kapatıp açmanız gerekiyor mu mesajlar gelip gitmediği için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar bende G610 almayı düşünüyorum. Uzun süredir kullanan arkadaşlar var aramızda.
    Şimdi bu cihazı tasviye eder misiniz?
    Yani beğenip beğenmediğiniz yönlerini kısasa yazabilir misiniz acaba?

beğenmediğim yön birtek kamerası onun dışındı herşey fiyata göre harika.. al derim.
  • Güncelleme isteyenler şu habere bakınhttp://m.radikal.com.tr/teknoloji/android_telefonlari_mahveden_guncelleme-1187995

• quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Arkadaşlar bende G610 almayı düşünüyorum. Uzun süredir kullanan arkadaşlar var aramızda.
    Şimdi bu cihazı tasviye eder misiniz?
    Yani beğenip beğenmediğiniz yönlerini kısasa yazabilir misiniz acaba?

beğenmediğim yön birtek kamerası onun dışındı herşey fiyata göre harika.. al derim.

Kamera cok kotu degil aslında bu segmentteki cihazların geneli aynı ama genelde fena degil ha on kamera derseniz var bile denmez ama simdiye kadar birkere bile goruntulu gorusme yapmamıs biri olarak benim icin sorun bile degil hic olmasada olurmus zamanında bır 6600 nokıa telefonum vardı arka kamerası bunun on kamerası kadardı ve vaybe super cekıyo derdık nereden nereye

• quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

Güncelleme isteyenler şu habere bakınhttp://m.radikal.com.tr/teknoloji/android_telefonlari_mahveden_guncelleme-1187995

Motorola moto G de 4.4.2 kitkat güncelleme ile satılıyor. Arkadaşım 20 gündür moto G'yi kitkat sürümü ile kullanıyor, telefon gayet hızlı ve batarya performamsı da iyi..
    Sanırım kitkat her işlemciye uygun değil..
    Ben telefonumdan memnunsam, boşuna riske girip, güncellemem..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler güncelleme şuanda tabiki gerekli değil ama 1-2 sene sonra eğer hala bu telefonu kullanacaksanız bu dediklerinize pişman olabilirsiniz. gerçi bizim telefona zaten vermez huawei de bari cwm yükleyebilseydik çok iyi olacaktı. Bizim acilen developer bulmamız lazım bu işlerle uğraşacak.

bu arada fastboot kullanmayı bilen varsa bana ulaşsın lütfen.
  • Buda benim kitkat boşverin yemenize bakın
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

arkadaşlar telefonlarınızda 3g sıkıntısı yaşadığınız oluyor mu hiç?

mesela whatsapp kullanırken mobil veriyi kapatıp açmanız gerekiyor mu mesajlar gelip gitmediği için?

Bi bende mi var bu sorun?

• quote:

quote:

Hattiniz aveami?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

beyler güncelleme şuanda tabiki gerekli değil ama 1-2 sene sonra eğer hala bu telefonu kullanacaksanız bu dediklerinize pişman olabilirsiniz. gerçi bizim telefona zaten vermez huawei de bari cwm yükleyebilseydik çok iyi olacaktı. Bizim acilen developer bulmamız lazım bu işlerle uğraşacak.

bu arada fastboot kullanmayı bilen varsa bana ulaşsın lütfen.

ya yerim güncellmeyide dediğin gibi dostum bize cfw rom lazım,tabi haliyle bir geliştirici lazım nasıl bulacağız bu kişiyi onuda bilmiyorum vodafone'nun gerizekalılığı ulan al telefonu sat türkiyede ne özelliştiriyorsun ... var anlamadım sadece türkiye'de olan bir versiyon bu onun için işimiz zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkar

quote:

quote:

Hattiniz aveami?

evet, ondan mı kaynaklanıyor dersiniz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tkar

quote:

quote:

Hattiniz aveami?

evet, ondan mı kaynaklanıyor dersiniz?

Bence ondan çünkü her zaman yapmıyor belirli saatlerde yapıyor. Bende avea kullanıyorum. bir önceki telim galaxy Trend dede aynısı oluyordu.

• Arkadaşlar selamlar,
    ben de az sonra vodafone a geçerekten tarifeyle birlikte alacağım inşallah.
    Önce operatöre geçilecekmiş sonra tel. verilecekmiş ..
    Hadi hayırlısı
  • cwm yüklemeyi başardım beyler
    şimdi sistem backupu almayı deniyorum bakalım alacak mı.
    nası yüklediğimi anlatacam birazdan.

Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 26 Nisan 2014; 20:17:26 >
  • erikleri nası götürdüğünü de anlat
  • rus sitesinden rom indirdim 4.2.2 çalışıyor normal beyler iki sim gozukuyor ama tek sim çalışıyor tabi telefon model olarak g610-u20 oldu. fm radyo yok romda şimdi fm radyo olan bi rom indiriyorum yükleyip deneyeceğim bakalım çalışıyormu.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.