Şimdi Ara

Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.557
Cevap
22
Favori
124.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 19 CAN 88

şu kitkat bekleyenler hiç şikayetvar sitesine girip güncellemeden sonra telefonların ne hale geldiğini okudu mu acaba ? resmen kitkattan sonra şikayet yağmuru başlamış. donmalar kasmalar ekran kararmaları şarj sorunları kameralarda kötüleşme dokunmatikte problemler vs vs vs... zaten stabil çalışan bi cihaza güncelleme gelsin diye yırtınmak nedendir anlamıyorum. şu an bu telefonda yapamadıkları neyi kitkattan sonra yapabileceğini düşünüyo bu insanlar ? kitkat gelen cihaz kullanıcılarının yaşadıkları ortada. şahsen ben bir tek kameraya olumlu bi etkisi olacaksa gelsin isterim ama o da 5 mp'lik kamerayı profesyonel kamera haline getirmeyeceğine göre güncelleme gelse nolur gelmese nolur! ne kadar çok rakam seven bi milletiz arkadaş. 4.2.2 varsa çöp 4.4.2 varsa kral! neden ? çünkü 4.4.2 daha büyük bi rakam. ne işine yarar? bilmem daha iyidir! şu rakamlara bakarak yorum yapmayı bırakıp içeriğe bakmayı neden denemez bu insanlar acaba... ulan elindeki alet zaten sorunsuz stabil çalışıyoya nankör ne yapacaksın güncellemeden sonra telefonla atom falan parçalamayı mı bekliyosun. biraz konu dışı oldu ama söyleyeceklerim bundan ibarettir hakim bey

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uguroz76

quote:

Orijinalden alıntı: 19 CAN 88

şu kitkat bekleyenler hiç şikayetvar sitesine girip güncellemeden sonra telefonların ne hale geldiğini okudu mu acaba ? resmen kitkattan sonra şikayet yağmuru başlamış. donmalar kasmalar ekran kararmaları şarj sorunları kameralarda kötüleşme dokunmatikte problemler vs vs vs... zaten stabil çalışan bi cihaza güncelleme gelsin diye yırtınmak nedendir anlamıyorum. şu an bu telefonda yapamadıkları neyi kitkattan sonra yapabileceğini düşünüyo bu insanlar ? kitkat gelen cihaz kullanıcılarının yaşadıkları ortada. şahsen ben bir tek kameraya olumlu bi etkisi olacaksa gelsin isterim ama o da 5 mp'lik kamerayı profesyonel kamera haline getirmeyeceğine göre güncelleme gelse nolur gelmese nolur! ne kadar çok rakam seven bi milletiz arkadaş. 4.2.2 varsa çöp 4.4.2 varsa kral! neden ? çünkü 4.4.2 daha büyük bi rakam. ne işine yarar? bilmem daha iyidir! şu rakamlara bakarak yorum yapmayı bırakıp içeriğe bakmayı neden denemez bu insanlar acaba... ulan elindeki alet zaten sorunsuz stabil çalışıyoya nankör ne yapacaksın güncellemeden sonra telefonla atom falan parçalamayı mı bekliyosun. biraz konu dışı oldu ama söyleyeceklerim bundan ibarettir hakim bey

Güncellemenin adam gibi yapılması önemli. Nexus7 tabletimde kitkat' a geçtikten sonra, sistemin ram kullanımı düştü, durum çubuğu ve ekrandaki kapasitif tuşlar uyumlu programlarda şeffaflaştı ve kalktı vb. belki kullanımı doğrudan etkilemeyen fakat cihazı etkileyen bir çok düzenleme yapıldı. Şimdi bunlar kötümü? Önemli olan markaların yeni sistemi düzgünce vermeleri. Ha şuna katılıyorum, zaten düzgün çalışan bir cihaz için olmasa olmaz mı? Olmasa da olur tabi de, olsa iyi olur.

söylediklerinize katılıyorum hocam tabi ki de düzgün yapıldığı sürece güncelleme iyidir. benim lafım örneğin G610'u eline bile almamış insanların sırf rakam takıntısı yüzünden 'bu zamanda 4.2.2'li telefon mu alınır' 'buna zaten güncelleme de gelmez' 'kitkat şart' şeklinde atıp tutmalarınaydı. demek istediğim stabil çalışan bi telefon için güncelleme olmazsa olmaz değildir.

