Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8X 'Windows Phone 8 güçlü cihazlarla geliyor' video inceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
36.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki videoyu izlemenizi öneriyorum, çok güzel bir tanıtım olmuş

HTC Türkiye Teknik Müdürü İbrahim Tunçay ile firmanın yeni akıllı telefonları HTC Windows Phone 8X ve 8S hakkında konuştuk. Bakın bu yeni akıllı telefonların özellikleri ve avantajları nelermiş.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oKe8uIioJnA
  • 8x in turkcell fiyati 24x55 tl arti tarife bedeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.3 ekrana sahip olmasına rağmen kasa boyutu Samsung S3 ile aynı, çok büyük eksi puan.

http://www.gsmarena.com/showpic.php3?sImg=reviewsimg/htc-windows-phone-8x/phone/gsmarena_006.jpg&idReview=844&idPage=2
  • cumartesi günü elimde inşallah telefon 1500 tl kvk garantili mavi
  • Merhaba arkadaşlar,

Akşam saat 18:30 gibi siyah renk HTC Windows Phone 8X e kavuştum. Mobiltel cihazımı 1.499 TL'e satın aldım. Uzun süredir beklediğim telefona kavuştum.. Şarj oldu, şimdi biraz kullanıp yarın deneyimlerimi paylaşacağım.. Muhtemelen mevcut cihazım olan iPhone 4S'i de satacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan arkadaşlardan yorumlarınızı bekliyoruz ayrıntılı olarak kullancı yorumu yaparsanız seviniriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AthloN

Merhaba arkadaşlar,

Akşam saat 18:30 gibi siyah renk HTC Windows Phone 8X e kavuştum. Mobiltel cihazımı 1.499 TL'e satın aldım. Uzun süredir beklediğim telefona kavuştum.. Şarj oldu, şimdi biraz kullanıp yarın deneyimlerimi paylaşacağım.. Muhtemelen mevcut cihazım olan iPhone 4S'i de satacağım

Sizden yorum alsaydık? Tavsiye eder misiniz?
  • Alacak olsam kesinlikle kırmızı alırdım... Kırmızı yani ötesi yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: AthloN

Merhaba arkadaşlar,

Hayirli olsun... Detayli yorumlarinizi bekliyoruz....

• alanlar artmaya başladı. biri ana başlık açsada güzel bir yerimiz olsa olmaz mı?

bende aldım kargoya verildi belki akşama belki yarına elimde. umarım bugün gelir
  • Dün Turkcell de yarim saat htc 8x i inceledim... Işletim sistemi süper akıcı takılma falan hiçbirşey yok... Ben cok başarılı buldum... Nokia lumia 920 de gelsin, ikisini karşılaştırıp birisini almayı planlıyorum....

• Arkaslar bende, htc nin 8x i ni inceledim, oldukca basarili bir telefon , cok hizli ve akici, ama kesinlikle Android telefonlardan bir cok konuda bayagi gerideler, bence windows 8, telefonlardan cok tabletlerde devrim yaratacak.
    Bana kalirsa, tabletlerde android nasil yetersiz kaliyorsa, telefonlardada SU AN ICIN windows 8 , yetersiz ve gereksiz.

• Bugün bende baya bir inceledim.Tel bi kere acaip hafif.130g sanırım. lumia 920 180g olması gerek.Ağırlık farkı var aralarında.Ama HTC 8X gerçekten çok tatlı tel yapmış.Özellikle o mavi renk çok sıradışı geliyor bana.Arka kısmında çizilme derdi olmaz.Satin gibi bişi kaplı,böyle lastik diyesim geliyor da o değil işde.Yumuşak bir his veriyor.Ekran kalitesi ve tel hızı tatrtışılmamalı.Oldukça hızlı,resmen kaymak gibi akıyor.

Hala kafamda Win8 işletim sistemi var işde.Tel içi çok boş,hiç bişi yok desem yeridir.Yükleyeceksin desen,uygulama beklemek şart.
  • misal hangi programları arıyorsuz da yok deniyor zaten genel olarak uygulamardasık gözükenler bütün pşatformlar için var bir işte instagram yok oda zaten androide yeni geldi sayılır anlıyacağınız o kdarda boş değil wp nin marketi istisnai durumlar hariç tabi genel olarak bulunabilr seviyede
  • hiçbir takılma olmaması gayet doğal.kutucukları değiştirme dışında özelleştirilebilir hiçbirşey yok sanırım.
    neden wp8 li bir telefona para sayıyım?
    yada s2 yi satıp neden 8x alayım?(işletim sistemi baz alarak soruyorum)
    şuan için android in wp na göre artısı çok fazla.
    ilerisi için pek ümitli değilim kendi açımdan.başarılı olurmu olabilir ama kapalı bir sistem beni tavlıyamaz heleki o arayüzle hiç..

• ben aldım 2 gün oldu böyle bir performans yok abi samsung falan hikaye:9:)

• Androidden sıkıldım artık,microSD kart girişi olsa hemen alırım,belki bir sonrakine koyarlarsa tamamdır.
  • Antivirüs programları, ara sıra göçen bir işletim sistemi, defrag programları, özelleştirememek, yavaşlık microsoftun kronik problemleridir aynı problemleri bir de cep telefonunda çekemem. Üstüne üstlük bunlar için fazladan 200 - 300 tl hiç ödeyemem.

• acık olan uygulamaları geri dönüş yaparakmı kapıyoruz arkadaslar

• *arkadaslar yaklasık 2 hafta önce htc wındows 8x aldım bu telefonu ıkı hafta kullandım kullanmadım telefonda bagzı sorunlar meydana geldı kasmalar vs müzik dinlerken muzigin sesı acık ses gelmemeler falan neyse bunlar ufak seyler telefonu acıp kapattım duzeldi en son su olay ceyran ettı telefonla görusme yaptıgım zaman ekran kararıyor we görusme sonunda hıcbır sekılde telefonu kapatamıorum taki karsı taraf kapatana kadar telefonu serwıse gönderdım bır kac ayar yapmıslar gerı gönderecez dedıler sımdı benm telefonu alalı ıkı hafta oldu telefon bu tarz arzalar werıdıgı ıcın ben bıre bır degısmesını ıstıyorum weya ıade etmeyı neler yaapabılırım bı fıkrı tecrubesı olan warsa benmle paylasabılırmı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.