Şimdi Ara

http://forum.donanimhaber.com/m_58844825/tm.htm (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.615
Cevap
3
Favori
45.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0!!Obbs!!0

quote:

Orijinalden alıntı: PATEVRA

quote:

Orijinalden alıntı: papy0n

dün gece uptade geliyordu noldu o iş ya

Çalışmalar devam ediyor , bazı sorunları fixlerken bir tanesine daha rastlıyoruz ve bunuda halledelim öyle getirelim diyoruz ama emin olun boş durmuyoruz

Silk aldım ama Henüz hesabıma yüklenmedi Ödeme yolu Paypal

Ödeme bildirimi yapmamışsınız.

• Nerden yapıldgnı blmıyorum ama artık yaptım sanırım
  • arkadaşlar oyuna nasıl gireceğim bende normal sro yuklu suanda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: killyex

arkadaşlar oyuna nasıl gireceğim bende normal sro yuklu suanda?

isro clienti ile malesef giremessinwww.rocroad.com dan full clienti indirirsen sorunsuz bir şekilde girebilirsin
  • Arkadaşlar silk charge bölümünde yazıyor , ödemelerinizi yaptıktan sonra e-mail ve account isminizi rocroadonline@hotmail.com a mail atın diye bunu dikkate alın lütfen.
  • quote:

Arkadaşlar silk charge bölümünde yazıyor , ödemelerinizi yaptıktan sonra e-mail ve account isminizi rocroadonline@hotmail.com a mail atın diye bunu dikkate alın lütfen.

Bilgi için teşekkürler GM im

• Önder ilk silki ben aldım bak promosyonu yokmu
  • quote:

Arkadaşlar silk charge bölümünde yazıyor , ödemelerinizi yaptıktan sonra e-mail ve account isminizi rocroadonline@hotmail.com a mail atın diye bunu dikkate alın lütfen.

Günaydın , Oyunda yeşil kitap bittiğinde gold/ex/sp gelmiyor .Çalışan biri olduğumdan sürekli oyunun başında duramıyorum ve kapat ac yapamıyorum.Yeşil kitap bittikten sonraki gold/item/ex/sp konusunda bir çalışma yapılacakmı?Teşekkürler.
  • Yukarıdaki 2 giysinin ardından Nova Blade, Nova Eu Shield de satılığa çıkmıştır...
    Elixir Satıyorum bir de, fiyatlar; Wep tanesi 8m, Protector tanesi 3m. acc, tanesi 1m. Shield tanesi 3m.
  • Bu arada alchemy yaparken oyundan atmasından çok sıkıldım.
    Int, Str basarken oyundan atıyor.
    Ha, bir de, alchemy'de "yok olma" olasılığını arttırdınız mı? +5'den 6 ya geçerken nova head imi yaktım. 3-4 parça da sıradan giysimi yaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 3 Şubat 2012; 11:27:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

Bu arada alchemy yaparken oyundan atmasından çok sıkıldım.
    Ha, bir de, alchemy'de "yok olma" olasılığını arttırdınız mı? +5'den 6 ya geçerken nova head imi yaktım. 3-4 parça da sıradan giysimi yaktım.

Hocam onun bilincindeyiz, şu auto update kısmı bitince bütün bu buglar giderilecektir. Zaten bitmesine az kaldı
  • quote:

Yukarıdaki 2 giysinin ardından Nova Blade, Nova Eu Shield de satılığa çıkmıştır...
    Elixir Satıyorum bir de, fiyatlar; Wep tanesi 8m, Protector tanesi 3m. acc, tanesi 1m. Shield tanesi 3m.

Eu shielde ne istersin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Bu arada alchemy yaparken oyundan atmasından çok sıkıldım.

Hocam onun bilincindeyiz, şu auto update kısmı bitince bütün bu buglar giderilecektir. Zaten bitmesine az kaldı

Pazar günü olacak pvp event hakkında bilgi alabilir miyim bir de?
    En önemlisi saati. 8-9'dan önce olmaz öyle değil mi?
    Ve nasıl gerçekleştirilecek? Bütün oyuncular bir yerde toplanıp oturacak 2 isim vereceksiniz ayağa kalkacaklar pvp yapacaklar şeklinde mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: _FLEA_

quote:

Yukarıdaki 2 giysinin ardından Nova Blade, Nova Eu Shield de satılığa çıkmıştır...

Eu shielde ne istersin ?

Silk olarak anlaşabiliriz istersen.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _FLEA_

quote:

Eu shielde ne istersin ?

Silk olarak anlaşabiliriz istersen.

Yek Dress ten aşşagı takas etme yada 15b
  • Port sayısı kaç serverın ? IP 188.165.38.162 değil mi ?

Yazıyorum ama açmıyor bot. Port farklı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 3 Şubat 2012; 14:19:24 >
  • DH den sonunda bir server da çıktı demek, sevindim.. İndiriyorum şuan, hadi hayırlısı bakalım :)

Girmeyeli yıllar oluyor, 4-5 yıl oynayıp ara vermiştim.. Grup msn i falan varsa verirseniz güzel olur yanlız kalmayayım :)

EDIT: oba tanıdıklardanda birsürü kişi var, güzel olacak güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evo8645 -- 3 Şubat 2012; 15:36:29 >
  • Bu arada, auto pot vs var değil mi ? birde port vs soran arkadaşlar olmuş, girerken normal oyuna girer gibi client ile mi giriyoruz nasıl giriyoruz oyuna ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwight Stifler

Bu arada, auto pot vs var değil mi ? birde port vs soran arkadaşlar olmuş, girerken normal oyuna girer gibi client ile mi giriyoruz nasıl giriyoruz oyuna ?

indir cliente 2 kere tıkla gir ™
  • tamamdır, auto pot var değil mi hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.