Şimdi Ara

http://www.skywatches.com.sg (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
3
Favori
6.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siteye paypal ile ödeme yapamıyorum bilgisi olan varmı ?

Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz

Mağazaya dönerek farklı bir ödeme yöntemi deneyin
    Şu an için PayPal hesabınızı kullanarak ödemenizi işleme koyamıyoruz. Lütfen mağazanın web sitesine geri dönün ve farklı bir ödeme yöntemi (varsa) kullanmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _*_SwEeT_*_

siteye paypal ile ödeme yapamıyorum bilgisi olan varmı ?

Şu an için PayPal hesabınızı kullanarak ödemenizi işleme koyamıyoruz. Lütfen mağazanın web sitesine geri dönün ve farklı bir ödeme yöntemi (varsa) kullanmayı deneyin.

Önceki gün paypal'la saat satın aldım bu siteden. Dün de takip numarasını gönderdi. Belki geçici bir sorundur. Tekrar deneyin bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

quote:

Önceki gün paypal'la saat satın aldım bu siteden. Dün de takip numarasını gönderdi. Belki geçici bir sorundur. Tekrar deneyin bence.

sabahtan akşama kadar uğraştım aynı problem devam etti bankayı aradım sorun yok paypala saydırdım sorun yok en sonunda dün akşam kredi kartıyla aldım
    edit: sabah takip kodu yollamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 26 Şubat 2014; 10:44:17 >

• quote:

quote:

sizin siparişinizde aynı durumdamı ?

2/28/2014 8:06 AM Sweden Post, Direct Link, Singapore The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

• Evet aynı:

2/27/2014 7:07 AM Sweden Post, Direct Link, Singapore The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

Buradan da yurt içi dahil takip edebilirsiniz . Bugün Danimarka'dan çıkış yapmış gözüküyor benim gönderi:

05/03/14 04:12 2014-03-05 04:12:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) DENMARK (Yurt Disi)
    05/03/14 10:00 2014-03-05 10:00:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi DENMARK (Yurt Disi)

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Referansları sayılamayacak kadar fazladır bu sitenin. Çakma gibi bir durum söz konusu bile değil. Adrian Low ismiyle internette tanınır site sahibi. Singapur'un yetkili Seiko satıcılarındandır. Watchuseek forumlarında da defalarca cevaplanmış bir soru. Aynı şekilde burada da çok defa cevaplandı, araştırmadan konu açmayalım.

Seiko SNAD87P1 aldım bu siteden, sıkıntı yaşamadım.

onu almana ne gerek vardı boşa masraf etmişsin , milletin kafasını kurcalıyorsun.

böyle bi saat yeterdi sana jay jay

<a data-test=http://www.skywatches.com.sg" loading="lazy"/>

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

onu almana ne gerek vardı boşa masraf etmişsin , milletin kafasını kurcalıyorsun.

Vay! Selman kardeşim, nasılsın?

Sen de Carvajal gibi forumda peşimde mi dolanacaksın bundan sonra?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Vay! Selman kardeşim, nasılsın?

Sen de Carvajal gibi forumda peşimde mi dolanacaksın bundan sonra?

insanlara boş yere para harcatıyorsun amaç saatse yukarıda ki de işini görür

i7 & i5 misali

• selmand kullanıcısına yanıt
    Sen de olmasan Selman, kolumuza saat diye kelepçe falan takarız maazallah. Saat gurusu.
  • quote:

Sen de olmasan Selman, kolumuza saat diye kelepçe falan takarız maazallah. Saat gurusu.

neden aynı işi görüyor boşa para harcatma insanlara otur araştır biraz
  • quote:

Evet aynı:

2/27/2014 7:07 AM Sweden Post, Direct Link, Singapore The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

Buradan da yurt içi dahil takip edebilirsiniz . Bugün Danimarka'dan çıkış yapmış gözüküyor benim gönderi:

05/03/14 04:12 2014-03-05 04:12:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) DENMARK (Yurt Disi)
    05/03/14 10:00 2014-03-05 10:00:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi DENMARK (Yurt Disi)

saat dakika bile aynı ikimize tek paket mi yolluyor bunlar

• http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/sonuc-yd.php

RE602064314SE

Bu kargo nerede şimdi fikri olan ?
  • 1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 06/03/2014 20:30:43

burda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tla776

1.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM) 06/03/2014 20:30:43

burda :)

onu bende anladım da şu an şubedemi yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 10 Mart 2014; 11:12:42 >

• Skywatch sadece sanal dukkan adidir. Asil dukkanlarinin ismi farkli. Sahsen yerlerine gittim. Singapore china town da. Sahipleri biraz kaba ve ukalalar ama saatler fena degil. Seiko icin de fiyatlar uygun.
    Ama dikkat etmeniz gereken cok onemli bir konu var. Seikonun iki cesidi var ayni model icin. Made in Malaysia & Made in Japan. Oldukca onemli bir puf nokta.
    Movement yani mekanizmasi genelde Made in Malaysia Skywatch da. ( genelde) tabiki made in Japan olanlar da var.
    Malezya mekanizma saatler oldugundan geneli cok ucuz. Sitede bazi modellerde belirtiliyor Made in japan diye. Belirtilmiyor ise yuksek ihitmal ile malezyadan dir.

