Şimdi Ara

HUAWEİ AKILLI SAATLER ANA KONUSU-(TAVSİYE VE İNCELEMELER)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi misyonix -- 16 Aralık 2018; 17:34:15 >

• selamlar,
    bende yeni sipariş verdim, henüz ürün gelmedi
    bu alet anlık kalp atışını gösteriyor ama anlık ölçümleri ne sıklıkla kaydediyor? 10 saniyede bir veya 5 sn de bir kaydettirme gibi bir özellik var mı? telefon üzerindeki aplikasyondan mı yapmak gerekiyor?
  • uchihaitachi kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    kayıtlar anlık olarak applikasyona kaydediliyor.evet söz ettiğinizi yanlış anlamadıysam her istediğinizde geçmişteki dalgalanmaları görebiliyorsunuz. ek olarak belirli bir sınır belirleyip o değer aşıldığında sizi uyarmasını sağlayabiliyorsunuz.
  • mi band 3 satıp honor 4 aldım, ürünü elime alınca gayet yerinde tercih yaptığımı anladım. ürün çok güzel. mi bandı bi şekilde türkçeye çeviriyordum ama bunun ayarlar kısmı çince bunu ingilizceye veya türkçeye çevirmeyi denediniz mi? nette çok az kaynak var bişey bulamadım.
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    merhaba. ürün için resmi olarak Türkçe desteği bulunmuyor bildiğim kadarıyla.
  • arkadaşlar ürün geldi,
    telefon dilini otomatik algılıyor, türkçe desteği olmadığı için çince de kalıyor
    telefonu da ingilizce yapmak gerekiyor onun için, ayrca bi ayarı yok galiba, saçma ama gerçek
    kutudan çıkan kağıttaki aplikasyon tanımıyor aleti, aletin ekranındaki barkodu okutunca huawei sağlık aplikasyonuna gidiyor
    o şekilde eşleştiriyorsunuz,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.