Şimdi Ara

HTC Windows Phone 8X Türkiye'de 'Tüm detaylarıyla bu videoda' video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• htc one x plus ile windows phone 8x arasında en belirgin farklar nedir?

• 8s için beklemedeyim bakalım şarj süresi iyi ve akıcılığı iyi fiyatı da düşük olursa çok tutulur diye düşünüyorum şu anda 600 tl civarı satılan android telefonların çoğunun teknolojik çöp niteliğinde olduğu yerde bu telefona 700 800 tl verilebilir

• Video nun başındaki tabloda 8S in ekran çözünürlüğü 720*1280 olarak yanlış yazılmış.Bilginiz olsun

• windows phone o baştaki windows yazısı diğerlerini ezmeye yetecektir. android dünkü b*k windowsun onu ezmesi çok kolay olacak. apple için biraz daha zaman gerekir. ama suan ki gidişat çok iyi.

• merhaba HTC'nin Windows Phone 8 anroid gibi çok program ve yüzbinlerce program varmı Windows Phone markette varmı cevap verseniz sevinirim teşekkür ederim

• Benim sorum bu kadar inceleme yaptıktan sonra cep telefonu olarak siz ne kullanıyorsunuz. Her hafta ayrı bir telefon mu yoksa nedir? :)

• tell me türkçe dil desteği var mı? Ön incelemede bu dil desteğinde yok yazısı görüldüde

• Bundan 4-5 yıl öncesine kadar kimse androidi de bilmiyordu. Bence yeni işletim sistemlerine ve bu sayede çıkacak yeni cihazlara önyargılı olmamak, aksine sevinmek lazım. Çünkü platform sayısı arttıkça rekabet de artacak ve işletim sistemleri daha iyi olmak adına ellerinden geleni yapacaktır. Gayet stabil, akıcı ve sosyal entegrasyonu iyi olan, kamerası ve müzik sistemi iyi çalışan bir windows phone telefon güzel tasarım ve rekabetçi bir fiyatla çıkarsa neden tercih etmeyeyim ki? Şahsen 8S i ve fiyatını merak ediyorum.
    Şöyle değişik düşüneyim. Hanıma 8S ya da lumia 820 tarzı bişey alsam kendime de güzel bir android cihaz alsam böylece iki işletim sisteminin de nimetlerinden faydalansam hiç de fena fikir değil aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: boffin

Telefon olarak 1 seneyi aşkın android kullanıyorum. PCde de 1 aydır Win8 pro. Burada sadece mağaza konusuna değineceğim. Win8 de mağaza 1 aydır statik bir şekilde duruyordu, en fazla 3-5 uygulama eklendi son 1 ayda. Fakat 26 ekim resmi çıkış tarihi ile beraber mağaza fevkalade hareketlendi. Son 1 haftada bi anda TV kanalları (atv-Ntv-star vs.), Gazeteler (hürriyet-Sabah-HT vs.), İş bankası uygulamasa, yemeksepeti, Furuit ninja, Angry birds (görmesem şaşardım), Tivibu, Tuneinradio, Google search, Skype ... eklendi ve listeye hergün yenileri ekleniyor. Şahsi görüşüm, mağaza konusunda İos ve Android den epeyce geç çıkmasına rağmen, kısa zamanda bu açığı kapatacaklardır. Resmi çıkışla birlikde PC de hergün mağazayı ziyaret ediyorum, yeni ne eklemişler diye, her gün ayrı bi uygulama indiriyorum. Bu konuda endişelenenler merak etmesin, dediğim gibi W8 de yakında mağaza konusunda yakalar Android ve İosu.

Dostum sen Windows8 pro pc işletim sistemiyle Windows phone telefon işletim sistemini karıştırmışsın.Windows Phone Markete bir girin bakın asıl hareketlenmenin Phone markette olduğunu anlayabilirsin ;)

• buradan aksesuarlara ulaşabilirsiniz.
    http://htc.web.tr/kat/129-cep-telefonu-htc-windows-8x

htc windows phone 8x kılıf ve aksesuarlar.

• Genel itibari ile donanımsal olarak lumia 920 den pek fazla bi farkı yok.aynı işlemcı aynı ram aynı cpu.
    Lumia 920 Artıları:Kamera+Maps+Ekran+Batarya
    8X artıları:Beats Audio+Hafiflik

• Bu telefona 1500 tl verenin aklına yanarım gerçekten. 1 ay sonra bu telefonun ikinci eli 700 tlyi görür
  • Bu telefonda dlna var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Technosoft

Bu telefona 1500 tl verenin aklına yanarım gerçekten. 1 ay sonra bu telefonun ikinci eli 700 tlyi görür

Valla ben aklıma falan yanmıyorum gayetde iyi bir karar verdim sonuna kadar multuyum 1 ay sonra 100 tl ye sen yanılıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

quote:

Bu telefona 1500 tl verenin aklına yanarım gerçekten. 1 ay sonra bu telefonun ikinci eli 700 tlyi görür

Valla ben aklıma falan yanmıyorum gayetde iyi bir karar verdim sonuna kadar multuyum 1 ay sonra 100 tl ye sen yanılıyorsun

Hayırlı olsun kardeş, izlenimlerini aktarırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tokbey

quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

quote:

Hayırlı olsun kardeş, izlenimlerini aktarırsan sevinirim

HTC 8X sayfası için buraya lütfenhttp://forum.donanimhaber.com/m_67868885/mpage_2//tm.htm#67901590
  • Inceleme yapmadan once telefonlari bi silseydiniz be toz toprak goturmus :)

• Ben önceden nokia hastasiydim neredeyse tüm modellerini kullandım bir dönem samsung taaki i-phone4s karsima cikana dek sonuna kadar parasini tek hak eden firma Apple'dır gerisini tanımam...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.