Şimdi Ara

HTC yeniden amiral gemisi üretecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bundan yaklaşık 7 yıl öncesine kadar akıllı telefon pazarında ilk beşe oynayan HTC rekabete direnemeyince merdivenlerden üçer beşer yuvarlanmaya başlamıştı. Son dönemde amiral gemi sınıfından iyice uzaklaşarak şimdi XR adını alan sanal gerçeklik iştirakine odaklanan firmada değişim rüzgarları esiyor.

Çıkış arıyor

Eylül ayında 41 milyon dolar civarında gelir elde ederek önceki dönemlere göre bir miktar yükseliş yaşayan HTC’de yeni patron Yves Maitres önemli açıklamalar yaptı. Eski Orange operatörü yöneticisi olan Maitres gelecekten umutlu.

Ayrıca Bkz.Garmin yeni Star Wars temalı akıllı saatlerini duyurdu

Maitres yaptığı açıklamada Vive yatırımları nedeniyle firmasının yenilik geliştirmekten uzaklaştığını ve mutlaka üst seviye akıllı telefon segmentine geri dönmek istediklerini ifade etti. Özellikle Huawei’nin son dönemde yaşadığı sıkıntıların pazarda kendilerine alan açacağını düşünüyor.

Elbette Huawei’nin satışlarda düşüş yaşaması pazardaki diğer oyuncuların artış yaşaması anlamına geliyor ancak ortaya çıkan bu pazar payını kapabilmek için HTC’nin özellikle Çinli rakiplerine karşı önemli avantajlar geliştirmesi gerekecek. Önümüzdeki dönem HTC’nin atacağı adımları net bir şekilde gösterecek.

• HTC her zaman stabilite ve malzeme kalitesinde Android'de lider olmuştur. Umarım yükselişe geçer HTC. Telefon konusunda her zaman HTC'den yana kullandım tercihimi şu anda da HTC kullanıyorum.. Tabi iPhone, Samsung, Nokia Lumia, Sony ve Blackberry tecrübemde oldu ama en sonunda hep üst üste HTC tercih ettim..
  • Htc'nin çok çalışması lazım. Edge Sense ile kamera yetenekleri ile U11 bir numara olarak tanıtılmıştı. Dxomark yorumları da aynı şekilde kamerayı övüyordu.
    Tek eksiği günlük ihtiyacımıza uygun bir tasarım dilini hala yakalayamamış olmaları.
    Umarım pil konusunu da çözüme ulaştıran her açıdan mükemmel bir amiral gemisi ile karşımıza çıkarlar.

• Adamlar akıllı telefonun atası bir sürü patent var ellerinde çok daha iyisini yapabiliyorlar ama maalesef piyasanın Volvosu olduğu için telefonları ülkemize çok pahalıya geliyor.

• Uygun fiyatlı amiral çıkarsın peynir ekmek gibi satar.

Arayüzü yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc m8 kullanmis biri olarak m8s i kullanma şansım da oldu geliştirilmiş hali diye piyasaya sürüldü ancak alakasi olmadini gördüm htc nin batarya problemini herkes biliyor zaten az kullanıyor piyasa daki bi cok marka bunu aştı htc nin işi hayli zor one serisi güzeldi tasarim ve arayüz konusunda iyiler telefon ele oturuyor hissiyati cok iyi ama eksiği de çok piyasada tutunmalari çok zor

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hep pahalı oldular..

• Biraz uygun fiyatlı gelse keşke.

• HTC her zaman stabilite ve malzeme kalitesinde Android'de lider olmuştur. Umarım yükselişe geçer HTC. Telefon konusunda her zaman HTC'den yana kullandım tercihimi şu anda da HTC kullanıyorum.. Tabi iPhone, Samsung, Nokia Lumia, Sony ve Blackberry tecrübemde oldu ama en sonunda hep üst üste HTC tercih ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClavataTR -- 7 Ekim 2019; 19:33:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şirketin telefon argesinin %50'sini Google'a peşkeş çektikten sonra doğrulamadılar. Yazık oldu koca şirket bir hiç uğruna güme gitti.

• Yapmaları gereken şey çok basit fiyatları makul tutacaklar.

• Rekabet sonu olmayan bir bitiş çizgisidir. Ta ki, düşenler bu yarışta tutunması zordur. HTC yap bir güzellikte şaşırt bizi. Umutlarımızı yeşert.

• HTC mi? Öyle bir marka mı vardı... [sarcasm]

• Hala M serisi cihazlara bakıp off çekerim. Ses performansı, malzeme kalitesi, arayüz sadeliği ve akıcılığıyla her zaman Android'de kalitenin top noktasıydı.

• iphone umda hala htc 10 kulaklığı kullanıyorum, öyle bir kaliteden bahsediyorum. Umarım sağlam dönerler.

• Htc telefonlardaki malzeme kalitesini başka telefonlarda görmedim evde hala yatan 2 htc telefonum Var.

• amiral gemisi değil. snapdragon 439lu uygun fiyatlı cihaz gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üretse de alsam elimdeki htc baya eskidi ve güncel model olmadığı için değiştiremiyorum
  • HTC Explorer var kenarda, arada açar bakarım. Müzik dinlemek ve video izlemek keyifli. Pilde neredeyse kayıp yok. Ben böyle cihaz görmedim =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.