Şimdi Ara

Htc8s reset sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gdr2 güncellemesinden sonra Bi turlu düzelmeyen telefonumu sıfırlayıp yeniden kurdum,fakat telefon günde en az 4 5 kere kendi kendine reset atmakta,ne yapabilirim,servise göndermek te istemiyorum,ayrıca teknosadan aldım telefonu yerine başka Bi telefonla değişim söz konusu olur mu ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gdr2 8s lerin bazılarında dediğin gibi reset sorunu çıkardı bende de vardı bu sorun ve bende teknosadan aldım . Ben içinde vodafone ait bir yazılım olduğunu düşünüyorum ve bu sebep oluyor çünkü arama yaparken veya mesajlaşırken res atıyor bende ve telefonun içinde vodafone linkleri var.

sıfırlamak işe yaramıyor ne yazıkki flaslaman lazım telefonu ve gdr2 güncellemesini yapmaman lazım ayrıca bu sebepten dolayı değişim söz konusu olmaz. Çünkü htc, servise verin yazılım güncellemesi ile sorun çözülür diyor . Bende servise vermek istemiyorum hem teleservice olduğu için hemde 10-15 günde geri gönderdikleri için. Elden verip 2-3 günde alabilirsem bırakırım hoş power tuşuda sorun çıkarmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

gdr2 8s lerin bazılarında dediğin gibi reset sorunu çıkardı bende de vardı bu sorun ve bende teknosadan aldım . Ben içinde vodafone ait bir yazılım olduğunu düşünüyorum ve bu sebep oluyor çünkü arama yaparken veya mesajlaşırken res atıyor bende ve telefonun içinde vodafone linkleri var.

sıfırlamak işe yaramıyor ne yazıkki flaslaman lazım telefonu ve gdr2 güncellemesini yapmaman lazım ayrıca bu sebepten dolayı değişim söz konusu olmaz. Çünkü htc, servise verin yazılım güncellemesi ile sorun çözülür diyor . Bende servise vermek istemiyorum hem teleservice olduğu için hemde 10-15 günde geri gönderdikleri için. Elden verip 2-3 günde alabilirsem bırakırım hoş power tuşuda sorun çıkarmaya başladı

Flashlama işlemi garanti dışı bırakır mı ?
    Bende ki cihazda vodafone linklerini siliyorum tekrardan ortaya çıkıyorlar,bazen sapıtıp kendi eklediğim siteleri silip kendi vodafone linklerini geri getiriyor,feci şekilde sinir edici Bi durum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirage06 -- 20 Ağustos 2013; 10:47:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mirage06

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

gdr2 8s lerin bazılarında dediğin gibi reset sorunu çıkardı bende de vardı bu sorun ve bende teknosadan aldım . Ben içinde vodafone ait bir yazılım olduğunu düşünüyorum ve bu sebep oluyor çünkü arama yaparken veya mesajlaşırken res atıyor bende ve telefonun içinde vodafone linkleri var.

Flashlama işlemi garanti dışı bırakır mı ?
    Bende ki cihazda vodafone linklerini siliyorum tekrardan ortaya çıkıyorlar,bazen sapıtıp kendi eklediğim siteleri silip kendi vodafone linklerini geri getiriyor,feci şekilde sinir edici Bi durum :(

aynen silinmiyor vodafone un kazığı bize resmen ayrıca vodafone un sadece teleservice ile çalışması da bizi o iğrenç servise bağladı ne yazıkki .

flaslama işleminin garanti dışı bırakacağını sanmıyorum çünkü yine orjinal yazılımı flaslıyoruz yani servisin bunu anlama ihtimali yok . ie sürümü , düzeltme numarası herşeyi aynı düşün linkler bile duruyor flastan sonra . Reset sorunu yaşamıyorum en azından ama gdr2 yide kullanamıyorum : )

• Eyvallah kardeşim,bi de flash deneyelim bakalım,en azından flashlama ile telefonun eski performansına döneceğini umuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.