• 19 CAN 88 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Bende şimdi 1500-2000 tl ye üst seviye cihaz alacak olsam yeni versiyon olsun derim ama bu cihaz gayet güzel özellikleri çok uygun bir fiyata verirken ve gayet düzgün çalışırken 4.4 ün olup olmaması hiç dert edilecek birşey değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilvadi

http://www.n11.com/huawei-ascend-g610-kilif-sline-tam-koruma-P21470226
    Bu kılıf nasıl? Satici guvenilir mi sizce?

La soruma cevap verin.

• seçim senin ama ben denedim çok kaba oldu bu kılıf o yüzden flipcover aldım yarın gelecek resimleri çeker yollarım :D
  • ekran resmini nasıl alabilirim ?
  • quote:

quote:

La soruma cevap verin.

n11.com da iyidir. Ben gittigidiyor tercih ediyorum. Ürün gayet güzel. Aynı modeli farklı telefonlarda beğenmiştim.

• estable kullanıcısına yanıt
    Güç + ses kısma tuşuna basılı tutarak alabilirsn.

• smart launcher pro kullanıyorum bunlarda benim ekran görüntülerim :D
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

• Solo launcher

• quote:

Orijinalden alıntı: Cladientashalae

quote:

quote:

La soruma cevap verin.

n11.com da iyidir. Ben gittigidiyor tercih ediyorum. Ürün gayet güzel. Aynı modeli farklı telefonlarda beğenmiştim.

Kalınlaştırıyor mu fazla?

• Beyler retrica ve powercamdeki canli efektler sizin kameralarida donduruyormu fazla? Bendeki aşırı donuyor.

• quote:

Beyler retrica ve powercamdeki canli efektler sizin kameralarida donduruyormu fazla? Bendeki aşırı donuyor.

evet retrica'da ben de donmalar gördüm ama telefonla ilgili olduğunu sanmam program androidde yeni olduğu için güncellemeler mutlaka olacaktır ve güncelleme geldikçe sorunlar giderilir diye düşünüyorum.
  • 19 CAN 88 kullanıcısına yanıt
    Powercamdede donuyor. Muhtemelen kameranın enstante dusuk. Uygulamada dusurunce donmalar oluyor. Yoksa benim eski lg l5 te çalışıyor iyi sekilde.

• ben sadece retricada donma var dediğini zannederek bi tahmin yürütmüştüm powercamda da donuyo dediğini kaçırmışım. dediğin gibi muhtemelen bizim kamerayla alakalı bi durum olabilir
  • Arkadaşlar galeriye gidiyorum resim yok aslında var (sicim / camera klosorunde eskiden vardı.)müziğe gidiyorum müzik yok aslında var VLC okuyor müzikte okuyordu simdi okunuyor eskiden de aynı sorun oluyordu vlcden oynatınca geçiyordu simdi hiç geçmiyor neden oluyor ?
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Arkadaşlar bu cihaz mi yoksa gmd discovery mi alinir? Fikirlerinize ihtiyacim var

g610 diye düşünüyorum muberekler o biçim telefon yapıyonuz bir radyo yok herhalde aceleye geldi telefon radyoyu unuttular
  • quote:

Orijinalden alıntı: estable

smart launcher pro kullanıyorum bunlarda benim ekran görüntülerim :D
     Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram Huawei Ascend G610 | İnceleme | 5'' IPS | Quad Core | 1GB Ram

kolay gelsin,

bir suru var smart launcher sizin kullandıgınız hangiisi play store dan icon gonderebilir misiniz?

• Beyaz Huawei'm geldi tam 10 dakika önce. Çok sevimli bu lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Beyaz Huawei'm geldi tam 10 dakika önce. Çok sevimli bu lan

güle güle kullan kardeş hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.