4 sene once bir Seiko almistim direk dukkanlarindan hala kullanilir durumda. Seiko 4R16 / SRP037K1 ( Made in Japan )

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaMaster_8500

Skywatch sadece sanal dukkan adidir. Asil dukkanlarinin ismi farkli. Sahsen yerlerine gittim. Singapore china town da. Sahipleri biraz kaba ve ukalalar ama saatler fena degil. Seiko icin de fiyatlar uygun.
    Ama dikkat etmeniz gereken cok onemli bir konu var. Seikonun iki cesidi var ayni model icin. Made in Malaysia & Made in Japan. Oldukca onemli bir puf nokta.
    Movement yani mekanizmasi genelde Made in Malaysia Skywatch da. ( genelde) tabiki made in Japan olanlar da var.
    Malezya mekanizma saatler oldugundan geneli cok ucuz. Sitede bazi modellerde belirtiliyor Made in japan diye. Belirtilmiyor ise yuksek ihitmal ile malezyadan dir.

4 sene once bir Seiko almistim direk dukkanlarindan hala kullanilir durumda. Seiko 4R16 / SRP037K1 ( Made in Japan )

seiko 5 aldım made in japan ibaresini göremedim büyük ihtimal çaktılar bana Malaysia üretimi saati.

• Bu siteden geçen yıl aldığım Seiko 5 (4R36 / SRP137J1) açıklamalarında yazmıyordu ama Made in Japan çıktı.
  • Merhaba,

Ben sitede yeniyim. Forumlardan da cok anlamiyorum ( ama inanin saatlerden anliyorum) :) Benim saatin resmini eklemistim ama su an hata veriyor.
    "Resim eklemek icin tiklayin" kismina basarak eklemistim ama... Belkide ekledikten sonra resmi bilgisayarimda sildigimden hata veriyor olabilir.
    Sanirim beceremedim resim eklemeyi. Kusura bakmayin.

Benim saatin on yuzu alt kisimda ( 6 rakami ile 7 rakamina denk gelen kisim) Made in japan diye yaziyor. Ama bunun yani sira bazi saatlerde (automatic) arkasi seffaf cam ise rotor uzerinde made in Malaysia yada Made in japan diye yaziyor. Belkide sizin aldiginiz model de ( Seiko 5 lerin hepsi automatic bildiginiz gibi ) arkada rotor a kazinmis olabilir.
    Seffaf kasa degil ise belkide iceride oldugundan goremediniz. Bu da Made in Japan degildir anlamina gelmez tabi.

Ancak biliyorsunuz, bir malin bir ozelligi var ise onu daha pahaliya satmak icin, bagira bagira o ozelligi yazarlar ki, alici gorup etkilensin. Ozellikle Singaporelu Cinliler ki ne sattiklarini cok iyi bilirler. Ama eger o saatte o guzellik yok ise, yani made in Malaysia ise genelde sessiz kalip Made in Malaysia ibaresini koymak istemezler. Ticaretin cilveleri ne yazikki.Hemen heryerde ayni.

Baska bir tecrubemi paylasmak isterim;

Seiko saatim zaman icerisinde gunde 30 sn kadar hata yapmaya basladi ki 10 gunde bir saati duzeltmek gerekiyor. Servise verilip duzeltilebilir tabi ama, bu saatler de gercek ruby ( jewels) olmadigindan bir iki servis sonar da servis edilemez hale gelebilir. Sahsen keske o parayi Seiko'ya vermese imisim, biriktirip isvicre mali saat alsaymisim demistim o zaman.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeaMaster_8500 -- 13 Mart 2014; 10:38:01 >

• SeaMaster_8500 S kullanıcısına yanıt
    Ben de saatlerden biraz anlarım . Rotor üzerinde de Japan yazıyor.

Bu arada resim eklemek için önce bir upload sitesine fotonuzu yükleyin. Sonra oradan kopyaladığınız direkt linki "image" kodunun içine yapıştırın:

• vincentvega kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim resim ekleme hakkinda bilgilendirdiginiz icin. Bu arada bana birkac upload sitesi onerebilirmisiniz?

Seiko movement da aslinda cok guzel. Ama iste accuracy problem var. COSC sertifikali isvicre saatlerinin yerini tutmuyor ama tabiki bu isler sonuc olarak hep butce ile alakali.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.